Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
24. sep 2012

@terezka87 z bezne dostupnych surovin to mozes lepit medom

dadka212
24. sep 2012

@sislik2011 všetky torty som robila ja 😀 tak to sa teším, že sa ti tak páčia, hádam niekoho nájdeš 😉

sislik2011
24. sep 2012

@dadka212 ano,ano,dovolila som si ukradnut napady,verim,ze to nevadi 🙂len sa este nikto taky nenasiel,kto by mi urobil ☹

dadka212
24. sep 2012

@sislik2011 nevadí 😉 keby mi to vadilo, tak by som fotky nedávala na net

sislik2011
24. sep 2012

@sislik2011 no a zabudla som napisat,ze su jednoducho kraaaaaasne 😉

florentina
24. sep 2012

@sislik2011 no já si nejsem totiž jistá, že sem chodí někdo přímo od Zlína. To tak nejblíž, ale i tak daleko je asi @jakelina,ne?

sislik2011
24. sep 2012

@florentina no tak to vubec netuším ☹

mizulienka
24. sep 2012

baby mali ste uz niektora aj smartflex jahodovy? aky je?

dadka212
24. sep 2012

@mizulienka ja som ho mala je dobrý 😀

ajka82
24. sep 2012

@mizulienka ponukali mi ho naposledy ked som bola kupovat SF, ale nezobrala som, lebo mne doteraz vsetky jahodove prichute chutili tak umelo...tak neviem...aale tiez sa rada dozviem aky je 🙂

inak baby, prosim robili ste niektora knihu cca 8 kg? ake by mala mat rozmery nech sa mi aj do chladnicky zmestila 😕

blcha
24. sep 2012

ahojte babulky ako som pozerala stretko vam vyslo super a zasa ste kraaasne toricky porobili tak ja pridam dalsi moj pokus myslim ze tato sa mi podarila zatial najlepsie insirovala ma jedna z vasich torticiek no a skusila som aj farebny korpus 😉

dada2007
24. sep 2012

@mizulienka ja ho mám práve 😉 ........nemali pomarančový, tak som zobrala tento........vonia krásne jahodovo 😉 večer vložená torta do chladničky a ráno som šla do nej a normál jahodyyyyyyyy.....chuť-kedže porovnávame doma s pomarančom, tak je sladká....oproti nemu. NIekomu môže chutiť, niekomu nie.............ale myslím si, že tá pomarančová sa viac hodí k rôznym plnkám ako táto jahodová-------to je môj názor......

dm1
24. sep 2012

@mizulienka mne teda vobec nechutil 😝

mizulienka
24. sep 2012

@dm1 a pomarancovy ti chutil?

lucula73
24. sep 2012

@mizulienka ja mám pomarančový teraz a on jje taký trošku kysellkavejší,tiež pekne vonia,jahodový bude isto sladší...... 🙂

dm1
24. sep 2012

@mizulienka no ten bol lepsi isto. Ale zase ja som na toto divna akasi 😝. Inak niekto na stretku zase hovoril ze neznasa pomarancovi len uz si nespomeniem kto to bol 😝 . sto ludi sto chuti

lucula73
24. sep 2012

kočky nerobili ste niektorá náhodou svadobnú tortu vo fabách biela,čierna????kamoška chce takú,idú na svadbu,ja neviem,že či tá čierna je vhodný farba 😕 😕

aduskatt
24. sep 2012

@lucula73 skus si vybrat tu🙂

lucula73
24. sep 2012

@aduskatt no tá predposledná sa mi celkom páči.........ja som našla cez google obrázky,len ona mi splietala čierne kvety čosi,biely podklad,ale teda neviem,mne to pripadá smutné 😕 😕 .....možno menej čiernej by šlo.......však má prísť ,som zvedavá,či z toho dačo bude. 😉
ďakujem za tipy 😉

dm1
24. sep 2012

@lucula73 pridavam aj ja nejake bielo cierne

aduskatt
24. sep 2012

@dm1 tu predposlednu som hladala, niekde mi zmizla🙂)) a ona sa objavi v Tvojom kompe, mrcha jedna, xixi

mamina1978
24. sep 2012

@lucula73 ........ Inspiracie z internetu ............................. 😉 🙂

mamina1978
24. sep 2012

@aduskatt vidis, vidis 😉 😀 😀 😀 😀 ...........ta bola odo mna o niekolko stranok dozadu 😉 🙂 🙂 Ale @dm1 ti ju sem hodila znova, tak si ju uloz tento krat poriadne 😉 😀 😀 😀 😀

mamina1978
24. sep 2012

@dm1 tu poslednu ukladam je krasna 😵 😵 😵 😉

aduskatt
24. sep 2012

@mamina1978 ja som ju mala ulozenu uz dost dlho🙂) a mozno mam a prehliadla som🙂)si tu ten komp so mnou dnes robi, co sa mu zachce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamina1978
24. sep 2012

@aduskatt aj tak pozeram, ze uz aj ty mas krasnu zbierku inspiracii ulozenu 😉 😵

aduskatt
24. sep 2012

@mamina1978 no, snazim sa🙂) kazdy den nieco pozriem a ked sa mi paci ulozim...aj ked uz neukladam tak vela ako na zaciatku🙂

dm1
24. sep 2012

baby aha kuk take neokukane stencils len skoda ze to je ako sada lebo to jedno kde je motyl by mi bolo nanic 😝 http://www.umeleckepotreby.sk/snazaroo-sablony-...

aduskatt
24. sep 2012

@dm1 no ak su vsetky tri za tych 6 eur, tak to je super.........

dm1
24. sep 2012

@aduskatt ved ano super cena len jedna aj tak zbytocna radsej by som vzala 2 za 4 😀 . Len tam chyba rozmer tych vzorov

uz som nasla inde rozmer - jedna sablona ma 10x 14 cm to vypada celkom dobre. este to najst v eshope kde je viac toho co sa mi paci a bude to uplne super 😀