• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
@mizulienka děkuju, kdybys viděla jak jsem to dělala. Dnes mi volali ze školy, že má syn teplotu, tak ten mi tu leží jak lazar a druhému rostou zuby a pořád mi visí na noze a chce se chovat. Samé radosti a do toho dort :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. mar 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 dakujem :wink: . Ja som to robila od oka radielkom ale nie na marcipan ale v galanterke kupeny naznacovac strihu sa to vola
18. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer fíha já padám na zadek,nádherná!!!!!!!!!!!!!
18. mar 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no vidíš a tak si bála, nádherný je :slight_smile:
18. mar 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina sikulka si :slight_smile: a este v takych bojovych podmienkach :slight_smile:
18. mar 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuju, potěší to, ikdyž jsou na něm chyby, ale na poprvé to jde. :wink:
18. mar 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav diky pozerala som tam ale asi som slepá majú tam hociaké ale tie tvoje tam nejako nevidím a to predávajú iba po tých 100 ks otáznik
18. mar 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 ja robievam tento a je super :slight_smile:
500g mascarpone (ja davam 250), 250 silnej kavy, 4PL pras.cukru, 8PL Amaretta, 10PL vajecneho konaku, 250 ml slahacky.
uvaris si kavu a nechas vychladnut, po vychladnuti pridat Amaretto, mascarpone vymiesat s cukrom, postupne pridat vajecny konak a zlahka vmiesat vyslahanu slahacku( bez cukru a stuzovaca, ale pokial na to das korpus, tak by som tam asi stuzovac radsej dala). Do misy ukladas piskoty tie polievas kavou s Amarettom, alebo namacat piskoty, potriet kraňemom, zase piskoty a krem... vrch posypat kakaom . :slight_smile:
18. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina móóóc pěkná
18. mar 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika pozri na www.korunaplus.sk v kolonke papierove a plastove tacky zacinaju na druhej strane a predavaju sa na kusy 20cm stoji 46 centov a potom sa cena zvysuje podla velkosti. nie je tam fotka tej tacky, ale nakresleny obrazok
18. mar 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ta je sladká :wink:
@vladka1 děkuju
18. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove krasna aj farby sa mi pacia :wink:
@jakelina si sikulka :wink:
18. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 děkuju.
Holky budete péct nějaké velikonoční perníky??? Já bych chtěla, už bych asi měla začít, ať to stihnu ozdobit a odleží se.
18. mar 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ta je zlatucka aj ta minny je super
@jakelina super poduska len lahnut :slight_smile:
18. mar 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer po dnešním náročném dnu bych si i lehla a bylo by mi celkem jedno na co. Ale musím ještě něco dodělat v počítači, tak tu sedím. :frowning2: :frowning2:
18. mar 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove krasna je :slight_smile: normalne rozmyslam ze urobim podobnu adria nke na 1 narodeniny ,len neviem ako by som zvladla vymodelovat minnie :unamused:
18. mar 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no parádní polštářek, jak jsi dělala ty třásničky?
Večer mě smůla kupodivu opustila a dařilo se mi celkem dobře, s kleštičkama se dělá parádně, až mě překvapilo, jak je to jednoduché, práškové perleťové barvičky jsem dávala jen štětečkem nasucho, ale je toho teda obrovská spotřeba... s krajkou se dělá dobře, ale ty vykrajovače kopretiny jsou teda piplačka...moc dobře se to nedělá
Potah jsem měla MMf, ale na ozdoby jsem zkoušela RDI a super, celkem mi chutná, krásné se barví, dobře se s tím dělá, je měkčí, než mmf, tak nevím, jak se bude chovat v létě, ale te´d dobré.
Ty muffiny jsou perníkové, ale nešlo to moc dobře vyfotit, ta bílá se odráží od blesku...
@fukylove to je nádherná minnie :slight_smile:
18. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásny vankúšik...
18. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna náááádherná tortička
18. mar 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ty třásničky jsem dělala lisem na česnek a pak jsem nahoru posadila motýlka, ať schová ten škaredý konec.
Dort vypadá naprosto úžasně a muffiny taky.

@ada9557 děkuju :wink:
18. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove nadherna
18. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna aj tato je super
18. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas si ma odhalila :slight_smile:
18. mar 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem, skusala si ju uz davat pod potah?
18. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna :slight_smile: krasna praca :slight_smile: a snad mozno pomoze moja "vychytavka" pri foteni... ked fotim svetle torticky, resp. sa moc odraza blesk, tak fotim z vacsej dialky a zozoomujem si fotak :wink: tak sa daju odfotit pekne aj biele vecicky :wink:
18. mar 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove díky, zítra to zkusím při denním světle, ještě než se to sní, snad to stihnu :slight_smile:
18. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna nááááááááááááááááááááááááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@fukylove kráááááááááááááááááásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok