• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

30. apríla 2017 
@pppeeetttaaa ja ich mám, presne tieto, kúpila som u čínana, u nás ich v každom čínaku majú, sú to také tie najbežnejšie, takže skús popozerať tam u vás v čínaku
6. jún 2015 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 Katuska sak pre teba by som s rumom spravila :grinning: :grinning: :grinning: odrezky tu este mame, tak dooondzi :grinning:
pristelka tu bola na ranajky ale daco sme ti este nechali :sweat_smile: :grinning:
6. jún 2015 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 to mi nepovedali,ale spodok by som chcela 30cm,nie je to malo?
6. jún 2015 o 18:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pppeeetttaaa ja ich mam a kupis ich v kazdom cinskom obchode :wink: aspon ja som ich kupila u nas u cinana a stale ich tam maju :wink:
6. jún 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jachin
@pipka
dakujem, lebo u nas co som bola v cukrarskych tam nic, potom este u nas je jeden mix obchod kde maju aj cukrarske veci ale tam tiez nic..cinan ma nenapadol..:D
6. jún 2015 o 18:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dush nie je to malo, ta moja co som teraz pridala mala 27-21-15 a mala 8kg, daj bud 30-24-17 alebo 30-22-14, vahou sa dostanes na nejakych 10-11kg
6. jún 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: oki, aj daky deodorant pribalim :grinning:
6. jún 2015 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. jún 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky pridavam vikendovky, cmukam @pipka :dizzy_face: a idem vas pokukat :grinning:
6. jún 2015 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Na dnes jedna pre brata, hodinkového maniaka, mala 3,5kg :grin: ešte jedna na zajtra bude a na tento víkend stačilo :grin:
6. jún 2015 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@maya30 ta "tanecnaô je bombovaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda vsak aj ostatne, ale ta je ze TOP
6. jún 2015 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dobre si dosla? :confused: :dizzy_face:
Tominko skonstatoval, ze si si tu nechala obrazok, co ti nakreslil Teba :grinning: :grinning:
tak uz ho mam nabaleny a mam ti ho next week odovzdat :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ta opickova je kuaaasna :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pppeeetttaaa najdes ich pod nazvom vykrajovacky na tulipan :wink: ale ako baby pisu, naj najst za par supov u cinana :wink:
6. jún 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka haaa, ozaj no vidis, som tam nechala ten co som sa mu nepodarila moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj bombove su tie decka :grinning: no a dosla som, navigacka ma sice osr...... :grinning: tak som sa chvilku tocila az pokial som nerezignovala a nezacala citat tie velke tabule co su nad cestami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: celkom dobra vec :grinning: :grinning:
6. jún 2015 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
6. jún 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no teeeeda..aké super stretko ste mali...hneď by som došla,ale malý už zalomil,boli sme opekať,odkvecol ako kabela už okolo 17,snáď potiahne do rána :grinning:
6. jún 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cafte ženy ..pridam moje hruuzy ..tento týžden to bola len taka povinná jazda ,temy otras ,absolut ma torty nebavili a maximalne sa mi nechcelo tak tak aj vyzeraju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@adrika202 Kvetka tortičky sú prekrásne, krásna , čistá práca
6. jún 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanet ako vždy nádhera
6. jún 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence pozdravujem vás, v týchto teplách bol otras piecť aspon pre mňa , pozerám , že ste nádherné tortičky porobili. Ja som robila jednu na narodeniny pre ženu chceli tam aj ich psíkov , druhá bola pre chlapčeka na rok a posledná je akože šperkovnica , tá cestuje zajtra do Nemecka , tak neviem ako cestu prežije v tomto teple .
6. jún 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Ahojte dievčence, tak aj ja pridávam moje dve. Vy ste krásne tortičky popiekli.
6. jún 2015 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
cafte babizne... Kvetka, pocuvaj ma sem... ako to ty robis? xodis do prace, s malym ti muz nepomaha a tolko toho stihas... niekde robim asi xybu, lebo nestiham ani fotky preletiet ... mali by ste do programu na vikend zaradit aj timemanagement :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
A jedna ryxlovkova vikendovka odo mna... uzite nedelu :dizzy_face:
6. jún 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@maya30 jej, krasna je ta svadobka... dobre sa ti to s tym robilo ci si nadavala? :sweat_smile:
6. jún 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 hej pozerám, že nie také Tvoje farby:slight_smile: asi najlepšia téma boli tie Cars nie?:slight_smile: Ale inak pekné:slight_smile:
6. jún 2015 o 22:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ti poviemv sobotu :grinning:
6. jún 2015 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellss nieeè ten chlap :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2015 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. jún 2015 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ,nadhera ako robite tie kucery/ volany na tortach?
6. jún 2015 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @grasie takú ovečku by som chcela mať na tej meninovej torte:slight_smile:
6. jún 2015 o 23:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.mam na vas jednu otazku.malej chcem upiect torticku a rozmyslala som nad tou jedlou oplatkou na vrch ...no a moja otazka.nebudem potahovat marcipanom ale oblievat cokoladou. Moze ist ta oblatka aj na cokoladu? Dakujem za vsetky odpovede :slight_smile:
7. jún 2015 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok