Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mmem
1. okt 2007

caute nieco som vytvorila tak kuk do albumu

ten spendlik tam mam asi ale zle vie mi niekto poradit ako ho upravit poriadne?cize ho zapichnut

droby
1. okt 2007

jeeeej mmem ty uz mas chlapceka, som si ani nevsimla tak este gratulujem, krasnucky je to fesak
a dielko tiez velmo pekne, tak pridavam velmo pozitivne hodnotenie, krasne to na man posobi 🙂

kornelia
1. okt 2007

Pridala som najnovsi vytvor konecne, uz mi to ide lepsie asi.... 😅

mimusiacik
1. okt 2007

🙂narodeninovy - hotovy - uz len foto vlozit...ja viem meggi,ty by si radsej cely kit...mozno sa preklikas na stranku dizajnerky 😉
http://sindiegosscraps.blogspot.com/2007/06/bac...

meggi
1. okt 2007

Mimusiacik - dakujem, si pokladik 😉 🙂 🙂
Kornelia, peknučký, ale žial neide mi stiahnut...
Bihan, vyzera, že budeš mat tiež váhu ako ja 😉

hawra
1. okt 2007

ahojte, baby, len som chcela pripomenut, ze ked sa budete zucastnovat sutaze na baby-cafe, tak hotovy scrapik dajte rovno do prislusnej kategorie (sutazne galerie su vzdy zamknute, takze pridavat dielka sa mozu, ale nikto ich nevidi az do otvorenia) bez zverejnovania tu napr, aby to bolo prekvapko, ked sa potom naraz vsetky scrapy sutaziacich zverejnia. 😉

pavlita
1. okt 2007

Tak som sa konecne dala na kalendar, najvyssi cas, ze???
April, chcela som sa spytat, uz teraz presne neviem, ale niekde na babycafe som citala, ze robite kalendare, myslis, ze by to vedeli spravit aj nam, teda, ci by nebol problem s posielanim na Slovensko...

mimusiacik
1. okt 2007

🙂 hawruska - vrucna vdaka za prevelku pomoc v najdeni strateneho canadskeho...
http://smiekeltjewordpresscom.wordpress.com/200...
len je to rapid...t.j....pre nas = 0 bodov??? ☹ 😒 😠 😖 😢 akoze mi z SK bez pal... nemame sancu ??? - ziadne freebie???) ☹
vrucna vdaka!
😉

hawra
1. okt 2007

mimus, rapidshare je v pohode, normalne dole kliknes na FRE a potom niekde v strede obrazovky mas cosi na stiahnutie, ale momentalne to hlasi, ze z tejto lokality je prilis vela stahovani, tak treba skusit nejako v noci alebo skoro rano. Ked taham z rapid, tak to casto hlasi.

pavlita, kalendare som minuly rok davala tlacit a viazat - kruzkova vazba, do fax copy. Pekne to vytlacili, davala som to na A3. Sice to nebol este scrapovy kalendar, ale vytlacilo to dobre. 😉

aprilmouse
1. okt 2007

Pavlito - to si normoš nech vytisknout na slovensku! Nejlepší je najít nějakou reklamní kancelář nebo tak, kde tisknou různý reklamní materiály a vyjde to na pár korun, i ti to svážou 🙂 Na fotopapír to vyjde strašně draho

hawra
1. okt 2007

mimus, ukazuje to i kolko minut treba cakat, aby si mohla tahat zadara.

pavlita
1. okt 2007

hawra a kolko ta to vyslo? na aky papier ti to vytlacili?

hawra
1. okt 2007

uf, cenu si velmi nepamatam, ale jeden vysiel cca 300sk a papier bol taky hm lesklejsi (kriedovy?) tvrdsi.

