Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

peroli
5. máj 2012

@mizulienka jééé, ty si zlatá.. děkuju moc moc moc.. 😵 přesně to jsem potřebovala.. nějakej záchytnej bod abych věděla odkud se odrazit.. opravdu moc děkuju 😵

beruska.zuzanka
5. máj 2012

Ahojte kočky, máte niektorá uložené dáke fotky, alebo ste robili peknú tortu na tému hasičské auto? Pre trojročného chlapčeka, tak možno aj niečo vtipné 🙂

Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

beruska.zuzanka
5. máj 2012

@aduskatt ahoj, dík, cez google som už hľadala 😉

aduskatt
5. máj 2012
aduskatt
5. máj 2012

@beruska.zuzanka tak v googli som ani nebola🙂

beruska.zuzanka
5. máj 2012

@dm1 jeeej, vďaka 🙂

našla som si nakoniec asi túto https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1436717... ešte dáke detaily dorobím a bude, ešte premyslím, či malé na okrúhlu tortu, alebo takéto veľké 🙂

mizulienka
6. máj 2012

dobre ranko baby, myslite, ze sa nic nestane, ked tortu s mascarpone kremom budu prevazat hodinu v aute?

traktor
6. máj 2012

@benne co dodat..odpadla som 😀 😀 😉 😵 😵

yamahafazer
6. máj 2012

@dm1 akurat citam,ze si sa pytala na tie sutazne torty kedy si ich mozme dat do albumu tak dnes uz si ju mozem dat na facb?a stou cokoladou teda nezavdim ja mam na nu nervy aj cez zimu nie este cez leto to sa neda robit v teple to ti verim a tie ozdoby viem len ked coko ruzicky co som robila sa to topi medzi prstami

yamahafazer
6. máj 2012

dakujem za vsetky paci sa mi a vase torticky su vsetky nadherne ako vzdy krasa 🙂

katulkaaaaaa
6. máj 2012

ahojte moja nocna🙂s delfinkami

lamps
6. máj 2012

Dobré ránko všetkým 😅 😅 😅 , pridávam tortičku, bicykel mal byť na nej riadne zaparkovaný, ale nevyschol mi 😖, tak som ho musela na tortu položiť ☹ .

lauricka
6. máj 2012

@reruna @lawli
marcipanu bolo dost, prvotinka uz je aj zjedena, dakujem 🙂

ajka82
6. máj 2012

@yamahafazer tortu uz mozes dat na FB, kamila pisala ze po 5.5. uz sa mozu, lebo po tomto termine, uz sa nepridavaju torty ani sa nehlasuje

broucek2
6. máj 2012

Poslední mé dorty. Co mohlo, to se kazilo, ale nakonec zdárně dokončeny. Prvně se zdrcl pařížský krém, tak jsem znovu roztápěla a chladila. Jedna orchidej se úplně ropadla, Garfield postupne se sklápěl, protože to břicho nohy neunesly, tak nakonec sedí a bílá čokoláda netuhla, takže jsem čekala cca 30 min než jsem mohla čokontransfer přenést na dort. Na top, že jsem začala v pátek a v sobotu dorty měly být, tak děs běs. Ještě, že jsou pro rodinu.
Garfiel + Kitty na přání pro neteř a orchidej pro švagrovou

broucek2
6. máj 2012

a teď ještě fotky, sdnad se přiloží na podruhé

pipka
6. máj 2012

no krasne vecicky ste zas porobili sikovnice 😵

pipka
6. máj 2012

ja pridavam tu svoju krstinovu a konecne padam na chalupu k nasim...jaaaj oddyyyyych 😎

peroli
6. máj 2012
mizulienka
6. máj 2012

baby neviete mi prosim poradit, vydrzi ten mascarpone krem hodinu v aute?

dadka212
6. máj 2012

@mizulienka ja som robila sestre do čiech a vydržal 3 hod. cestu....

mizulienka
6. máj 2012

@dadka212 super dik Dani 😉

ibajeho
6. máj 2012

Zienky z ba s fotoalbumom ozvite sa mi na spravu v mojom fotoblogu, dik 🙂

dadka212
6. máj 2012

@ibajeho čo máš na mysli s tým speňažením? 😕