Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
20. júl 2007

v pohodode, preto je tu ta diskusia, aby sme si poradili a pomohli. 😉

ena
20. júl 2007

s tym happy foto a rozmermi, tam zalezi, ze ci si tam odfajknete to KLASIK alebo IDEAL pri fotkach a este ze su fotaky, co je tam nejaky pomer 2:3 a 3:4 .. a ze aj to robii rozdiel.. ale co konkretne neviem, lebo mne ked do manzel vysvetluje, tak take veci idu jednym uchom dnu a druhym von, lebo aj tak to robi on 🙂, ja povyberam fotky a on ich upravi cez HP asistent a posle -teraz sme prvykrat posielali cez net, inak davame na cd a postou.
My sme davali do HP teraz tretikrat, posielame tak raz za pol roka, ked je akcia , a to je potom cez 500 foto..

A za tu cenu je to fajn, teraz je 1.95 sk/10*15 a 1.45 sk/9*13
a davam robit aj kolaze, a ked boli orezane fotky na ten mensi rozmer, skoro tych 9*11, tak to bolo vzdy pri obyc fotkach, nie scrapbookovych.

inak, rozmery foto su aj na (www) fujifoto (sk) ja upravujem podla tych udajov.

rabiva
autor
20. júl 2007

Bubaczik::: caf no nic nedoslo posli este raz 😎

mimka
20. júl 2007

tak babuľky, práve sa mi podaril môj prvý scrapbook, len to neviem orezať, aby to tak nevyčnievalo, myslím tie zakončenia po stranách... prijímam kritiku a radu ako tam vložiť krajšie text... dávala som ho cez T. ďakujem... 😎
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

droby
20. júl 2007

mimka robila si to vo fotosope?

mimka
20. júl 2007

nie, v gimpe... vo fotošope som ešte nič neskúšala, a to už mám len 29 dní... 😀

droby
20. júl 2007

tak ti neviem poradit...
inak je to pekne sa mi najviac paci ta sradca v com mas text 😀
v gimpe neviem ale vo fotosope by som to orezala aby to bolo dotiahnute do konca, lebo ten lem ti nedosada, alebo zvacsi ten lem tak ze ho potiahnes do jednej strany 😉
a este ti presahuje text, teda tie bodku cez to v com je ten text napisany a potom to uz kazi ten dojem ze je to napisane na tom 😉
inak sa mi to paci aj farebne aj pekne rozlozene 🙂

droby
20. júl 2007

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...
aj ja uz mam jedno pozeratelne 😀 zistila som ze v jednoduchosti je krasa..
prijimam kritiku na zlepsenie 🙂

rabiva
autor
20. júl 2007

no mimka na prvy pokus velmi dobre!! tiez by som opravila text s bodkami, bud zmensila alebo zvacsila ten opasok, potiahla ho do pravej strany a tiez fialovu tapetku s kvietkami potiahnut este trosku hore, nech to nie je odstrihnute, inak dobre aj farebne aj fotka pekne tienovana 😉

mimka
20. júl 2007

teda mi sme sebakritické........ 😎

jéééééééééééé, tvoj je krajšíííííííííííííííííííííííí, aj ja chcem také písmenka... 😅 😅 kde nájdem také pekné kity či ako sa to volá? A ten fotošop máš riadne zakúpený, či ako? sa bojím, že sa na ňom naučím robiť a hneď mi skonči skúšobná doba 😒 😖 😎

rabiva
autor
20. júl 2007

Droby::: tiez super! ozaj vydarene! na prve pokusy sikulky 😅 a vkladala si aj pismo? skus este tienovat moze to posobit neznejsie, hlavne kvietky 😉
No moje prve pokusy boli ciiiisto technicke, ako vravievala Hawra 😀

droby
20. júl 2007

pismo je vkladane tienovane zvnutra, kbietky sami neziadalo tienovat 😉
ake vizeralo by to dobre, skusim aj tak, dakujem.

kde este mozem postahovat njake podklady?

