Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
11. mar 2013

@blcha tak prave som ten postup dala do dvojky. Nie je sice uplne podrobny , ale teda snad aspon trosku pomoze 😉 🙂

mamina1978
11. mar 2013

@jaja555 dakujeeeeeem 😵 😵 😵

mamina1978
11. mar 2013

@pipka dakujem 😵 ....... ty si zlatucka 😉 😀 😀

dajna11
11. mar 2013

@aduskatt a čo niečo pomrvili????ja som ešte neobjednávala od nich ale ráno som ich prezerala 😀 😀

viera6
11. mar 2013

ja som už tiež objednávala... na tortu....a bola som spokojná,ale žiadne % som nemala nižšie....

viera6
11. mar 2013

šikulky prosím vás nemáte nejaké pekne inšpirácie na otvorenú knihu?

aduskatt
11. mar 2013

@dajna11 ja som ta stastna, ktorej tvrdili, ze hmotu mala v chladncike a preto mi splesnivela.3 kg letelo do kosa........samozrejme, za cely rok, co peciem by ma ani nenapadlo dat ju do chladnicky, nehovoriac o tom, ze plesen bola zospodu v kybli a tym skocila komunikacia.ani prepacte alebo co........ proste zo mna urobili totalnu trubku...toto je spodok hmoty po vybrati z kybla a igelitu, bolo mi divne, ze smrdi jak fras.....sliz a oranzovoruzove flaky..... este mi tvrdili, ze sa nikto nestazovla ato tie balenia predali v januari..tak ja som objednavala v polke februara tak to asi nemohli dopredavat v januari.......

jakelina
11. mar 2013

@mamina1978 moc hezký dortík 😉

lokalistin
11. mar 2013

@blcha no vidis ty si to s tym korpusom vyriesila

dajna11
11. mar 2013

@aduskatt jaaaaaj už si pamätám ked sa to tu preberalo......takže už si ich ani nepozriem 😀 😀 ....mne takto prišli cukrové diamanty,spolu boli v sáčku a cele sa zelpili do kopy na jednu curklvoú gulu....v obchode som ich videla že to predávaju každý zvlášť balený,z e shopu mi to prišlo spolu vhodene v jednom sáčku,ako mohlo ich napadnuť že cez leto sa cukor roztopí,alebo to asi malo napadnuť mna aby som také veci cez teplo neobjednávala,ked som im písala tak iba že u nich boli krásne cele....ako super,viem nebolo to vela penazí,ale i tak ma to nahnevalo.

mamina1978
11. mar 2013

@jakelina Dakujeeeeeem, juj tesiiiim sa ......... 😵 😵

jakelina
11. mar 2013

Holky můj strašně na rychlo dělaný dort. Včera jsem pekla večer a udělala krém, dnes honem ráno namazala a šla do práce a teď domazala na obvodu a trochu vychlazený potáhla a tak nic moc ozdobila. Chudák malý, fakt jsem neměla čas víc se s tím pohrát. Za chvilku mu chceme popřát a dát dort.

mamina1978
11. mar 2013

@jakelina jejooooo, ved je dortik krasnunky, naozaj si nemozes robit vycitky, aj ked bol narychlo robeny , no s tvojou laskou a tvojim talentom, takze je fakt nadherny 😉 🙂 a tvoj najmladsi je bombovyyyyyy, prajem vsetko naj .... k jeho dnesnym narodeninam 🙂

jakelina
11. mar 2013

@mamina1978 vyřídím a děkuji jsi zlatá.

mamina1978
11. mar 2013

@jakelina no ja by som fakt take krasne narychlo nezvladla 😝 😝 😝 si macher 😎

aduskatt
11. mar 2013

@dajna11 no zlati su, fakt☹( ja som akurat dnes objednavala potahovku pre moj shop, tak som zvedava, kedy mi pride a mam klud od vsetkych eshopov🙂))

jakelina
11. mar 2013

@mamina1978 no jsem zpocená až na zadku a ještě jsem dnes nic nejedla, tak asi tak 😀 😀 😀

lokalistin
11. mar 2013

@jujlucka stvorec a kruh mas krasne srdce

aduskatt
11. mar 2013

@jakelina ved je ta torta nadherna🙂) a maly tiez🙂

jakelina
11. mar 2013

@aduskatt děkuji, je taková trochu prázdná, neměla jsem ztuhlé ani ty kytičky a trojka stojí jak ožralá, musela jsem ji v lednici podepřít.
Jste zlaté holky

aduskatt
11. mar 2013

@jakelina nepozeraj na podopretu opitu trojku, ale na prekrasneho krtecka a stastneho maleho, ved je to nadherna fotecka.........dokonalost sama🙂 btw, moj syn sa este stale torty nedockal☹

lokalistin
11. mar 2013

@jakelina ved je krasny a maly sa jak tesi,uplne hrdy na svoju torticku

vecernicci
11. mar 2013

@dajna11 já jsem chtěla holčičku, protože mám dva kluky a třetí už nechcem, tak mám aspoň tuhle holku 😉

vecernicci
11. mar 2013

@mamina1978 koukám, taky holčičku 😀 😀 😀 my co máme samý kluky, tak jdem jedině do holek,co? 😀 😀

lamps
11. mar 2013

@jakelina Majka, tortička je krásna, čistulinká hladučká a krásne farby a malý je bombový a ako tak pozerám podobá sa na teba 😅 😅 😅 😅 želám všetulinko najlepšie 😅 😅 😅 😅

dajna11
11. mar 2013

@aduskatt ešteže aspon ty si to vieš nejako ulahčiť ked máš svoj šopíki 😀 😀

jakelina
11. mar 2013

@lamps 😉 😉 děkujeme 😉 😉

dajna11
11. mar 2013

@vecernicci nooo my máme aj kočku samičku,tie sa netúlajú....čo sa o dcérach nedá povedať 😀 😀 😀 česť výnimkám

aduskatt
11. mar 2013

@dajna11 staci poslat mailik alebo IP a mas to ulahcene🙂)

dajna11
11. mar 2013

@jakelina ved je krásny,poznám ludí čo by si ruky dolámali a taký by neurobili 😀 😀 😀 😀