• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

babi-krásne :wink:
4. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som rada vedela ako malovať vajíčka voskovkamy.napíš ako pre začiatočníčku.Dík!
4. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, na farbenie som použila voskovky, špendlík s plastovou hlavičkou (skúšala som najprv so špendlíkom s kovovou hlavičkou ale vosk mi ztuhol skôr ako som začala farbiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ceruzku do ktorej som špendlík zapichla aby sa to dobre držalo, nádobky na roztápanie voskoviek som použila z čajových sviečok, a potom som tie nádobky na drôtiku uchytila nad sviečku. Najprv som nádobku s voskovkou dala veľmi nízko nad sviečku, tak mi to začalo dymiť a smrdieť ako keď sa pália pneumatiky - manžel hned pribehol či nehoríme :grinning: :grinning: :grinning:, a ked som to dala privysoko tak mi vosk hned na špendlíku tuhol. No a ked máte správnu teplotu vosku stačí namáčať hlavičku špendlíka a maľovať :slight_smile: . Vzory som našla tu: http://www.panorama.sk/go/image.asp?id=3048&lang=sk&sv=1
4. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá to super :wink:
4. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelikovia z rezneho platna http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2617316&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a hlasim, ze vyrabame rulicky na papierove kosicky, snad sa nam podaria
s cim ste ich natierali, prosim, nechce sa mi hladat
7. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
angelik uz hotove upletene natieram moridlom na drevo a po uschnuti lakom na drevo. ja natieram Pam lakom - je nezavadny, urceny na detsky nabytok a detske hracky.
7. apr 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil2005 prosím ťa na moridle je napísané že to treba riediť 2:1 /2 moridlo a 1 diel vody/ ale to my rozmočuje papier /pletenie s papiera/ treba to naozaj riediť?a ja som kúpila lak v sprey.ty píšeš že natieraš lakom.čo je lepšie?Dík!
8. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ka4 to je jedno ci moridlo zriedis alebo nie. ono sa ma vpijat do toho papiera - aby vniklo aj do tych medzier v pleteni. neboj, ked to uschne, bude to znovu pevne. tym riedenim skor regulujes odtien moridla. cim viac zriedis, tym svetlejsi bude vysledny odtien. a lak v spreji nieje dobry. nezpevni ti to tak ako vodou rieditelny lak a hlavne - myslim ze ten v spreji nieje nezavadny. ako som pisala - ja pouzivam Pam lak (ten je na detske hracky a nabytok) alebo Sportakryl - ten je tiez na detske hracky ale je trosku drahsi ako pam lak.
9. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusil, tie babiky v albume si robila ty? Su hrozne super, velmi sa mi pacia..My sme s dcerou robili pred par mesiacmi, ale len taku handrovu babiku... Naposledy som vcera dokocila hrazdicku pre maleho.. Cisto z papierovych trubiciek, teda z novinoveho papiera.. raz som tuto techniku videla na nete, ale nejak sa tomu nevenujem a chcem... Mame kopec starych novin... :grinning:
A dnes sme si urobili taklu manusku na ruku zo starej ponozky... Zajtra hodim nejake foto. Ale na tvoje sa nechyta... :grinning:
9. apr 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pensadorcallisto ano vsetky su moje deturence :grinning: som rada ze sa pacia :sweat_smile: tesim sa na tvoje fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tu je moj najnovsi prirastok: http://picasaweb.google.sk/lucia.mizerakova/Babiky#5322789316908954770
9. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil, tie bábiky sú nádherné, nemôžem sa na nich vynadívať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babi dakujeeeeeeem! :grinning: strasidelne ma tesi ked sa vam babulky pacia :sweat_smile:
9. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil 2005-ja nemôžem odolať tým očkám.Už si písala ,že ich maluješ,ale mne sa na tých fotkách zdajú také lesklé.Alebo sa mi to len zdá?
10. apr 2009 o 04:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aniel, aj mne sa hrozne pacia tie ocka...Fakto super praca...
10. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aniel ten "odlesk" je tiez namalovany :grinning: baby ste zlateeee! :sweat_smile:
10. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skúšal niekto miesto moridla použiť vodové alebo temperové farby?Ako to dopadlo?Dík!
10. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ka4 ja som pouzivala akrylove cize to je podla mna podobne ako temperove. dopadlo to dobre len to treba poriadne zriedit a radsej natriet viac vrstiev a redsich ako menej a hustejsich.
10. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridla som fotky nasej hrazdicky.... Nie je sice ako z obchodu, ale funkciu plni na 100%... :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pendsador ta je perfektnaaaa :grinning: naozaj milena krasna. a urcite malemu spravila veeeeeeeeeeeeelku radost! :grinning:
11. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no babyyyyy kde su vsetky tie krasne velkonocne vyzdoby, tvorenicka, dekoracie atd? fotte a ukaaaaazte! ja som tento rok toho moc nestihla, ale nieco som zbuchala, tak zajtra hodim fotky... dufam ze ma v tom nenechate samu :pensive:
12. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko...kto by bol zvedavy na moju tvorbu...kuk sem :wink: eli-fredy.blogspot.com
13. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

lusil juuuj same krasne vecicky :dizzy_face: :dizzy_face:

eli ahooooj davno si nebova v teme Kn, kuklasom stranku nadherne vecicky tvoris :sweat_smile:

ja uz dnes konecne nieco upletiem akosi nebol cas a ani inspiracia hehehe

:grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy...ahooooooooooooj :grinning: nebola...ale ja vlastne uz pomali ani v jednej teme...nestiham, zacala som pracovat...k tomu pridaj moje tri ratolesti...plus prerabame dom...plus tvorim vzdy ked mam cas a potom na konika uz nestiham...inak ako zijete? :dizzy_face:
13. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tu su moje dielka: vyzdoba na dverach http://picasaweb.google.sk/lucia.mizerakova/OstatneTvorenie#5324147972874293762
vyzdoba na stole (kosicky na vajicka a ine su pletene - ako inac - z papiera :sweat_smile: ) http://picasaweb.google.sk/lucia.mizerakova/OstatneTvorenie#5324147988866212306
13. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este pleteny kosik s vypletanym dnom :sweat_smile: - musela som to volno vyuzit!!! http://picasaweb.google.sk/lucia.mizerakova/PletenieZPapiera#5324147939339019410
13. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeli krasne tvorenicko! tie tasky su super!
13. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eli, nie jeli :sweat_smile:
13. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok