Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

moonshine1
22. mar 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

Tie torty, jedna krajsia ako druha. Sikovne ste babule 🙂

denisak77
22. mar 2016

Dnešná

evicaka
23. mar 2016

@jenie123 jaaj, teraz znovu pozerám tvoje tortičky a tá "jahoda" je vlastne malina 🙂 . ...no kým prídem ku poslednej torte aj zabudnem čo polo ako prvé. Malina je samozrejme nádherná, tak dúfam že som ťa neurazila 🙂 🙂 🙂

jenie123
23. mar 2016

@evicaka určite nie, v pohode.. 🙂🙂🙂🙂 ani som to nepostrehla.. 🙂🙂🙂 a este raz mocisko dakujem 🙂🙂🙂

alicka850
24. mar 2016

Ahojte babulky,prosim radu. Pouzivam na potahovanie Smartflex velvet a chystam sa na harleyacku tortu ☺ Rozmyslala som,ze ten harley znak skusim na potiahnutu tortu nastriekat zafarbenym kremom. Nebude sa mi to topit? Dakujem

kasiopeja01
24. mar 2016

@petkaa28 Peti ak nikoho nenajdete, dajte vediet 🙂

sarah00
24. mar 2016

baby. prosím Vás, keď robíte torty s ovocím - navrch torty, to ovocie aj umývate a nejako potom sušíte? alebo ako? Ďakujem

denisak77
25. mar 2016

Torty dokončené a môžem sa venovať našim maškrtám. 😀

jakelina
25. mar 2016

@denisak77 ten velikonoční je tak nádherný, jemný a ty kočičky jak opravdové 😉

kukulka1
25. mar 2016

Krásny sviatočný víkend vám prajem dievčence!

denisak77
25. mar 2016

@jakelina ďakujem pekne 🙂

marhulka88
26. mar 2016

prosim ak poznate niekoho kto mi upecie peknu a hlavne chutnu nemaslovu torticku v kosiciach pre syna na oslavu ozvite sa mi dakujem 🙂

jakelina
26. mar 2016

Já jako je už zvykem zase jeden dortík 😀 😀 😀 Už jsem takové podobné dělala dva, takže to je trochu nuda. 😝

sticker
26. mar 2016

@denisak77 Tá jarná tortička je dokonalá... Doslova milujem také čisté, jemné torty.. Kvetmi sa neviem vynadívať..
@jakelina Majka, ja aj keby robím jednu tortu 5x tak to nuda pre mňa nebude, ale stres ako prvýkrát 😀
Ja teda po tých nádherách pridávam moje tri. Postavičku treba samozrejme brať s humorom, pri mne to inak nejde 😀
A prajem vám všetkým krásne a pohodové sviatky 😵

jenie123
26. mar 2016

Ahojte baby.. Pridávam aj ja svojich pár a ide sa sviatkovat

jenie123
26. mar 2016

@jakelina perfektne... 🙂🙂🙂
@denisak77 uzasneeee 🙂🙂

jakelina
26. mar 2016

@jenie123 máš vždy všechny dorty krásné a těch postaviček, já bych to modelovala snad tři týdny 😝 😀 😝 😀

nika266
26. mar 2016

Dokončené a môžem sviatkovať 🙂

dush
26. mar 2016

moje NEoblubene 3D ktore sa mi ani nedaria...ale tato bola pre kamosku 🙂

sticker
26. mar 2016

@dush Veď je dokonalá 😵

zuzkavit
26. mar 2016
dush
26. mar 2016

@sticker ďakujem,no podľa mňa nie 🙅 ale v celku som spokojná..len zopár vecí by som už teraz urobila ináč 😉

lili2015
26. mar 2016

@zuzkavit Krasna toritcka, insirujem sa pri mojej dalsej 🙂

pppeeetttaaa
27. mar 2016

ahojte sikulky, zaciatok tyzdna sme s malou stravili v nemocnici, nastastie nas rychlo pustili domov, den pred narodeninami, tak dnes mozeme pekne oslavovat 🙂 tak dnes to bolo pre moju velku slecnu 🙂

denisak77
27. mar 2016

@sticker ďakujem,len nie vždy môže torta vyzerať ,tak ako si to ja predstavujem.Ja mám tiež rada jednoduché zdobenie nie som moc na torty samý kvet ,aj keď, kvietky robím najradšej.

antenka1
27. mar 2016

Ahoj dievcence. Ja pred sviatkami len takto muffinkovo co ocenil hlavne moj drahy, kebo bolo popratane a aj okna umyte :-P 😀
@denisak77 ta zlta je nadhera, super.
@jenie123 opäť parada, tie traktoriky su perfektne 😉

makina78
27. mar 2016

tentoraz take babske farby. Minnie podla predlohy... juj naozaj nemam take rada

evicaka
27. mar 2016

Krásny Veľkonočný čas prajem dievčatá... dúfam že všetky oddychujete 🙂 pridávam zopár mojich tortičiek 🙂 a medovníčkov

elamaslakova
27. mar 2016

@evicaka Nádherné tortičky, jemnučké
@jenie123 Nádherné tortičky

elamaslakova
27. mar 2016

Dievčence pozdravujem Vás , prajem Vám krásne veľkonočné sviatky, nádherné tortičky ste popiekli zase, pridám aj ja moje 3 , na jednu sa mi ešte teraz pečie korpus , má byť na utorok hotová , tak dúfam , že mi nezhorí , pokým som tu na MK 😉