• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@pempusik jej je krásny
4. jan 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenny.kay ten link mi nesiel, ale co som sila ja z takeho hunateho, volaju to aj anti-peel a este neviem ako, stacilo to poriadne vyprasit, vzdy, ked som do toho strihla, potom to uz nepustalo chlpy :wink:
5. jan 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a trochu mojho vianocneho sitia, nemam vsetko nafotene :sweat_smile:
5. jan 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
vianocny swap pre kamaratku :slight_smile:
5. jan 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
este trochu vianocneho sitia - kabelka pre dcerku
6. jan 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
6. jan 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este dnesna rychlovka, aby to moje zavislacenie na pintereste malo aj nejaky vyznam :grinning: :grinning: kozenkova minikabelocka
6. jan 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
želám všetkým šikulkám všetko dobré v novom roku, veľa dobrých nápadov a radosť z tvorenia :slight_smile: dlhšiu dobu som tu žiaľ nebola , lebo medveď a mnoho vecí okolo neho a ani som nestíhala počas tej doby absolútne nič tvoriť. ale že už ma začínali prsty svrbieť od ničnetvorenia, ku koncu vianočných prázdnin som aj deťúchy svoje zapojila a takto sme "obliekli" okno v detskej izbičke
7. jan 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Ahoj, nemáte prosím někdo tip, kde koupit levně plsť/filc, klidně i odstřižky. Dívala jsem se na Fler, ale tam je to docela drahé, na to že s malou si s tím spíš hrajeme, vystřihujeme apod., žádná velká díla :slight_smile: Dá se sehnat i v galanterii? Díky
8. jan 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky držte maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa predychavam tatko mi dal urobit zips na bunde ze 12 euro ja mam snad adreanalin najvyssie ako sa da.bunda stala vo vypredaji 9,90. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: mna asi porazi
8. jan 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusala som nove latky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
baby ako si vyrabate obrazky,našivky? myslim tym ako ich obšivate? ja som dnes skušala vytvorit meno mojej dcery na nanožnik ( mam v albume) ale neviem ako na to :frowning2: robila som take huste cikcak,skušala som aj steh na šitie dierok ale asi ani jedno neni ono :frowning2: aky steh mam použit???
8. jan 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska22200 ja normalne pouzivam husty cikcak a je to v pohode. a co som pozerala tvoj nanoznik,tak tiez je dobry :wink:
9. jan 2013 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky,
ja se tady teda moc nevyskytuju, tak nevim, kam to psat, jsem spis na nossenideti.cz, ale prave delam hromadu z mtx na teplakoviny, jednolice, oboulice, fin. a par dalsiho a zatim je dost veci tesne pod minimem, tak kdyby jste se chtely pridat, rada vam odkaz na tabulku pooslu na mail. Vas mail prosim na a.vladykova@seznam.cz Tesim se na pripadnou spolupraci.
Endousek ND
10. jan 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...tie co sijete babiky, kde prosim kupujete latku na telo? a aku? neviem, ten material pomenovat a rada by som nejaku skusila:slight_smile: dakujem krasne za vsetky tipy...
10. jan 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soso na mmb si zadaj, ze telickova latka alebo latka na telicko a vyhodi ti, zalezi, aky odtien chces.. na tildy staci obycajna ceska bavlna, ale na babiky, s ktorymi sa budu hrat deti davam kanafas, je pevnejsi, ale aj raz tak drahy
10. jan 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na maleho Aduska uz caka anjelka :slight_smile:
10. jan 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bezaz dakujem ti krasne, pohladam, skusim...:slight_smile:
10. jan 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@soso aj na telicko uplne staci bavlnene platno. moja mala ma z neho tri babiky odkedy som ich zacala sit (tusim su to tri roky :sweat_smile: ) a nieje s tym ziaden problem. a dava im teda poriadne zabrat. ani od zakazniciek som zatial nemala negativnu reakciu.
10. jan 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@soso inac - kedze kupovat presny odtien latky z netu je dost riskantne, ja kupujem platno na tela babik v domacom textile... Bavlnena plachta - vacsinou sa to vola ze losos ta farba. A k tomu kupujem aj uplet na tvar presne tej istej farby.
10. jan 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dakujem, skusim nasu galanteriu:slight_smile:
11. jan 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelky pre sestrine baby :slight_smile:
11. jan 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
autor
@angela1981 jeeej su milucke! :dizzy_face:
11. jan 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@snehovavlocka tie latocky su uzasne!!! radost sit :dizzy_face:
11. jan 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky! Ja som tu nebola už sto rokov, hádam! Nemám šancu to všetko popozerať, len pár stránok dozadu som prelistovala a waw, krásne veci sú tu! Tiež sa snažím aj popri troch deťoch nejako nájsť čas na šitie, veľmi ma to baví, je to taká moja závislosť:slight_smile: Foto najnovších vecí pridávam. A inak, pokazil sa mi stroj, tak si viete predstaviť tie absťáky:slight_smile:)))
16. jan 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@sammmy19 zlatucke su....vsade ich obzeram,ked vidim tieto tvoje fotky :grinning:
16. jan 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mantinel pre Aduska hotovy :slight_smile:
16. jan 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jan 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@angela1981 krasne....uz len dufat,ze sa lekar nepomylil a ozaj to bude chlapec :grinning:
16. jan 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka No tak to by uz boli piati co by sa pomylili :slight_smile:
16. jan 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok