Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
1. dec 2007

🙂aprilmouse - skoda tej reklamacie na 24...vrucna vdaka za kazde cenne info...vdaka za vsetko...cauenko!

lazykitty ma zaujimave papiere ale je to opat na edisk,s kt.ja neviem pohnut,a nic stiahnut ani od kubivet
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

mamacat
1. dec 2007

ahoj mimusiacik. tak som vas prisla pozdravit. nestiham robit ziadne scrapiky 😒 mozno po sviatkoch sa do toho zase pustim 🙂

evercila
1. dec 2007

no mimuuuus! cavido konecne!
dik za ramiky, skoda, hodili sa mi minuly tyzden...

na mmem a adusu si asi este pockame ☹

mimusiacik
1. dec 2007

everciluska...aduska uz dorazila do USA...o chvilu snad zavita i k nam a potesi nas fotom z domova...jupiiii!!! 😀 😉

droby
1. dec 2007

ahoj mimusiacik, konecne sa ukazes 🙂

kornelia
1. dec 2007

Ahoj vsetkym, ja len pozdravim, a letim varit, ak by niekto nasiel platok pomaranca na vianocny kit, prosiiiim dajte vediet, HAWRA, nepamatam odkial si to mala, velmi by som potrebovala do kalendara,a by som mohla dokoncit. 😉 dakujem dopredu. Badian som nasla u dypecka, ale na pomaranc sa nepamatam. ☹

droby
1. dec 2007

peknu sobotu prajem, neviete akostiahnem toto? su tam detske otlacky noziciek
http://digital-scrapbooking.org/shop/index.php?...

erika153
1. dec 2007

kornelia len si odfot pomaranc alebo stiahni z netu vykroj a uprav farby a vloz do scrapiku. tak to radila aj hawra.ja som si tiez tak spravila 😉

erika153
1. dec 2007

mam hotovy kalendar 😀 😀 😀 uz len december. som stastna ako blcha, lebo od rana na tom pracujem. fuuuu som si vydychla.. len ma trapi co som si vcera precitala o tej firme 24 print na babycafe, teraz neviem kam ho dam vyvolat. ☹

vanda sikulka nasla si pomaranc 😵

bubaczik
1. dec 2007

erika nto za jeden den si urobila?ta ty aka sikovnica sikovna 😀

vandaa
1. dec 2007

baby dobre ste, ja stale len uvazujem ci zacat ten kalendar robit 😎

matar
1. dec 2007

baby ,ak si chcete urobiť kalendárik ,skuste ho vytlačiť doma kto máte tlačiaren. ja som ho práve dotlačila a s tým, že v naj majú teraz v akcii fotopapier nás vyšiel celý na necelých 300sk 🙂

droby
1. dec 2007

ja si tiez budem tlacit kalendar doma, a robim ho taky mensi na A5 potom to uz len spojim aby sa pretacal a este uvidim ci bude nastenny alebo stolovy
foto papier som kupila nedavno v metre za par korun a dobry 🙂
chyba mi uz len 6 mesiacov a dva cele kalendare 😀 ale fandim si

bubaczik
1. dec 2007

droby 😀 😀 uz ti nechyba vela 😀 😀

evercila
1. dec 2007

ja som tiez kupila fotopapier v metre, 50 listov za 200 kc.
to mi vyjde na styri kalendare, ja davam velkost A4.
tak dufam, ze to farba v tlaciarni zvladne 🙂

vandaa
1. dec 2007

Droby, tak som na tom asi lepsie 😅 Drzim palce!

droby
1. dec 2007

bubaczik, len 33 papierov spravit 😀
vanda kludne sa do toho pusti, jeden kalendar stihas do vianoc, len na to nechod mojim tempom 😀

droby
1. dec 2007

evercila aj ja mam tak z metra 😉 som aj fotky tlacila a super. ale kalendar asi nie na foto papier ale na normalny alebo trocha tvrdsi dam ( za predpokladu ze ho dokoncim)

mimusiacik
1. dec 2007

🙂 Ahojte bambulky!
erika 153...moja ,odpustis skleroticke vypadok tvojho nicku na zac.stranky? luculka...9.dec.uz skoro tu...39tt...myslime na VAS...drzte sa!!! 😉

bubaczik
1. dec 2007

mimusiacik,mimusiacik,odkila mas tie podklady co mas na "motylikoch?"chcem aj ja 😵 pekne pekne

kornelia
1. dec 2007

Vanda, dakujem za pomaran, a tuto stranku som uz aj otvorila, no nevsimla som si ho,t ak dik este raz, velmi si mi pomohla, lebo teraz nemam cas, hrat sa s odoftenim a upravovanim skutocneho pomaranca, mozno nabuduce, teraz musim dokoncit ten kalendarik uz konecne, dufam, ze zajtra uz to bude. A letim do tlaciarne... 🙂

bihan
1. dec 2007

Jéééj.. Mimuš sa vrátila! 😵

evercila
1. dec 2007

jeeej, droby, pekne bodycka! ja som podobne robila mojmu malemu, s napisom "prvy druzba" na svadbu 🙂

droby
1. dec 2007

dik evercila 🙂 to som zacala najnovsie robit s roznymi napismi, menami.
prvy druzba je tiez super napad.
as pokrocila som uz mam 8 mesiacov z kalendara 🙂

erika153
2. dec 2007

mimusiacik 😀 tebe odpustim vsetko 😵 😵 😀

droby sikulka 😉 ja som vcera dokoncila kalendar uz len fotku do decembra supnem maleho v kozusinkovej ciapocke 😀 a je too. 😵

evercila
2. dec 2007

ahojte! 😉 ja som taka nerothodna...uz robim asi stvrty december a furt to neni onco ... ☹

bubaczik
2. dec 2007

cafte..erika pekny ten novy 😵 ja som vcera do 3 rana skusala novy psp,urobila som aj jeden scrap,len ku koncu sa mi sprotivil,tak som ho zmazala ☹ ale ta rychlost..oproti staremu raz dva..

evercila
2. dec 2007

bubaczik to mas dobre, ja sa cim dalej, tym viac spomalujem 🙂
tak som rozmyslala, ako sfotit moje ditko, a na nic originalne som neprisla, takze sme zase skoncili s mikulasskou ciapkou ako minuly rok ... ☹
P.S.:dobr slovo som napisala, ze nerothodna 🙂))))