Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

timonko
4. mar 2013
zuzana92101
4. mar 2013

@lawli dnesna? ivka, to ako stihas? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 chutnucka Minnie.

blcha
4. mar 2013

@njonja uzasna torta mali ste super mickey party paradne fakt paradne 😉

babulky ja vas idem poprosit o insiracie potrebjem neaku tortu s kabelkou a s topankou teda lodickou ak mate neake pekne inspiracie budem rada ja take nemam nic ulozene a potrebujem aj ked neviem ci zvladnem sprait tu topanocku idem hladat aj neake fotopostupy ci to dam 😉

zuzana92101
4. mar 2013

@jakelina Majka, krasna Kittynka 🙂 a pekna abeceda...to je nejaka silikonka?

lawli
4. mar 2013

@zuzana92101 ďakujem ...večer o pol 11-tej som ju naplnila a dnes ráno o pol 6-tej som už zdobila... 😉

zuzana92101
4. mar 2013

@lawli jooooj, to som este snivala 🙂

jakelina
4. mar 2013

@zuzana92101 silikonka ne, to je tady ta abeceda s vyhazovačem http://www.cukrarskyraj.cz/products/abeceda-s-v...

lawli
4. mar 2013

@blcha ja mám uložené toto ....INŠPIRÁCIA

njonja
4. mar 2013

@jakelina moj mm. Tyc v strede sme dali moc vysoku, tak musel mat Mickey ciapku🙂

njonja
4. mar 2013

@janula.h urcite by si zvladla aj takuto🙂 Je to len o konstrukcii🙂

blcha
4. mar 2013

@lawli dakujem ukladam si taku slapku by som mohla zvladnut ide to na tortu pre zenu k 30 nevedia co chcu a strasne skaredu tortu mi poslali ze take nieco by chceli tak cih idem prehovorit na nieco normalnejsie 😉

jakelina
4. mar 2013

@njonja hlavně, když se to vyřešilo čepicí 😀 😀 😀

lawli
4. mar 2013

@blcha a musí tam byť aj kabelka ? ...lebo so samotnou topánkou mám aj iné...teda vlastne tam tu kabelku môžeš dorobiť...prikladám ešte foto... 😉

blcha
4. mar 2013

@lawli super super dakujem 😉 ved kabelku k tomu prirobim to tiez pozrem nekae inspiracie na nete 😉 inak ta prva foto tak vysoka topanka tak keby sa mi taku podarilo spravit bolo by to super 😉

lawli
4. mar 2013

@blcha určite spravíš ,neboj ..bude krásna 😉

blcha
4. mar 2013

@lawli tak to dufam ze spravim este mam cas je to az na 15 teho ale ja musim uz popredu rozmyslat 😀 😀 😀 este by to ccelo neaky fotopotup na tu topanku asi si spravim neaku sablonu s tvrdeho papiera 😉
a este ma caka na tento vikend pre moju elisku torta to fakt neviem ze co lebo ona je strasny vymyselnik ale asi to spravim tak ze nech si ozdobuje sama ja jej budem len pomahat nech sa tesi a ja to mam bez problemov 🙂 🙂

muffinka8
4. mar 2013

Prosím vás, potrebujem radu ohľadom farieb.
Zvýšila sa mi poťahovka z tej torty Macko Pooh, zelená a modrá. Chcem ju využiť a spraviť nejaké dve tortičky k MDŽ keď budem mať čas. Ale potrebovala by som trošku iné farby. Do zelenej by som rada dala ešte žltú aby bol ten odtieň krajší, to by hádam šlo, ale čo modrá? Myslíte, že tam môžem pridať ružovú či fialovú? 😕 😕

lawli
4. mar 2013

@muffinka8 ak do modrej pridáš rúžovú ,tak budeš mať fialovú...mne osobne sa zelena v kombinácii s fialovou moooc ľúbi...kuk tu som mala vľnú ruku ,tak som sa vyšantila 😀 😀 😀
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5565142...

lawli
4. mar 2013

@blcha šablónky mám tieto...a aj nejaký fotopostup sa najde....holky sorry za tapety 😕

evala777
4. mar 2013

@blcha ahoj ja som teraz robila túto kabelku

blcha
4. mar 2013

@lawli fakt dakujem si mi super pomohla

pristela
4. mar 2013

@njonja uuuuuuzasnaaa je ta torticka !!!! sice ja niesom zastanca tychto oblubenych postaviciek v rezacej 3D podobe ☹ ale torta vypada neskutočneeee, vamakana a naaadhernaaa, aj cela oslava jasnacka !!!! zbožňujem tvoju robotu 😵 😵 😵 😵 😵 a o tom case niečo mi hovor , moj pubertak ma zajtra narodky a oslavu presuvam na neurčito, bo nemám čas robiť mu tortu ☹ ☹ ☹ kedze jasne , že aj on chce niečo náročné a "neskutočne" 😠 vymyslne uz je , len ten čas ☹ ☹ ☹

poupe
4. mar 2013

Ahoj, pečete některá na zakázku Ústí nad -Labem a okolí, na kolik výjde dort? Díky

muffinka8
4. mar 2013

@lawli nechcem ich spojiť spolu 🙂
chcem zvlášť použiť zelenú a zvlášť tú modrú - fialovú. Ale aj spolu je to fajn, ako máš ty, len musia sadnúť odtiene.

zuzana92101
4. mar 2013

babyyy, prave som dostala objednavku na 2 torty...pripadam si, ze sa musim vratit spat do sociku 😀. Takze....jedna podkova, druha stvorlistok...ale nemoze tam byt potahovka, ani cokolada...klasika krem a boky obsypane orechami 🙂. Mate niekto nieco take? Pani som chcela prehovorit na chocotransfer, ale ani za svet, ze oni chcu klasiku, co sa kedysi robila. 😝

katkak23
4. mar 2013

baby poraďte kde zoženiem formičku na takýto ornament. Dakujeeem krasne velmi mi pomozete 🙂

elamaslakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pristela
4. mar 2013

@zuzana92101 my máme , u nas v pekárni 😀 😀 😀 😀

elamaslakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkak23
4. mar 2013

..