Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
23. sep 2012

@pipka ten srnec je úúúžasný

makinka2
23. sep 2012

@nika1985 děkuji 😉 tak ani jedno u nás není, tak zkusím sehnat jinde a asi nerezová, že? 😀 😀

dada2007
23. sep 2012

@mia1111 presnééééééééééééé............aj ja tieto!!!! a ešte larah-lebo sme sa stretli.....

dada2007
23. sep 2012

a v dobrom závidím to stretko.....stráááááááášne moc..........na to dalšie!!!! a verím a dúfam, že bude.......idem určo..... 😵 😵 😵

vlada111
23. sep 2012

@pipka neblázni, že netušíš aká farba. Šak si ju Žanet požičala ty 😀 😀 😀 😀

dadka212
23. sep 2012

@larah nie je začo 😀 😉

vlada111
23. sep 2012

@pipka to je bombaaaaaa 😀 😀 😀 😀

dada2007
23. sep 2012

@alemari môj muž 😅 ......ked som bola chorá-spravil korpus, krém aj potiahol a dozdobil......a ked som zdravá 😅 tak valká hmotu, poťahuj ked sa mu chce, robí ozdoby z hmoty ako traktor či pes...a pod.

nika1985
23. sep 2012

@makinka2 ano nerezova skus nejaku malu ja nemam uplne take pekne spicate dorabala som vrch puncovinou a vysli podla mna uplne v pohode.drzim palce

lucula73
23. sep 2012

jej kočky,prekrásne fotočky máte,mali sa veeeeľmi super.............. 😉
nestačím kukať,už si myslím,že som na poslednej strane a zakaždým aspoň dve strany ešte pribudnú 🙂

dada2007
23. sep 2012

..a všetkýýýýýým dakujem za páčitka tortičkové.......... 😉

mia1111
23. sep 2012

až nezabudnem: @mizulienka - posielam Ti nejaké tortičky, tieto by sa mi páčili na 30ku. Z viacposchodky urobiť len jedno poschodie a je to 😉 . Prípadne zmeniť farby.

nika1985
23. sep 2012

@sirael4 pod potah maslo vymiesane s cukrom pripadne kusky korpusu alebo nutela inak sa ti bude topit musi byt vacsi pomer masla ako trebars pudingu a smotanove vobec.

mia1111
23. sep 2012

@artepf - pre Teba mám len toto, viac takých chlapských s tématikou dreva nemám ☹

mrka2
23. sep 2012

juuj, uz ste naspat babulky.. 😵 som na vas myslela,ze ako sa tam mate 🙂 pozeram,ze super... niektore na fotke poznam z fotiek,co tu mate,ale niektore teda vooobec.. no nabuduce uz odkladam deti,nech sa deje,co sa deje a idem tiez 😀

lucula73
23. sep 2012

@sirael4 pod poťah si vymiešaj maslo s troškou cukru,prípadne ak máš nejaké odrezky do toho a tým namaž celú tortu....a ak máš to malé balenie od oetkera,tak to ti na jednu tortu absolutne nevyjde.....teda 26 cm veľkú...

nika1985
23. sep 2012

krasne fotky zo stretka urcite ste sa mali super ja tak tuzim ist na take nejake stretko a vidiet ako sa co robi dufam,ze sa mi to raz splni

sirael4
23. sep 2012

@lucula73 fakt ne? Přitom tam píší že na 24cm by měl vyjít ☹ Tak to radši ani nebudu pokoušet ☹

mizulienka
23. sep 2012

perfektne fotky dievcata 😉 len keby som na tej spolocnej fotke vedela, kto je kto...spoznala som @pristela @dm1 @dadka212 😉
@pristela to urobis klasika pribinak presne podla receptu a pridas tam navyse to gastanove pyre? hmm zaujimava kombinacia 😉

makinka2
23. sep 2012

@nika1985 děkuji 🙂 ted ještě aby někdo chtěl 🙂

lamps
23. sep 2012

@mizulienka Lucka a mňa si nespoznala? Tá najmenšia osoba na fotke som ja 😀 😀 😀.
Mne keď ľudia hovoria, že som drobná si to nejako neuvedomujem lebo sa nevidím, ale keď sa pozriem na tie spoločné foto, vidím, že som fakt krpatá 😀 😀 😀. No čo už naši na mne šetrili 😀 😀 😀

dm1
23. sep 2012

@lamps aj ja som krpana ale ja si preventivne stupam dozadu aby som maskovala aka som velka do sirky 😀

lamps
23. sep 2012

@dm1 no veď ja som sa tiež mohla šupnúť niekde dozadu a postaviť sa na nejaký šamlíček 😀

lucula73
23. sep 2012

@sirael4 no píšu to,ale už to tu bolo viackrát spomínané,že to nestačí.........na potiahnutie takej torty potrebuješ minimálne 500gr,aj viac........a ešte dáku rezervu,lebo to musíš vyguľať vačšie ako je torta...........lešpie sa ti oplatí kúpiť nejakú poťahovú hmotu,1kg balenie a ostane ti aj na ozdoby 😉

ajka82
23. sep 2012

hehe, pozeram na spolocnu foto, spoznavam pipku a dm1, bo tie som uz videla nazivo a podla fotiek co si pamatam tak pristelku, dadku, lamps 😎

mizulienka
23. sep 2012

@lamps ano ano teba tiez 😉 aj @pipka aj @eliska22 😉
@mia111 dakujem krasne za inspi 😉

pipka
23. sep 2012

@jakelina no sak pozeral na mna tak udivene...ze ale akaaa prerostlaaaa pipka 😅 😅 😅 😀

@vlada111 ale sak uz vieeeeem, mi to neskoro docvaklo, ze to bolo aj na stencils...som myslela, ze len na farbenie MMf na tu krabicu 🙂

pristela
23. sep 2012

@lamps ja som tiez mala , len som mala vysokeee boty 😝 😀

@mizulienka ach no vies ako je to u mna s pomermi 😀 ja vsetko tak od očka a podla chuti, nerobim ani pribinak presne podla receptu, ale ano kludne urob podla neho a supne pyre a hotofka, mozes dat menej tvarohu, alebo viac podla chuti

lussy23
23. sep 2012

@dajna11 krásne tortičky @marci2305 nádherná @livia76 krásna @katrin21 krásnučká @evvina krásna @janulkamartinko nádherné dielka a hlavne ten motýlik @pralinka25 krásne autíčko @peroli parádna torta @lamps krásna @mizulienka krásne dielka @dada2007 krásne tortičky @pristela nádherné @mima1311 krásna práca @pipka krásna je tá ruža aj ten srnček @aduskatt krásna húsenička @njonja krásna @sisix krásna kittynka aj tortičky @aduskatt krásne postavičky @lucula73 krásne tortišky @ajka82 krásne tortičky @janula.h krásne tortička @mamina1978 krásna Kittynka @lawli prekrásna
@maya30 je krásna
@salonka1981 sú nádherné
@petkaa28 nádhera
@lokalistin krásne dielka
@lokalistin prekrásne srdiečko
@adrika202 dobrá práca
@mimcak krásna

pipka
23. sep 2012

no nabuduce budete vsetky na tom muriku, aby ste vysoke boli...a ja budem dole sediet a maskovat rit 😝 😀 😀