droby
1. okt 2007

hawra 300sk jeden papier? ci kalendar?
tlac a4 je 14 a a3 28sk, aspon u nas to tak bolo ked som ja tlacila, ale to je uz njaky ten cas, plus tvrdsi papier od 4-8sk

pavlita
1. okt 2007

aha dobre, diky, tak ja sa teda pomotam... 😉

dannynka
1. okt 2007

pavlita-teraz je tusim akcia na kalendar za 350-sk na www.bess.sk
tak skus kuk tam 🙂 🙂 🙂

hawra
1. okt 2007

droby, kalendaaar 🙂 cely, 12 mesiacov + obal 🙂

dannynka
1. okt 2007

havra ak sa ti chce kuk do mojho albumceka a ohodnot moje zaciatky 🙂
samozrejme okrem pozvanky tu mi robila meggi 🙂 🙂

droby
1. okt 2007

jaaaj som ja motak, uz mi to vecer strasne zle dopaluje 😅

droby
1. okt 2007

dnes som maturovala nad tym ako pridat vytvor na baby cafe 😀 este sa pokusim o sutaz a budem hviezda 😀

meggi
1. okt 2007

Hawra a ty budeš sutazit na BC s nejakým novým scrapikom? Máme sa na čo tešit? To som teda nevedela s tým zverejnovaním, aj ked teraz som ešte menala v umysle sútazit... Mám rozrobený ten druhý jesenný a chcela som sa spýtat na vaše názory na zlepšenie... Ja nemam klasický štvorcový rozmer scrapiku, lebo si to chcem dat vyvolat ako fotku.
Ja chcem tiež ten kalendár spravit na vianoce... je to milý darček 🙂
Idem mrknut do fotoalbumov...

hawra
1. okt 2007

dannynka, pri tej 38cke by mala byt fotka pod ramcekom (teda prva vrstva foto a na to ramcek), aby si ten kvietok mala nad fotkou. Teraz je tam tak cudne zmazany-nezmazany. Mozno pomoze vymenit vrstvy.
Pri tom poslednom mi tie elementy (tie stuzky a pod) pridu prilis velke, skus to trosku zmensit, podla mna by to zjemnilo celkovy dojem.
Drzim prsty do dalsej prace a urcite sa pochval novinkami. 😉 🙂

meggi, nebudem sutazit, teraz nejako fakt nemam napady ☹ Uz vyse tyzdna som nic nove neurobila a nejako neviem najst tu "spravnu" fotku. Hmmmm... tak neviem, co by to chcelo. 😒 😔
meggi, nevadi, ze nemas stvorcovy rozmer, to predsa nie je podmienka. 😉 🙂

hawra
1. okt 2007

jo a pavli, tesim sa, ze sa ti kalendarove sablonky hodili 🙂 vdaka. 😉

pavlita
1. okt 2007

no nieje fakt za co...su uzasne...len sem tam ked farbim, tak mi nejake cisielka ostanu nezafarbene...cim to je???
danynka vdaka za typ, idem kuk...

droby
1. okt 2007

je hawra mozem si aj ja stiahnut kalendarik? 🙂
ja som zbadala njake nove fotky, dve podobne a hned ma inspirovali spravit nieco nove, nie len fotku v ramiku, tak som troska blbla a vysledok v albume, potesim sa ak mi pomozete vychytat muchy

hawra
1. okt 2007

to su vyznacene statne sviatky, ale tie by mali byt prave tmavsie. 😒
Vsetko som to robila do biela, aby ste si ich mohli zafarbit ako potrebujete.

pavlita
1. okt 2007

hmm, to by bol super ten kalendarik, ale tam mozes dat len foto a oni to vlozia do stranky, kde uz maju vypisane dni po svojom, ja by som chcela tie scrapiky, co mam normalne na celu stranku...no dufam, ze mi to niekto spravi... 🙂

hawra
1. okt 2007

droby, jasne, tahaj, kalendar mam na blogu.
ten novy zeleny? 🙂 mne sa paci, pekny prechod do pozadia. 😉

pavlita
1. okt 2007

aha super, ze ma to nenapadlo, ved cumim do kalendara, kde a ako mame meninky a narodeninky...

droby
1. okt 2007

ano to zelene, dakujem 😵 este nemam inspiraciu co do kalendara, ale bude to pekny darcek, trebars aj svokrovcom s njakymi spolocnymi fot, alebo neutralne foto prirody, vdaka