• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
box na hračky Angry birds... celý postup u mňa v albume krok za krokom aj box aj aplikácia :slight_smile:
22. dec 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, v tejto téme som prvý krát a rada by som sa pridala. Dostala som šijací stroj od Ježiška a chcela by som sa naučiť sit :slight_smile: ručné práce mám rada, tak snáď sa naučím aj sit. Na začiatokbudem asi ppotrebovať všetky vaše rady aj skúsenosti, tak vám budem za ne veľmi vďačná :wink: s čím mam začať?
30. dec 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 krásne, krásne a krásne, nnemôžem sa vynadívať :slight_smile: prosím ťa, tie tváričky malujes nejakými farbami farbami ci ako to robíš?
30. dec 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cellesta ďakujem...áno, ksichtíky sú maľované farbami na textil a oil pastelami...všetko tepelne fixované :slight_smile:
30. dec 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, idem si po radu. Chystam sa minut peniazky od jeziska na sijaci stroj. Vo finale vyberam z dvoch: janome 423 alebo brother ds140. Otazka je ci zobrat mechanicky,alebo ist do elektronickeho? S vasimi skusenostami ktory by ste brali? Dik
1. jan 2015 o 03:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata kde kupujete bavlnene latky?
5. jan 2015 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kornelia ked chces lacnejsie, tak na mimibazare, ked chces kvalitu dizajnerskych latok, tak modernpatchwork.sk, bubulakovo.sk, zebrapatchwork.sk a kopec dalsich :slight_smile:
5. jan 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, vy ste tu také šikovnéééé! Krásne vecičky tvoríte. Ja by som tiež chcela niečo jednoduché vytvoriť. :D Na začiatok hádam LEN srdiečka...mám domáce plátno, tak s niečim ho skombinovať. :slight_smile:... a možno aj nejakú "jednoliatu" hračku by som skúsila. :slight_smile: Nemáte prosím, nejaké strihy? Ďakujem. Dnes som totiž po desiatich rokoch vytiahla šijací stroj! :D Prešiel menšou údržbou a už fičíí.... drobec mal šou, bavilo ho nadvihovať páčkou patku, keď sme sa otáčali. :slight_smile: Mojou záľubou je tiež tvorenie hračiek, ale háčkovaním... moja stránke, ak chcete: https://www.facebook.com/duhenkaart/photos_stream?tab=photos_albums . Ale ten stroj ma dnes tak nadchol, že chcem niečo aj takéto vyskúšať.
5. jan 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj damy
hledam tady nekoho kdo by me sil hracky podle mého navrhu a nebo skyci.
moc vam dekuji za odpovedi standa
email.standa.chlouba@seznam.cz
6. jan 2015 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka skus na pintereste alebo staci vyskusat google, aj na mimibazari su nejake strihy a navody :wink: :wink:
6. jan 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz dííík ...a kde by som mohla zohnať takúto nejakú látku?...poradíte mi niekto, prosím?
http://www.dilnahama.cz/search/label/ta%C5%A1ky
Mám na mysli tú dievčatkovú - postavičkovú, našitú na tmavej bodkovanej. :slight_smile:
6. jan 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, si poklad @bezaz... aj keď rozmery my nesedia..ale nevadí..snáď do budúcna ;)
7. jan 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka preco myslis rozmery? ved to si olemujes a orezes kolko potrebujes :grinning:
7. jan 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem :D...ale aj tak...
7. jan 2015 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. jan 2015 o 18:37 • majulienka19
Ahojte, nemáte niektorá záujem o rôzne látky - označenie majú niektoré ako dámska šatovka, resp. 100 % poliester, alebo mám aj futrovinu, mikrofázu. Niektoré sú vhodné na obleenie pre bábiky-nohavice, sukne ale vpohode aj pre ľudí, lebo mám väčšie množstvo a ja ich nevyužijem. Pošlem ZADARMO, resp. za poštovné alebo tie čo šijete bábiky za jednu bábiku, alebo napr. sovu.
12. jan 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nemate niektora na predaj cierny tyl rolku? Dakujem
18. jan 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....tak tentokrat to bola fuska, ale snad sa mala slecna potesi o to viac..:slight_smile:
1. feb 2015 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2015 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Aj mňa už chytá Veľkonočná nálada :grinning:, tak som dačo pošila :slight_smile:
4. feb 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
... a my mame este stale zimnu naladu... od vecera pribudlo 20 cm cerst eho snehu a jeden snehuliak :grinning:
4. feb 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@79marry aké sú krásne aj ich predávate? ak áno napíšte mi prosím spraávu. ďakujem :grinning:
10. feb 2015 o 22:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka74 prosim ta, nemozes mi poslat strih na zajcika? vdaka :slight_smile:
12. feb 2015 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@paastelka74 dakujem pekne, len ja som myslela strih toho jednoducheho velkonocneho zajka, Som zaciatocnik, takze zacinam s uplne jednoduchymi strihmi. Nahodou nemas aj nejake ine velkonocne strihy napr. na kacku, ovecku,....? dakujem pekne :slight_smile:
12. feb 2015 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,vedela by mi nejaka sikulka usit zastenu k posteli pre 5r.chlapca?dik
16. feb 2015 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spytat, neexistuje nieco ako fotogaleria temy, ze by sa dali viacre/vsetky obrazky pozriet hromadne :slight_smile: Velmi sa mi paci vasa tvorba. Dakujem
23. feb 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok