• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@bzucinka2 aj tebe dakujem...:slight_smile:
15. feb 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka já bych dala 4 :sweat_smile:
15. feb 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALi, ty bys dala kolik?
15. feb 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ja som si kupila teraz tu podlozku na Tortomanii za 16,90 http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/17-1-Best-value-products uz si pripadam ako reklama na tortomaniu,ale mne sa strasne paci ten ich obchod a aj velmi mily pristup :slight_smile: podlozka je super,velmi sa z nej tesim,ale podla mna ju mozu nahradit celkom pekne aj strukturalne folie,co su okolo 2 eura za kus :wink:
@reruna peknucka torticka, jemna... :slight_smile:
15. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 @yamahafazer @dm1 @reruna @vlada111 děkujíííí :sweat_smile: Dort byl s jovokrémem a fakt mňam. Dali si i sousedi a všem moc chutnalo. Tak holky díky moc za recept :wink:
15. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka.pav ahoj Lenka ? ako ? pečieš ?
15. feb 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si objednala vedro PDT - 5 kg - pracuje niekto s PDT ? síce torta žiadna, ale vyskúšam :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
D9ky všem za ty vajíčka..:slight_smile: Dám tři a uvidím..:slight_smile:
15. feb 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak pozeram tie otlacacie podlozky, na tortomanii ich maju za 16,90, vyrobca china a na koruna plus maju wilton, ale ta je za 29 eur....mne nevadi, ak by bola vyrobena v cine, ma ju niekto a ako ste spokojne? :wink: dakujem
15. feb 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já používám struktur fólie..:slight_smile: Řekla bych, že to vyjde nastejno, jenom pořizovací cena je menší..:slight_smile:
15. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som ž otláčala aj na protišmykovej podložke čo býva v autách na palubovkách...bolo to take kocečkové :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nestiham z teba, kolko hodin denne venujes tortickam? nech sa ti dari ;)

robila som k narodeninam manzelovi dve pred vikendom, je vasnivy lyziar a basketbalista :grinning: deti ma neradi nechavaju "bez pomoci" takze asistovali :grinning:
15. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja mam PTD,ale s tym neviem akosi robit... mne sa akosi furt lepi,ak ked tam dam kopu solamylu... no ked prides na to,ako sa to robi,tak daj vediet,este mam asi 3 kila :sweat_smile: no a postavicky sa mi super robili :slight_smile: niekto praveze pise,ze s PTD sa nerobia dobre,lebo pomaly schne,ale ja som bola spokojna,len potahovat neviem akosi :pensive:
@mizulienka prave som to pisala o tych podlozkach par prispevkov vyssie,ja mam tu made in china a som spokojna :wink:
15. feb 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktak jeej, super torticky, a hned dve... no manzel musel posluchat :grinning: :wink: :sunglasses:
15. feb 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som vcera robila pre tchynku ma dneska svatek :slight_smile: tak len taku jednoduchu :grinning: zo zbytkov potahovky ....namiesto cokolady :slight_smile:
15. feb 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak včerajšie auto aj napriek všetkým nepríjemnostiam uzrelo svetlo sveta... len som zabudla bočné zrkadielka... :grinning: dnes musím dorobiť a hajde odovzdať ho kamoške... :dizzy_face:
prišla som na to, že farbu si musím primiešať už do hotovej bielej MMF hmoty, lebo keď ju už pridám pri rozpúšťaní cukríkov, tak je sypká a láme sa... neviem síce prečo, ale keď som zvolila tento postup, tak to bolo úúúplne iné... :sweat_smile:
15. feb 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita moc hezká. Já jsem včera dělala pro kamarádku taky ze zbytků co jsem měla různé barvy. Ona ještě nikdy nejedla MMF, tak jenom na ochutnání.
15. feb 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @hejdita že prý ze zbytků - jsou moc krásné :slight_smile:
@aktak mm byl si rád :slight_smile: v čem jsi pekla ten baskeťák?, něco takového mě taky láká, mm taky hraje a bude mít svátek
15. feb 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - krásne srdiečko :slight_smile:
@hejdita -krásna torta :slight_smile:
@aktak - podarené :slight_smile: :slight_smile: a krásne
15. feb 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, ste zlate, neni to nic moc ale manzel aj deti sa tesili :dizzy_face:

@reruna na plechu som si urobila obdlznik a vykrojila vecsi, stredny a najmensi kruh a dala na seba, vrch zahladila plnkou, naplnit aj potiahnut som s detmi stihla kym isiel mm po cerstve pecivo do obchodu, takze ak tomu chvilu venujes budes mat dokonalu polgulu :wink:
15. feb 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka kde zoženiem tu struktur foliu? to počujem prvy krat
15. feb 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka to je pekne byvaju aj kvetinkove?dakujem.ešte popozeram.
15. feb 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ, já mám tři, jednu tam teď nemají.. Ta je zrovna s kvítkama...:slight_smile:
15. feb 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak moja dnesna rychlovka pre moju maminu na Valentina - trosku oneskorene,no ale predsa :sweat_smile:
15. feb 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek
chcela som sa spytat velmi davno tu jedna babulka hodila torticku s jazierkom v ktorom bola zelatina ako voda... chcem sa opytat ci tam dala pod to aj potahovku alebo nie. bojim sa ze sa mi ta zelatina siakne do korpusu a este som sa chcela spytat hnedu farbu robite len s kakaom, ktore sa rozmiesa vo vode alebo ako? vdaka
15. feb 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem vlozit obrazok aj takej torty pre dospelych?? :grinning:
15. feb 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok