• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

14. decembra 2015 
30. okt 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rabi: pekne je to dream:slight_smile:
30. okt 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda...senilniem! :sweat_smile:
Vďaka Mmem :wink:
30. okt 2007 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule, obdivujem vas, ste sikulky. ja som sa rozhodla, ze tiez sa na to dam. zacinam dnes. vcera som studovala photoshop, prirucku :grinning: . ale mam obavy. dufam, ze to zmaknem.
30. okt 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
svetluska, dobre rozhodnutie, verim, ze ti optimizmus vydrzi a nevzdas sa pri prvych neuspechoch. Treba vela skusat a pojde to, verime ti.
Keby nieco, urcite sa tu rada najde :slight_smile: staci sa opytat.
Drzim prsty.

mmem, jak si zmenila tu ikonku, tak som normalne ostala zmatena, ze kto to :grinning:
30. okt 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , aj sa pridávam do témy. :wink: Ešte sa len učím, ale zopár obrázkov som už vytvorila. Čo na ne poviete ako profesionálky? :slight_smile:
30. okt 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: to nic,myslim ze to je v norme :grinning:
hawra: :wink:

bubaczik: ten maly je uzasny :slight_smile:

dada: pekne dielka, ze si zaciatocnik ???!!!

svetluska: vitaj
30. okt 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem no hlavne ked zaspi :grinning: idu nam zuby :frowning2:
30. okt 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata robil uz niekto take tenke biele ramiky okolo fotky, ako ked su aj na originalnych fotkach? Viete poradit v Gimpe? :unamused:
30. okt 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, podarilo sa nakoniec otvorit tie freebiecka, ci im musim zmenit format?
strasne motovidlo som :sweat_smile:

inak dnes som uz videla psp 12ku aj v Leclercu, takze je to uz podla mna oficialne na trhu, nie to drahe ale ja sa nejak neviem zbavit pocitu ze iba zmenili celkovy vzhlad, skusam teraz aj v gimpe tak som este v psp 12ke nenasla nic co by nebolo aj v 11ke, ale ak sa nahodou na to das, daj vedeit ak objavis daco co bude stat za to, napriklad taky digatalny "opeknovac" ten by sa mi hodil :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, velmi pekne :slight_smile:.
30. okt 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prosim vas, raz som tu pisala, ci by ste mi pomohli, ako na to, ze s ami nechce citat celu diskusiu odznova. a jedna z vas mi poslala link niekde, kde to je super bod po bode vysvetlene.jedna z vas to aj vysvetlovala. prosim prosim link este raaaaz.
30. okt 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mmem. uz som to nasla. bola to tema digiscrapbook pre zaciatocnikov :slight_smile:. joj, som cela nazhavena na to :slight_smile:.
30. okt 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus, ty ty ty... :wink:
30. okt 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, ty spionik :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ďakujem za pochvalu,dobre padla. Povzbudilo mato na ďalšie výtvory, ale aj tak sa mám ešte čo učiť :wink:
mmem: ďakujem, som taký asi mesačný začiatočník, veľmi mi pomohli tieto diskusie, aj keď som sa nepridala. Ale už to napravím. Aj ja mám zopár otázok.
No ty máš tiež krásne dielka. Ten kalendár je nádherný!!! To je na rok 2008? Ak áno z kade si ho stiahla?
30. okt 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, co su to tie akcie a stopy pre nejaky program????nerozumiem tomu.
30. okt 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada30, ozaj sikulka, velmi pekne vytvory.

svetluska, akcie a stopy zatial nechaj tak, skus sa naucit zaklady s programom: ukladanie vrstiev, zmensovanie, otacanie fotiek a elementov, stahovanie kitov a pod z toho linku, co dala mmem.
30. okt 2007 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no skusim to. ja som asi truba, ale naprikla d som na stranke, kde su freebie, ale ked na neho kliknem. nikde nevidim moznost srtiahnutia....
30. okt 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak idem z tych liniek od mmem.
30. okt 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havra: ďakujem, od takej profesionálky ma to veľmi potešilo
30. okt 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka mas to krasne, ja som tiez zaciatocnik :sweat_smile: :sweat_smile: asi 4 dnovy :sweat_smile: ale stal sa zo mna nejaky zavislak, len do toho cumim a ucim sa. a skusam :grinning: baby vsetky ste super, aj co davate navody na babycafe, vsetko cerpam z tamad!!! a z tade samozrejme, ale mne treba nazorne navody :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, aj ja sa ešte učím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ešte veľa vecí neviem. Kým som sa naučila aspoň tie základy trvalo mi to asi týždeň, ak nie aj viac. Tak veľa šťastia. Zatiaľ ti to to ide tiež veľmi dobre. Nato, že to robíš iba 4 dni... :slight_smile: :wink:
30. okt 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika caf..sak kukam kukam,uz si vcera aj zabudla komentovat superstar :grinning: nemas casu? :confused: :grinning:
30. okt 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, fiha, tak na 4 dni je to teda perfektne :slight_smile: sikula.
30. okt 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam strasne velmi :dizzy_face: :dizzy_face: ano 4 dni mam phptpshop ale sedim tu od rana do noci :sweat_smile: :sweat_smile: napriklad prave mi tu dieta mrnci a ja tu sedim :grinning: ale uz ho utekam kupkat :grinning:

bubaczik :grinning: veru uz sa musim trosku krotit a nezanedbavat modreho konika :grinning: :grinning:
30. okt 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok