• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
Dalsia torticka do zbierky.. veelmi rychle pecenie nakolko objednavka bola vcera vecer a dnes na vecer som ju odovzdavala :slight_smile: Piskota,broskynovo mascarpone krem a na vrchu nektarinky zaliate zele
11. júl 2015 o 21:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Zdravím vás.Písala som minulý týždeň ,že už nepečiem ,ale dala som sa ukecať. Sľúbila som známej niekedy dávnejšie ,že ak budem doma a nikoho iného nezoženie ,tak jej upečiem.A zrejme ani nehľadala,vedela aká som blbá a dám sa ukecať.Poslala mi dve fotky so žabkami jednu od Lorny a druhú od Zuzky Koštekovej.No super,kto by už tieto dve panie :grinning: skopíroval .Ja určite nie,tak som si to spravila po svojom :grinning: a ešte k tomu neznášm presne do bodky kopírovať .Budúci týždeň má svokra 60 tku ,tak by sa mi tiež asi patrilo čo to ukuchtiť,či ? :grinning:
11. júl 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
cafte baby... vikendova pre nasu skolacku a jej naj kamosku ... a hura dospavat :sweat_smile:
11. júl 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@denisak77 nádherná tortička
@mysiatkoo nádherná tortička
12. júl 2015 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte. Tortičky tu pridávam len raz ročne - pečieme spolu s mužom len na narodeniny našich detí. Ale sledujem vás často, všetky ste strašne šikovné. :slight_smile: Možno inšpirujeme menej šikovné a menej skúsené tortičkárky - dielo nemusí byť dokonalé, ale tá radosť v detských očiach za tú námahu stojí. :slight_smile:
12. júl 2015 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@denisak77 tak ta je kuzelnaaaa :wink:
@mysiatkoo no co ti poviem - dokonalaaaa. Jak ti tam ta babika dokaze na tych spagetkach stat, to nepochopím :grinning:
12. júl 2015 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 zenska jedna perfektne :wink:. A hned mam aj dve otázky. Čo je to za podnos na tej prvej. Je perfektny. A tie krabice su odkiaľ. Presne take by sa mi hodili ked davam deckam do škôlky mafinky
Dakujeeem.
12. júl 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 dakujem :slight_smile: podnos pod svadobkou je zrkadlo :slight_smile: dodala si nevesta ,brala si sklenára a cely sweet bar mali na zrkadlách :grinning: a krabice su z natoru.sk :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisak77 nadherna tortička,krasne farby :slight_smile:

@mysiatkoo dokonalosť ako stále :slight_smile:
12. júl 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte kočky,som dlhšie nič nepiekla a teraz som sa dala nahovoriť,upiekla som jednu a teraz chcú všetci ovocné,musím to stopnúť,neplanujem začať piecť :slight_smile:
12. júl 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Baby je tu nejaka aj z okolia Trnavy? Potrebovala by som marcipanovu tortu. Ďakujem
12. júl 2015 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukráročky,k vašim sladkým fešandám pridávam moje
12. júl 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
zdravim vas a pridavam moje tortuchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie mini boli na ochutnavku :sweat_smile: tie som robila este minuly mesiac :sweat_smile: kedy som mala veeeeela casu a ziadne objednavky :grinning: ostatne boli za poslednyh pät dni :unamused: som si zamakala popri praci :frowning2: este aj mojho priatela som zapriahla do pecenia :grinning: vsetko som mu navazila, pripravila, rozpisala postup a ajtak upiekol "beton" kym som bola v praci :angry: :grinning: ta mini s mimonmi bola iba pre nas na doma, taka rychlovka zo zvysneho korpusu a kremu... dala sa rozkrojit iba na dva rezy a jasne, ze som dostala prave tu so zadkom :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
dakujem vam za pacitka, ktore som dostala ku poslednym tortam :dizzy_face:
12. júl 2015 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@michaela3011 nadherne! Posledna top!
12. júl 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lvka dakujem :dizzy_face: tu poslednu som robila dnes rano pred odovzdavanim :sweat_smile: vcera vecer po praci som na nu uz nemala silu, zaspala som na gauci ani neviem ako... tak som rada, ze sa ti paci :dizzy_face: stres je moja verna posila pri tortovani :grinning: som dokonca vynasla zlepsovak :sunglasses: pri tych mociarnych raslinach (palka sirokolista), som iba spajgle obalila do floristickej pasky, listy som robila tak, ze som drotik prelepila paskou a ostrihala na konci do spicata :sweat_smile: a to hnede je jedina potahovka pouzita na tej raslite :sweat_smile: cize uuuuplna rychlovka ako cela torta :grinning: udica taktiez :sunglasses: :grinning:
12. júl 2015 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky.. Ďakujem za všetky pacitka, ste strasne všetky zlateeee., :slight_smile::slight_smile: a pridám Vam moje tohtotyzdnovky, je ich trochu viacej :slight_smile::slight_smile:
12. júl 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mysiatkoo @denisak77 tie su zlatuckeeee :slight_smile::slight_smile:
12. júl 2015 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 Uzasneeee a tie muffiny su super :slight_smile:
@pristela paradneee :slight_smile::slight_smile:
12. júl 2015 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 tak toto mnozstvo je pre mna absolutne nepochopitelne. Ja pri troch za tyzen uz saliem, nehovoriac o tom, ze sa so mnou doma ani zarubna nerozprava :grinning:
Pridavam maca svojmu najmensiemu drobcovi. Oslavili sme rocik :slight_smile:
13. júl 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
prosím Vás kto mi poradí kto robí ganache pod poťah, keď už ju mám urovnanú, a vychladenú celú noc v chladničke - pred poťahovaním treba niečo s tou tortou - niekto píše že potrieť vlažnou vodou? len ked na to budem dávať velvet v tenkej vrstve sa bojím aby sa netopil.. treba alebo netreba stačí len vytiahnuť a nachytať hmotu a potiahnut ? dakujem
13. júl 2015 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj ja potieram vodou. Topit sa nebude, to len tak trosicku aby cokolada nebola uplne suchá. Inak ganazova kralovna je @mysiatkoo alebo @jakelina :slight_smile:
13. júl 2015 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 ten je zlatyyyy.. :slight_smile::slight_smile: no, bolo ich trosku viacej.. :slight_smile::slight_smile: ale celkom sa to dalo, ešteže nebolo tak horúco.. Len ta svadobka poschodova ma potrápila a objavilo sa mi par nových šedin :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
13. júl 2015 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@antenka1 já už dávno ne :grinning: :grinning:
13. júl 2015 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 Dakujem moc a keby sa tam dalo pipingel?
13. júl 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj taky potřu tenkou vrstvičkou vody, normálně mašlovačkou silikonovou a potah se netopí neboj :wink:
13. júl 2015 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina akurát som písala poštu ,
a nemôžem len napr. pipingelom??? tá voda má byť ako teplá??

dakujem
13. júl 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 ako živý perfektný malý sa musel tešiť veľmi.
13. júl 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronkaj voda horká a piping gel jsem nezkoušela, tak nevím :astonished: :astonished:
13. júl 2015 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 som si normálne mrkla tvoj album, čo som zapochybovala, že ten maco môže byť torta. Si neuveriteľne šikovná!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2015 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky,prosim vas piekla ste tu niktora taku tortu ze detska kocka?taka na hranie ze su tam bud cisielka alebo abeceda?Potrebujem len ako inspiraciu.. dakujem :slight_smile:
13. júl 2015 o 13:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok