• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
droby jasne dobry napad...
babenky tak mi dnes odpisali z print 24 ze sa mi ospravedlnuju a ze dokonca sa im to teraz stalo nie prvy krat, ale maju aj ine staznosti (ja by som sa tym nechvalila velmi :sweat_smile: ) no a ze bud mi vytlacia novy alebo mi poslu dobropis,tak som sa rozhodla pre novy..a tento si necham ja... :grinning:
14. dec 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte cafte..som myslela,ze uz nacisto zomrel kon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, tak to sa nakoniec celkom dobre vyriesilo.... :wink:
14. dec 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja sa zacinam troska bat...
Babenky blogerky, este mam otazocku, kde si spravim blinkie?
14. dec 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli klikni k niekomu do albumu co to ma, alebo ja to mam v blogu a to ta hodi na tu stranku kde si ho vytvoris a skopcis kod tam kam chces, tazke to vlozit cez html kod ako nove do blogu
14. dec 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, urob si playlist na imeem.com (treba si ho vytvorit z tych pesniciek, co si si natiahla), takto si tam vlozila tri pesnicky osobitne a nevie, co skor robit. Ked mas playlist vlozis to naraz a pesnicky hraju postupne.
a ako na blinkie: http://www.digitalscrapbookplace.com/university/tutorials/ps_blinkie_as.shtml
14. dec 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej tak konecne ste tu. Aj ja pracujem na blogu, uz st emi tu vela pomohli. Hawri, spravila som to na photobucket, ale dalo mi tam vsetky fotky pod seba a nie slideshow, tak neviem co robim zle :frowning2:
14. dec 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zasa Pavli to ma dobre, len ja by som chcela, aby tam netrebalo klikat, ale niekde v rohu blogu by sa mi tie obrazky same menili, neviete niekto navod, prosiiiim. :unamused:
14. dec 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som to chcela tak ako to ma hawra v blogu, len kto mu som sa fakt este nedostala, moj blog bohvie kedy bude kompletny :unamused:
14. dec 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenusky,no ja som tomu tak prepadla...ja som zavislak :confused: :confused: :confused:
14. dec 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelly, pri tej slideshow, ked natiahnes fotky do toho photobucket, tak si daj vytvorit slideshow a potom az kopiruj ten riadok.

moja novinka: http://www.digishoptalk.com/gallery/showphoto.php?photo=228645&nocache=1
14. dec 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
tak vidim ze vsetky v plnej sile:slight_smile: prezili sme to aj bez kona, i ked to trosku bolelo :grinning:
erika: no super,aspon ze tak

hawra: mas to velmi pekne,krasne farby, aj ten novy kalendarik je fantasticky. Moja srdcovka z tych novsich,je ale ta vianocna a nozicka :slight_smile:

a tu je ten link na template co som tam nevlozila
http://hexichenleia.kulando.de/

neviete aka to je ta pripona .ufo s cim to otvorim???
14. dec 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem a neskusala si si premenovat priponu?? na psd?
14. dec 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusala :( a bez efektu.
14. dec 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem, ked to rozbalis mas tam 4 subory. To ufo si nevsimaj, pracujes s psd. :wink:
14. dec 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktory to je template??
ten prvy?
14. dec 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiahla som si ich viacej a vsetky maju tu koncovku.

mne to napise ze pozadavek nelze dokoncit,pretoze to nie je platny subor.
14. dec 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawra, ked tam mam uz tie fotky, kde si vytvorim to slideshow, nejak mi toneide, zobrazila som si to tam ako slide.... je to super, ale neviem to tak ulozit, aby som dostala kod :unamused:
14. dec 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stiahla ten prvy, je tam subor read me - textovy dokument, template v .psd, nahlad ako .gif a to ufo. To .psd je dolezite.
14. dec 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci ta 16-ka,ale stihla som to znova a nie je tam ziadne psd,skusim si stiahnut to prve este
14. dec 2007 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v tom prvom to je,ale v tych ostatnych nie.Tak asi nic :confounded: dakujem za pomoc
14. dec 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:-O mmem, to je divne.

nelly, posielam ti do mailu obrazkove navody.
14. dec 2007 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som to chcela stiahnut ale mi nevyhodilo ze tam nieje virus tak to radsej nestahujem, aj ty si to radsej vymaz!! ked dobre pozeram :sweat_smile:
14. dec 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne som trápna. co hystericim, sak doteraz tam vobec nebolo to kontrolovanie virusov :grinning: :grinning: a stahovali sme o dve duše... :grinning:
14. dec 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej uz totu funguje!
ja som sa troska potrapila s vianocnym pozdravom. Mrknite prosim ci je to ok http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1001120&vReferer= Dakujem.
Erika, aj ja som si to vsimla a stahujem dalej...vcera vecer som si urobila aj kontrolu v PC a ziaden virus som nestiahla.
14. dec 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanda, krasne...tak ja na dnes asi koncim...takze zatial to vyzera takto
www.pavlita82.blogspot.com co myslite?
15. dec 2007 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavlita, podla mna je ten blog cely perfektny. Dufam, ze aj mne sa podari co to zosmolit, casom.
aj ja koncim pre dnes(vcerajsok) ..ledva pozeram :slight_smile:
15. dec 2007 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj pavli nadhera!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
vandaa ja som klikla na odkaz a nic tam uz nieje :frowning2:
no a ja som prave dokoncila scrap konecneeeeeeeee, pri mojej rychlosti pocitaca je to zazrak, ze sa mi s tym chcelo babrat(a vraj kto je zavislak :grinning: :rolling_eyes: ) a tady to je :wink: http://erika153.blogspot.com/ ten najnovsi...
15. dec 2007 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej, ale vy ste flamovali na konovi ! :slight_smile:))
/ja som bola na vecierku a som grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: /
15. dec 2007 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky scrapacky :slight_smile:
Hlasim sa k zavislackam :slight_smile: scrap ma chytil za srdce, nasledujuce obdobie sa asi po nociach moc nevyspim...
Je to skvele, velke prevelke DAKUJEM chcem poslat Rabive za tuto skvelu temu.

A hned si aj vytvaram novy albumik ... Moj prvy scrapbook :slight_smile:
15. dec 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok