• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
Bihan, krasny je ten december, aj musim uz len dva zimne mesiace a mam to konecne. :wink:
28. nov 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika mne tiez este treba dorobit pol kalendara...
Prislo mi to behom piatich dni, teda peniazky som posielala 16, prisli im az po vikende...takze celkom rychlovka... :wink:
28. nov 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Droby ta lenagold, je uplne super, su tam pekne vecicky. :wink: dik
28. nov 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte urobila som nejake nove papiere,rano pri kave :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked danik zaspal,tak som ich dorobila..
www.bubaczikdigiscrap.blogspot.com
28. nov 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skvele vianocne freebie u pett na blogu: http://www.scrappicnic.blogspot.com/
bihan, nieco pre tvoj zlaty december. :wink:
28. nov 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaak a este zopar papierov... ale bavi ma to uz sa len zdokonalit :wink: http://www.mimibazar.cz/scrapbook.php?id=701073
28. nov 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminecky, kedy to stihate? :grinning: :grinning: :grinning: vy tu len chrlite novinky!
vsetkym blahozelam k vytvorom ! :wink:
nevideli ste nahodou niekde voz tahany sobmi? az si budem musiet nejaky sama vyrobit :slight_smile:))
28. nov 2007 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, prosim ta a ako si im za ten kalendar platila? Kolko ta to cele vyslo?
Dikes.
Moje plany na tento tyzden padli, ochorela mi mala, takze sa nikam nedostanem. :frowning2:
28. nov 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem si stiahnuť nejaké kity, ako dlho to asi sťahuje? neviem, či to robím dobre :confounded:
28. nov 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka zalezi od velkosti suboru,a aj od vykonnosti pocitaca :wink: niekedy 5min,niekedy 10 :angry:
28. nov 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mam taky problem, prosim o radu.

Objednala som si online vyvolanie foto v ceskej firme 24 print a nastal problem, lebo sa neda zrobit prevod(na slovesku nemame banku s kodom banky 2400), bola som aj v banke, aj na poste je to nejake komplikovane, cez ceske koruny. A tak som myslela, ze aj keby to vyplatil niekto v cechach, neviem, ci mi to dodaju, lebo v podmienkach sa pise:

"3. Poskytování služeb zhotovitelem je omezeno územím České republiky. Objednací adresa i místo dodání se vždy musí nacházet na území České republiky.
Tak mi prosim poradte, co s tym-kto ma skusenosti, dakujem
28. nov 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.4shared.com/file/25164691/28d1ec90/april_qp1.html

kde mám kliknúť, aby mi to sťahovalo? ďakujem
28. nov 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pawlita, prosim napis ako s tym objednanim ...
28. nov 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka musis chvilu pockat,kym sa ti tam ukaze download..a potom klik na to download
28. nov 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v takej tabulke
28. nov 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to stiahlo, ale keď som klikla na to, tak mi otvorilo nejaký iný Photoshop a vyhodilo mi iba jeden obrázok, žiadne pozadia, nič, tak som z toho debil :rolling_eyes:
28. nov 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2007 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka neviem presne,ale asi preto,ze to je QP :confounded:
skus si stiahnut cely kit..
inak ja dnes musim zalohovat veci v pc,lebo zajtra ide na instalacku adobe cs3,takze budem mat aj novy psp,a asi,ked budem dobra,tak budem mat na testovanie psp Cs3 betu,tak uvidime,co to za zazrak
:dizzy_face: :grinning:
29. nov 2007 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte bambulky!
Zdravim si Vas vsetky...
mirka - je to asi psd ci psp format,kt Ti rovno otvara vo photoshope...ale mas tam i png i jpg format .
QP - hotovy ramik,do kt.len vlozis svoje foto je png format - mne sa podarilo stiahnut OK...ak Ti stiahlo nie to co si mala v plane skus pozriet text odkial si klikla...ci tam nebolo i ine "here"...ici...aqui...download a pod...zvykne byt niekedy i detektivka...a niekedy musis hladat v archive dizajnerky podla datumu ,ak je to uz starsie z leta a aktualne ma na stranke nieco nove...

Bambulky moje,nestiham,ani citat,ani sledovat...letim dalej...
Majte sa bozsky!papa :wink:
29. nov 2007 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaau mimus! nevadi, ja tiez nestiham, a to ani nechodim do prace :slight_smile:
29. nov 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hladam nejake elementy, take ozdobne tekvicky, ale take realne, nie nakreslene. Nevideli ste take na nete?
29. nov 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kto mi poradí ako v programe Gimp urobím také ohnuté rohy? teda taký neprilahnutý papier(vrstvu)
29. nov 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, chybas nam.
lenny, jednu tekvicu mam ako freebie na blogu medzi letnymi kvietkami. Este sa po niecom inom poobzeram
deninka, tu: http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp_roh/gimp_roh.htm
29. nov 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hawra, VDAKA! :wink:
29. nov 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vcera som zaspala ako drevo, ani v praci sa nedalo a prave som doupratovala nas bytisko, lebo uz to tu vyzeralo, ako po zatahu...
No neviem, preco nastal tento problem, totiz ja mam ucet-teraz neviem presne nazov, ale posielal mi nan moj otec z ciech normal ceske koruny, ja som posielala tusim zo svajciarska niekolkokrat a este aj eura nam svokor posielal a nebol s tym nikdy problem...a bez problemov mi dosiel aj ten kalendar behom par dni...na Slovensko, ja neviem, ci som len mala stastie, alebo co, ale neboli ziadne problemy...
29. nov 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak nahodou niekto hlada QP, tak tu ich je hooodne, len treba rolovat a rolovat. Niektore su fakt pekne. :slight_smile:

http://scrap-n-tag.blogspot.com/
29. nov 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano hawra, tu penku tekvicku uz mam, ale k tomu by sa mi hodili este tie dalsie ozdobne. Nasla som take tekvicove rohy na obrazky, to je celkom super
29. nov 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sa znovu pohrala,na rozlucku s psp :frowning2:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=971835&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

zajtra bude druhy,som zvedava,aky bude rozdiel :confused:
inak,je tam aj biela verzia,mne sa pacia obe :wink:
29. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

bola som tu párkrát...u nás závisláči manžel, ktorý vám tu šmíruje.. :wink: - nedá mi nenapísať - bubaczik - F A N T A S T I C K É scrapy. Vidno zmysel pre detail a máš vkus... :sunglasses: . Ozaj nádherné. A ak si môžem dovoliť - podľa mňa "čierna".
Mám odozvdať poďakovanie od manžela za materiály na scrapíky z tvojej stránky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: papa
29. nov 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok