• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
mam stiahnuty gimp a na liste mam teda okno "Gimp" a "vrstvy..., teraz si musim stiahnut podklady, alebo mam nejako otvorit danu fotku? podla toho navodu je tam este jedno okno s tou lokomotivou a neviem ci to je obrazok alebo podklad?
17. dec 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vyrezat tu osobku? :confused:
17. dec 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolulka,
mozes to urobit lasom pri velkom zvacseni to bude lepsie potom vyzerat.Ked opises postavu lasom, stlac CTRL+C a potom CTRL+V a v novej vrstve sa ti zobrazi uz len vyrezana postava. Povodnu vrstvu z ktorej si vyrezavala vymazes a je to :slight_smile:

Alebo este profesionalnejsie to bude podla tohoto navodu :slight_smile:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=77
17. dec 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Az teraz ma napadlo, ze takoto to ide v PS ako funguje Gimp neviem.
17. dec 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som tiez PS, takze ak mate gimp, preluskajte toto:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=53
17. dec 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne uz som to niak spravila samozrejme vdaka vasej pomoci
17. dec 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neka ten text v preklade znamena asi toto, no celkom presne a tak isto pekne sa to samzrejme neda prelozit, to je tak asi v kazdom jazyku.
"Ako ma hladis, stale vidim, a pocujem, ako mi vravis, dcerka moja,nikto na tomto svete ma tak nevolal."
No asi tak nejak je to, nieco v tom duchu, ale neznie to tak pekne, ako v povodnom jazyku. :unamused:
17. dec 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to je strasne mile aj ten scrapik sa ti podaril, krasnucke :dizzy_face:
17. dec 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za preklad, je to zlate :slight_smile:
ja som uz zosmolila rychlovku zo vcerajsich narodenin :slight_smile:)) tak idem rozposlat celej family :slight_smile:))
17. dec 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawrus: gratulujem, to som rada ze sa dari aj nasim konikovkam :grinning: ste NO.1 a ako to pise mimus tutifru... (nejak tak to je ze ) :grinning:

nelka: krasny scrapik,aj text je super,v preklade to nie je take pekne :wink:

neka: ever: prave vcera som sa borila s makcenmi a tot vy ste mi to tu pekne vysvetlili, viete citat myslienky :confused: :grinning:

erika153: a co kalendariky??? dufam ze ti pridu,alebo si im to isla osobne vytmavit :wink:

vitam nove privrzenkyne :slight_smile:

bihan:super scrapik s tou satkou,posobi to na mna velmi harmonicky
droby: ahoj
17. dec 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ever: zlata torta, aj vas maly je buduci beckham?? :grinning:
17. dec 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, len inu nemali trojkilovu :slight_smile:)))) tatko futbal neznasa :slight_smile:)))
17. dec 2007 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym dakujem za gratulacie, ozaj to potesilo. :wink:

Nove scrapiky chvalim. Parada, ste sikulky.
Nelly, je to ozaj velmi mile.
Evercila, krasny narodeninovy.

Vcera som urobila jeden zimny scrapik do CT pre Ilonu Havenaar a tiez som to spojila s scraplift challenge na scrapartist.com. Kazdy tyzden vyberu jednej holky galeriu a z tej si potom mozete vybrat jedno LO, ktore akoby napodobnite.
Tu je viac info: http://www.scrapartist.com/scrapforums/showthread.php?t=6760
Je za to i vraj super odmena :wink:
17. dec 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ever: :grinning: tak to je asi 1 z tisic:slight_smile: to je sympaticke ked chlap neznasa futbal :grinning:
17. dec 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem: on je cely iny :slight_smile:)))
hawra dik, to je teda pochvala s velkym P, ked je od teba :wink:
17. dec 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale, evercila, nebud skromna, ved mas uzasnu galerku. :wink:
Mikulaskovia su vstci uzasni, jesenne resty dokonale, my boy su obe skvele. Si hotova scraperka. :wink:
17. dec 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, dik hawra, ale ja dnes nemam narodky :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2007 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas ako zaspateho Mikulasa a predcasne Vianoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nieeee, sak o nepochybuj, hej? :wink: :wink: :slight_smile:
17. dec 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne! dik! :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokončila som kalendár!!! Teda dalo mi to zabrať, ale s výsledkom som konečne spokojná :dizzy_face:
17. dec 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hawruš, čo sa stalo s Digi Studiom? Vyhadzuje mi to nejaký e-obchod s oblečením :sweat_smile:
Tak som pokukala vaše nové dielka - babulky, fakt nádherné scrapíky :grinning: Keď si predstavím, že keď Rabiva založila diskusiu, bolo tu len pár osôbok...
17. dec 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evercila, nádherné scrapy, klobúk dolu..

Bihan, blaoželám ku kalendáriku..
Ja na scrapy nemám čas, sama pripravujem Vianoce, takže na toto mi neostáva ani čas, ani energy... :grinning: :grinning:
17. dec 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, dík, ja radšej scrapujem, než pečiem. To mi ide lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evercila, nemám slov :dizzy_face:
17. dec 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja musím skromne povedať, že keby som scrapovala, ako pečiem, tak som skoro taká dobrá, ako hawra... :grinning: :grinning: :grinning:

Bihan, idem pozrieť Tvoje scrapy, tuším som ich ešte nevidela :sweat_smile: :sweat_smile:
17. dec 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné...
btw, čo máš vytetované na brušku? :grinning:
17. dec 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, tie nozicky a vlcie maky su super! a hlavne tvoja bambulka...ale ten cas leti...este nedavno som pozerala tvoje svadobne fotky /moja sestra je pavianca :slight_smile:))/
baby, dik za pochvalu, som z toho na vetvy :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, máš byť na čo pyšná, fakt krása...
A všetko naj k narodkám, aj môj otec ich dnes má... :grinning:
17. dec 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evercila no mna si tiez dostala tym scrapom my love!!! strasne paci :wink: :wink: a ty mas rocne chlapciatko??? lebo aj nas ma zajtra rok (oslava bola v sobotu) :wink: :wink: no narodeninovy som este nerobila, lebo nemam podklady na to stiahnute..

mmem som im tam napisala pekne stiplavy email a mi napisali, ze mi poslu novy kalendar, tak ja ze okej moze byt tak cakam a cakam a cakam.... :sweat_smile: a uvidim kedy dojde :slight_smile:
17. dec 2007 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej som asi niekde zaspala, tak dufam ze nic nepopletiem.
hawra gratulacia, tapi tapi, to je uzasne
evercila - jeej njak mi tvoje dielka unikli a subombasticke, klover aj boy waw :slight_smile: aj tebe patri moje tapi-tapi :grinning:
bihan kalendar je supeer.tapi tapi
17. dec 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky sikulky. Mate nadherne vytvory. Ja sa to tiez pomaly ucim. Len na jednu vec nemozem prist. Ja by som si chcela dat vytlacit obr. s rozmermi priblizne 35 x 45. Ako zistim ci sa to da, ci nebude obr. rozmazany...? Kedy a ako sa upravuje velkost obr.?
17. dec 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok