Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

pipi1211
7. dec 2007

kujeeeeeeeeeeeeem droby mas to u mna 😀 😀 😀 😀

dannynka
7. dec 2007

ahojte 🙂 🙂 🙂
asi ma tu nepoznate ale uz dlhsiu dobu vas sledujem 😅 😅 😅
neviete my poradit nejake vianocne vecy???
havra -krasny kalendarik 😎 😎 😎

pipi1211
7. dec 2007

ahoj dannynka tu ich je napriklad straaaaaaaaaaaasne vela 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
7. dec 2007

ahoj pipi a de...... 😲 😲 😲

dannynka
8. dec 2007

mimusiacik dakujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

denniy.h
8. dec 2007

droby,
dakujem za pomoc!!!! Super!
A este otazka. Hawra, stiahla som si Tvoj kalendar a potrebujem v nom zmenit farbu pisma - z bielej napr. na modru. Uz sa s tym hodnu chvilu trapim vo Photoshope a nic... 😠

mimusiacik
8. dec 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Neuvazovala niektora zo sikovnych blogeriek,ze urobi 1ks solo velky kalendar na cely rok s 1 fotom,alebo zo 4 za kazde rocne obdobie???
(potrebovala by som take nieco na dvere k.a.d.i.b.u.t.k.y 😀 😉 )

meggi - a este keby bol s krstnymi menami v jednotl.mesiacoch...tak to by bolo No.1*****! 😉

erika153
8. dec 2007

denniy.h takze vyberiessi vrstvu ktoru chces odfarbit v tvojom pripade cislice.. len si kliknes v pravom dolnom rohu na tu vrstvu a daj si - OBRAZ-PRISPOSOBENIE-ODTIEN a SYTOST- vyskoci ti tabulka zaskrtni policko kolorovat a uz len pohybuj jazdcami hore dolu podla toho aku ches farbu, sytost alebo co len chces 😀 😉

erika153
8. dec 2007

mimochodom mimusiacik dakujem za sprijemnenie dna 6,12 tvojou ip 😉 😉 😵

oxy
8. dec 2007

Ahojte baby, ste neskutočné šikule 😀 ,
mám stiahnutý GIMP, mám nejaké free... 😀 , čo ďalej?som bezradná, taká vrstva,hentaká vrstva...poraďte prosím

evunka1
8. dec 2007

ahojte baby ako piše oxi ste naozaj šikule, ja sa do toho ani nepuštam ja som antitalent do pc tak ja sa iba popozeram.

pavlita
8. dec 2007

Juuuuuuuuuuuj kolko novych tvari....
vitajte babenky a prispievajte, viac hlaviciek s fantaziou, viac krasnych veciciek....
Hawruska, drzim ti palce velmi strasne a moc...ja som urobila 5 kalendarov a som teda vam poviem zrela na liecenie....uz ma svrbi vsetko, co sa idem vrhnut na vianocne a mikulasske vecicky, lebo mame krasne fotocky...takze uz sa tesim, ale tento vikend si to asi necham este ulezat v hlave, lebo si ju musim vyprazdnit od majov, aprilov a septembrov...atd... 😝 🙄 😝

pipi1211
8. dec 2007

ahojte baby co hovorite na moj kalendarik? stale na nom prcujem no nie je vela casu tak zatial mam len 5 mesiaciv ☹

evunka1
8. dec 2007

baby nenajde sa nejaka Košičanka ktora by mi to ukazala? lebo ja som s toho jelen ☹ vobec mi to nejde, je pravda že som antitalent ale keby som to vydela ako sa to robi tak to určite pochopim. prosíííííííííííííím pekne

pipi1211
8. dec 2007

avunka a skusala si aj podla tohto navodu? http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten... 😉

evunka1
8. dec 2007

alebo nejaky presny postup, ja viem že je to na začiatku ale ešte niečo presnejšie nenájdem. aj ja by som sa to chcela naučiť NAOZAJ TIE TVORBY SU KRASNE

evunka1
8. dec 2007

idem skusiť dakujem pipi

monkula
8. dec 2007

Evunka, neboj, nie je to také ťažké, ako to vyzerá, ja som síce plakala od zlosti, že mi to nejde, 😅 😅 , ale trpezlivosť scrapy prináša 😀 😀

Pipi, krásne dielka, to brušenko sa mi páčilo najviac..

A malá má krásne meno, aj u nás si každý myslel, že malá bude po mne - Monika, ale už máme synátora s tatovým menom, tak som nechcela...

pipi1211
8. dec 2007

monkula aj moj muz sa vola Jarko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
8. dec 2007

A ešte mi povedz, že ty si Monika a bude sranda 😀 😀

meggi
8. dec 2007

ahojte, som tu dlho nebola, bola som chorá, tak som ležkala v posteli... Krásne dielka pribudajú a vidím, že aj nové scraperky - teším sa, to je super
Hawra - ten tvoj kalendárik je prekrásny,fakt peknučký 🙂 ¨
Popozerám ešte čo ste tu za tu dobu popísali... mam veru čo čítat... 😉

hawra
8. dec 2007

caute, makam makam, som pridala jun, uz sa s tym velmi neparam, uz je to jednoduchsie a jednoduchsie :-P

adusausa
8. dec 2007

Jeej baby, ja budem mat co dohanat. Konecne sme sa vratili (uz pred tyzdnom), ale az dnes som sa 1. krat dostala k scrabovaniu. Dufam ze sa zorientujem rychlo, lebo uz nemam prehlad kto k nam pribudol... 😕

Musim si prezriet aj vsetky dielka... no mam co robit 🙂

erika153
8. dec 2007

adusausa konecne 😵 stale pozeram kedy dojdes,aby som pochvalila tvoje diela. pre mna najkrajsie co som videla.. 🙂 akoze samozrejme baby tu maju prekrasne diela, ale tvoje su mojmu srdcu najblisie... co sa tyka dizajnu celkového a prepracovanosti ! 😉 😉 takze chvaaaaalim 😀 😀 😉

dannynka
8. dec 2007

ahojky adusa ako bolo v na sr??
inak aj mne sa tvoje dielka moooc pacia 😉 😉

kornelia
8. dec 2007

Ahoj adusa, vitaj spat. 😉
Dievcata potrebujem po dlhej dobe pomoc, uz mi tu raz niektora z vas radila, ako pridam na fotku biely okraj v GIMPE ale nie a nie sa rozpamatat, a uz som to aj nasla, ale viem ze tam bol s tym nejaky problem, ze to dava furt okolo celeho pozadia a teraz neviem co s tym, poradte prosim. 😒

kornelia
8. dec 2007

Dievcata uz som si vyhladala odpoved, tak uz viem ako na to, dik. 😉