droby
20. júl 2007

teraz neviem ci som pochopila, pismo som pisala ja nie z predlohy 😉

rabiva
autor
20. júl 2007

tak tak chapeme sa 🙂 my zvacsa stahujeme z tych stranok co sme tu uz davali s hawrou, tie sa kazdy den aktualizuju, tak len treba sledovat... prip. pod tymito strankami su odkazy na dalsie blogy, tak len hladame a preklikavame...
napr.:
http://janoschsscrapblog.blogspot.com/
http://limegreenbogiegirl.blogspot.com/2007/01/...

rabiva
autor
20. júl 2007

no idem kupat malu nech stihame vecernicek, neviem ci dnes nieco scrapnem, asi PC obsadi muzik 😒 tak prijemne scrapikovanie ostatnym 😉 🙂 tesim sa na nove dielka

mimka
20. júl 2007

teda my... nie mi 🤐 sa červenám...

droby
20. júl 2007

ten fotosop ani neviem jak ho mam, ale nie len na par dni 😅 mam ho od niekoho a nevymenim uz vnicom inom robit nebudem, je to super.

ja som postahovala vsetko z toho linku co poslala rabiva a chcem dalsie dalsie napriklad to co mas ty 😅

droby
20. júl 2007

aha dakujem a zdalo sa mi ze dnes som tam nasla nieco co tam nebolo ale nebola som si ista.... tak to budem denne sledovat, dakujem moc,
uz som skusila aj take svadobne len sa mi tie podklady nepozdavaju su take cierno biele, tak skusim inak spravit taky scrap svadobny 🙂

mimka, na gramatiku kaslat ja stale vynechavam a zamienam pismenka 😅 😀

droby
20. júl 2007

ako to odtialto stiahnem?
http://www.scrapladies.eu/shop/index.php?main_p...
na co tam mam kliknut mi to neponuka dawnload... som v tom nesvoja 😒

rabiva
autor
20. júl 2007

Droby::: da sa to stiahnut, ale musis sa zaregistrovat a vlozit do svojho nakupneho kosika, je to free takze by ti to malo dat ponuku stiahnut zadarmo 🙂 ale chce to registraciu ...

droby
20. júl 2007

a haaa... no to by som sa mala asi registrovat 😅
inak uz mam dalsi vytvor, dovolenkovy 😀
a nieco som postahovala z topho druheho linku, len tam bol len text tak vobec neviem co som potahala 😅 😀

lasenka
20. júl 2007

droby moja zlata, uz sa pochval svojim vytvorom 😉 😀

droby
20. júl 2007

lasenka uz som sa chvalila aj tu aj v nasej teme 😵 teda prvotinou.
nemozem sem predsa vkladat vsetko, z dovolenky, neterku, svagrinkinu svadbu 😀
no ale sa mi to kopi pekne na to ze to robim druhy den 😀

lasenka
20. júl 2007

droby - jeeeeeeeej, ty si ale sikulka, krasne si to spravila 🙂 🙂

droby
20. júl 2007

dakujeem 😵 a co ty? kedy uvidim tvoj vytvor?

lasenka
20. júl 2007

droby - este som to neskusala, ja si to nechavam na zimu, teraz mam drobca cely den pri sebe a bojim sa, aby ma to nechytilo 😀 😀 😀

droby
20. júl 2007

jaaaj no to mas dobra, ja si to vymenim, ty pod blbnut a ja budem mat drobca 😀
sa tesim ze spravim radost sesterkam, fotila som ich a spravim im to takto a poposielam 😵

rabiva
autor
20. júl 2007

noo tak sa mi podarilo nieco scrapnut, cudujem sa v akej rekordnej rychlosti 😨 kuk http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=120252
🙂

lasenka
20. júl 2007

rabiva - tak toto je uuuuuzasneeee uuuuuzasneeeee uuuuuzasneeeee
aka to je rekordna rychlost? 🙂

rabiva
autor
20. júl 2007

no sadla som sem asi o 20,30 ked drobec zaspal a nie je ani 22h a uz mam hotovo 😀 hehe ako dobre ze muzik zaspal pri tv 🤐 a diiikes