• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@antenka1 vau ja že plyšový
18. júl 2015 o 15:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 nahodou je paraadna :wink: ... akymi farbami peciatkujes?? :sunglasses:
18. júl 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helou ženy :slight_smile:
moja jediná tento mesiac, som ošedivela na kompletku, topí sa to, lepí sa to, trhá sa to, ešte aj padla, tak sa prerábalo z vesela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@grasie aj napriek všetkým trampotám je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie torta je fantastickáááá!!! Tie ružičky sú maľované? Pečiatky?
18. júl 2015 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie krásný dortík
18. júl 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps @timea7 @jakelina jéj ďakujeem :dizzy_face:
@timea7 ručne maľované :slight_smile:
18. júl 2015 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@grasie to je neskutočnéééé, umelecké dielo!!!!!
18. júl 2015 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie tanicka co si komu urobila, ze ty mas furt take trampoty. Ze spadla... moje nervy. By som si obula betonove topanocky a sup ho do Dunaja. Je dokonalaaa. Sak od teba...:wink:
18. júl 2015 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte moja posledna dufam,aspon na 2 tyzdne som slubila ze nebudem cele leto robit ale nejako to vyzera ze budem aspon trosku. A pre nasu princeznu sama si vybrala ze chce iba srdiecka a motyliky, a piskotky dookola tak jablckova nepecena.
18. júl 2015 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
sladke zienky pridavam vam sem moju tortuchu :frowning2: :sweat_smile: celkom sklamana som z nej... take zadanie, ze... :rolling_eyes: mala som na vyber, ze cela kostra alebo len lebka... hovorim si, ze som ja z dediny a velice skromna :sweat_smile: ze vystacim si len s hlavou :grinning: co nesmelo chybat na torte bolo plac a pot :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: v tom momente mi preblesklo hlavou 100 roznych vyhovoriek, ze preco tu tortu nemozem vziat :sweat_smile: vsak ako mam do torty zakombinovat plac a pot??? :sweat_smile: no nakoniec som to vzala a zapotila sa pri tom jedine ja a skoro ani plac nechybal :rolling_eyes: :grinning: torta bola pre kocku, ktora ukoncila studium... mala byt pre viacej ludi... tak som rozmyslala, ze robit mega lebku v tomto teple nebudem... ze zakombinujem radsej nieco z jej studia... kocka musela suhlasit s mojim napadom :grinning: nic ine jej neostavalo :grinning: den pred odovzdavanim mi pise, ze ma jedno obrovske prianie... mala som uz v sprave rozpisane: tak napis jeziskovi :sweat_smile: no nakoniec som to vymazala :grinning: :grinning: :grinning: ze budem ja radsej slusna a zo zvedavosti som sa spytala na tu urcite buducu poziadavku... a to bolo: more placu... :grinning: :grinning: :grinning: nie iba plac, ktory som nevedela ako zakombinovat do torty ale rovno more placu :grinning: akoze vazne, chcel uz niekto po vas na torte more placu??? :grinning: :grinning: :grinning: po mne uz ano :sunglasses: :grinning: :grinning: uplne zufalstvo... tak som jej tam svacla roztopene cukriky a malu lodku, ktora tam mala svoju symboliku :grinning: uplne som bola nadsena z toho skveleho napadu :sunglasses: :grinning: cisto jasne more placu :wink:

dalsia vec s ktorou sa chcem pochvalit :slight_smile: zacala som si podpisovat svoje torty :grinning: (ajked tuto by som najradsej ani nepodpisovala :sweat_smile: :grinning: )

dakujem za predchadzajuce pacitka a nech vam to pecie :wink:
19. júl 2015 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@timea7 no tak to sa teším, že tak vyzerajú, bo to sú len machuľky prachovkové a čierna kontúrka :sweat_smile:
@antenka1 Toni, no čo ti poviem, tak som sa na ňu tešila a tak sa mi zle robila v tomto teple, chňapla pri prehadzovaní na podložku, takže na novo ganáž, potiahnutá podložka zničená, tú som už potom radšej ani nepoťahovala, a taký mäkký smart som ešte nemala, ani vyvaľkať som ho nevedela poriadne, ja som presne vedela, prečo mám cez leto tortové voľno :p
19. júl 2015 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 omg, to čo je za zadanie :grinning: ale teda klobúk dole, super si ju spravila :slight_smile:
19. júl 2015 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie :grinning: :grinning: :grinning: v kazdom pripade strasneeee zadanie :grinning: chcela tam aj krv, no to som sa tvarila, ze som prepocula :grinning: :grinning: :grinning: no krv by som uz vobec nedala :sweat_smile: a dakujeeeem :dizzy_face:
19. júl 2015 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 super jsi se s tím poprala a při tom popisu jsem se zasmála od srdce. Já když pláču, tak mi z toho teče z nosu, ještě jsi jí tam měla k tomu moři pláče dát pět posmrkaných kapesníků a bylo :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2015 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie krásna,trento tvoj štýl riadne žeriem :grinning: .
19. júl 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejnus Ďakujem,aj keď nie som úplne spokojná,ale to ja nikdy :grinning: ,a pečiatkujem gelovkami.
19. júl 2015 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova krásne torty
19. júl 2015 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 kdesi som citala ze gelovky neschnu dobre ci co ,,tak preto sa pytam,,chcem vyskusat aj ja peciatkovanu torticku a pozerala som na jednej stranke tie farby na malovanie,ci si take objednat na tu peciatku ci kaslat na to :grinning: tak tak ...
aaa inak ani ja nie som vzdy so sebou spokojna, co sa tyka toriet :grinning: ale ked ini pochvalia, tak asi je dobre nie? :wink:
19. júl 2015 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky jedna moja na dnes bola 3,2 kg
19. júl 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Ahojte kocky, pridávam svoje celotyzdenovky, budúci týžden ideme na dovcu, tak sa tesim, ze na torticky ani nepomyslim.. :slight_smile::slight_smile:
19. júl 2015 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: to ma nenapadlo :grinning: kde si bola ked som sedivela pri tej torte??? :grinning: dva tri posmrkane kapesniky by sa tam vazne hodili :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nabuduce budem chodit pre inspiracie za tebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a dakujem za pochvalu :dizzy_face:
19. júl 2015 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. júl 2015 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Za posledné 2 týždne.
20. júl 2015 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@muffinka8 strašne milééé tortičky :wink:
20. júl 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 zadanie katastrofálne ale s tortou si sa popasovala na úrovni kdo by toto cakal od studovaných ľudí :grinning:
20. júl 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie tá námaha stála za to veľmi by si ma s nou potešila pekná pekná pekná
20. júl 2015 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 moc milé a ti šnečci jsou k sežrání, roztomiloučcí :wink:
20. júl 2015 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky, idem si k vam po radu. za dva tyzdne robim 3 poschodovu svadobnu tortu. treba pod kazde poschodie dat nejaky karton, aby to stalo na sebe? nemam s tym skusenosti, zatial som robila len 2 poschodovu
20. júl 2015 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.
baby potrebovala by som poradit, idem piect tortu ale potrebovala by som tam zakomponovat gumene cukriky a najlepsie aby ich bolo co najviac len neviem ako to vymysliet, nerobili ste niektora nieco take?:slight_smile:
20. júl 2015 o 13:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok