• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@sammmy19 nádherné
16. jan 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaojte
juj tu sa posiloooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,som tu uz nebola :sweat_smile:
teraz zavislacim skor na obleceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: pridavam aj foto :sweat_smile:
to len tak moje posledne pociny,ale nie koli tomu som to vbehla,tak moja mala blska ma zachvilku 1 rocik,tak chcem sa hecnut a usit jej babiku,tak idem po radu,aka by pre take babo bola vhodna
17. jan 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
juj som sa zlakla,svojich vlastnych fotiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,pri tych vasich anielikoch je ta mikina strasidelna :sweat_smile:
17. jan 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miska22200 ja robim aplikacie (nasivky) nasledovne - najskor nalepim - bud obojstrannym vlizelinom, alebo lepidlom, potom presijem tesne pri kraji hustejsim rovnostehom a nakoniec spravim dve kolecka okolo aplikacie bud dierkovym alebo najmensim cikcakom, este podla toho na aky material nasivam tak to podkladam netkanou textiliou. Male tkane menovky prisivam len rovnostehom tesne pri kraji.
17. jan 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky poprosila by som vas o radu. Som total amater, zatial som dcerke vyrobila len zopar ponozkovych zvieratiek. No k 1. narodeninam - 19.2, by som jej velmi chcela vyrobit babiku, postupy aj material na waldorfsku babiku som ako tak nasla, no nepacia sa mi ked maju len visite alebo vymalovane ocka. Chcela by som skusit tu tvaricku vymalovat, no lamem si hlavu nad tym, ake farby kupit a pouzit na vymalovanie tvaricky,oci, ust a liciek babike. Ako to nanasat,aby sa to nerozpilo,alebo na to existuje finta? Treba latku predtym naskrobit? Na tenké línie pouzit tenke stetce alebo niejaku fixu? Asi nebude na prvy sup uzasna, asi aj trosku kostrbata, no bude robena z lasky.
17. jan 2013 o 23:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@editpiaf skus klasicke farby na textil (ja kupujem v DaVinci) a na linie tenku ciernu fixu na textil...me to na hrackach a trickach drzi aj po oprati
18. jan 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, hladam niekoho s vysivacim strojom, strasne tuzim po vysivke nejakeho kvetu na kabate ktory si sijem zo softshellu... najde sa niekto ochotny za odmenu. dik vopred.
18. jan 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@editpiaf pouzi farby na textil. neried ich vodou a nebudu sa vobec rozpijat. tenke linie tenky stetcom, skus ho nechat zaschnut s troskou farby aby strvrdol, a pojdu ti s nim aj krasne mihalnice malovat... farby odporucam pebeo alebo textile art od nerchalu. najlepsie kupovat cez net - je to lacnejsie. a ak sa da, kupuj tie na "tmavy textil"...
18. jan 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vianne uz som ti odpisala v spravach :wink:
18. jan 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Dalsia babulka, a zopar vysivanych obalov na knizky k tomu :sweat_smile: Sila som dcerke rifle, a ostala mi riflovina. Tak som ju zuzitkovala.
19. jan 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@lusil2005 ta babika je uzasna :dizzy_face:
19. jan 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusilka ty si taka sikovna :slight_smile:
ja mam tvorivu pauzu mne sa do nicoho nechce janeviem preco
19. jan 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusilka cim malujes tie krasne oci babikam?
19. jan 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fatima30 dakujem! ja mam zas tvorivu krizu. do cohokolvek sa pustim, nic sa mi nepaci a skonci to nedokoncene odlozene v policke. :zipper_mouth: tvaricky malujem farbami na textil, pouzivam pebeo a nerchau.
19. jan 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja mam doma riflovinu na suknu uz 2 roky....a nie a nie sa dokopat k niecomu. pekne si zvysok zuzitkovala :wink: a babika je, ako vzdy, bezchybna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Dakujem krasne za radu. Kupim cez net a skusim, len stetce pojdem kupit priamo, nech cih vidim. S Nerchau som uz robila, no s farbami na sklo.
20. jan 2013 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj prvotina na sijacom stroji, sice som mala malu dusicku ako to vypali,ale islo to celkom jednoducho:slight_smile: Tesim sa:slight_smile:
20. jan 2013 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@editpiaf krásne
@lusil2005 nádhera
20. jan 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte sikovne maminy naozaj klobuk dolu pred vasimi krasnymi vytvormi. Prepacte ze som vam vbehla do vasej temy chcela by som vas poziadat o radu. Chcem si kupit sijaci stroj tak do 200 eur vybornej kvality /taky co dlhe roky vydrzi/ a znacky no kedze som uplny amater co sa tyka sitia tak neviem ktory si vybrat. Chcem ho pouzivat na bezne upravy odevov ako skratenie nohavic, pripadne ak by som sa rozhodla nieco v buducnosti usit aby som nemusela dokupovat haldy doplnkov. Vopred vam dakujem za vase rady. S pozdravom Klaudia. :slight_smile:
21. jan 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudis ahoj, skus sa spytat v tejto teme http://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/sijaci-stroj-aky-vybrat/
ja som este stale vo faze vyberania :slight_smile:
21. jan 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik ahoj diky pozerala som aj tuto stranku.ako je tvoja mamina spokojna so strojom Janome/kde sa vyrabaju?/
21. jan 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudis myslim,z e su to japonske stroje. inak je velmi spokojna, aj mne sa paci, je lahko ovladatelny. akurat je pre mna zbytocne drhy, lebo ma take funkcie, ktore by som ja ani nepouzivala.
21. jan 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ktore ste sili babiku, cca aku velku hlavicku asi k 30cm latkovej babike ste robili? Uplet cca 30x30cm a z toho gula, bude malo alebo akurat? Dakujem.
21. jan 2013 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, krasna tema. Ste tu vsetky sikulky, ozaj. Ukladam si medzi oblubene. :slight_smile:
Ja sa vo volnom case venujem deto, nieco tvorime, ucime sa, tak sa aj ja podelim so svojimi vytvormi, snad sa vam budu pacit (viac v mojom albume )
21. jan 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
21. jan 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@garzonka skvele napady a super zabavne hry pre deticky. odkial beries napady? :slight_smile:
21. jan 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik dakujem za odpoved.
21. jan 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudis inspirujem sa na internete, nieco aj tu MK a nieco aj sama vymyslam :wink: Len toho casu keby bolo viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@garzonka krasne vecicky! to volske oko s hriankami je super! :grinning:
21. jan 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok