• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
a jsou tam i celkem podrobné postupy:
http://www.urybicky.cz/category/dorty/dorty-priprava/
17. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevyzeraju zle ani tie biele,ale ja skusim tie sede.... :slight_smile:
17. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanik dakujeme za dalsiu super inspirativnu stranku :wink:
18. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy ideňm piect tortu s bazénom.Držte palce potom pofotím čo za výtvor mám.No a idem ju tak piect aby syn nepochopil,že to bude torta.To jemu na zajtrajšiu oslavu. :wink:
18. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinky, držím palce :wink:
18. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinky aj ja drzim palceky a tesim sa na foto :wink: :wink: :wink:
18. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, jak to chces udelat, aby nepochopil? :slight_smile:

Hodne stesti a at se dilo podari.. :wink:
18. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tento vikend nepeciem, az na buduci by som chcela spravit syrcek s myslami :slight_smile:
18. apr 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myskami-pomylila som sa :dizzy_face:
18. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,že sa pečie na plechu.On vie,že torta sa pečie v okrúhlej forme.No a poobede ked budem robit vrch vyženiem ho von.Len nech neprší. :grinning:
18. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka dík za inšpiráciu ale ja idem robit plavecký bazén.Obdlžník.Lebo on je športovec plavec a to mal narodky vo februári.A oslavu sme odložili kôli krstnej lebo tu nebola.No a medzi tým mal aj preteky a vyhral prvenstvo. :wink: Tak preto bazén. :wink:
18. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka ten panko v bazene je genialny... :grinning: a to jeho brusisko... :grinning: perfektne
18. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy,ahoj.Ja sommvcera nebola cely den skoro doma a nebol cas na net vecer... Ale keby som vedela,ze ma potrebujes,tak nakuknem aspon na chvilku.Moja,ciernu farbu dostanes.Ale len gelovu.A pouziva sa normalne do hmoty,ale ak chces tu hmotu ozaj ciernu,tak najskor ju musis zafarbit co najtmavsie,napriklad kakaom,alebo modrou fabrou... potom,ked pridas ciernu,tak bude krasna cierny ta hmota.
Lebo bielu hmotu s ciernou farbou nezafarbis a zostane iba seda!
A co sa tyka tej sedej,tak to tiez pridavas ciernu,ale len po troske.A v nasich obchodoch,drogeriach a pod. su ozaj dostat iba zakladne farby-cervena,modra,oranzova a zlta.Zelenu urobis tak,ze do modrej pridas zltu.A ciernu si vyrob sama tak,ze zmiesas CERVENU?MODRU A ZELENU dokopy...musis to skusat,lebo ked das moc cervenej tak bude viac do hneda a potom pridavaj len modru,alebo zelenu... :wink:
Neboj,mysky sa ti istotne podaria.Uz sa tesim na fotecku tvojho dielka. :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, muzu udelat "marcipan" i z klasickych Marshmallows od JOJO???? :confused: :confused: :confused:
18. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby torta v chladničke.Nieje ešte celkom dokončená lebo to už len stupienok výtazov potrebujem a plavcu ak budem vediet. :grinning: No zvládla som to bez toho aby to videl.Len ked som robila vodu tak sa mi vsypalo viac modrej farby a je tmavá voda.To je najhoršie na tom celom. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nemala som želatínu dalšiu preto som musela použit túto vodu. :frowning2: :frowning2:
18. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile:
alionuska dakujem za farebne kombinacie....ty si uz skusala farbit zivocisnym uhlim??
vinka uz sa neviem dockat, kedy hodis fotocku....
zdenallicka myslim ze to je to iste ako haribo....niekde som o tom citala :wink:
18. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy ani nevieš ako ma mrzí tá voda.Možno to ani kôli teju vode nečnafotím.Lebo predtým želatinu čo som mala som mala krásnu nebovo modrú a potom som musela ešte dorobit a toto. :frowning2: :frowning2: :frowning2: No a ja nijak raz neviem tie rohy pekne obtiahnút.A mám ju hrbolatú neviem prečo. :frowning2:
18. apr 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka to neva...asi bol bazen natrety na tmavomodro, preto je voda taka tmava........urcite to nieje az take zle... :confused:
18. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ti to odfotím a uvidíš,že to vadí. :unamused:
18. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenallicka, ja robímlen od JOJO z marshmallows a robila som už aj z VEXTA tie sú farebné, nemusela som farbiť :wink:
18. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved cakam na to foto uz som netrpezliva....uz ju dokoncujes?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :fearful:
18. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už je hotová. :grinning:
18. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka a foto nebude?? :fearful: :confused:
18. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počkaj.Musím ich dat kamarátke zmenšit lebo ja to neviem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, ale uz som riadne netrpezliva :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka a Damianko ju dostane az zajtra??
18. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DIky za odpoved...:slight_smile:
18. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej zajtra ju dostaane. :wink: Už je v albume tak kukuk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok