Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
30. nov 2007

jojkalendare, ja to s nimi asi vzdam, jeden by som mala asi 5 nmesiacov hotovych. druhy som ani nezacala a to som chcela robit tri ☹
este trocha casu mame, tak sup jeden mesiac za vecr a stihame aj 3 kalendare porobit 😀

erika153
30. nov 2007

hawra, ale ja musim nad jednou strankou hutat sto rokov a tebe to ide raz dva,ty si sikula. 😵

neka
30. nov 2007

Ahojte, no tak som konecne dokoncila druhu fotoknihu pre starkych a idem ju dat znovu do fotolabu, tak som zvedava 🙂

Nelka ak este mozem, tak aj mne sa viac paci ten kalendarik bez modrej 🙂
Bubaczik, viac sa mi paci cierny ,ta seda na mna posobi tak ze zosedivuje cely scrapik.

evercila
30. nov 2007

ja som tiez vcera poslala dve fotoknihy a kalendar mi chyba uz len december, ja robim nastastie len jeden kalendar 🙂
sorry, ze furt otravujem s tym ihlicim, ale potrebujem ho do toho decembra 😠

droby
30. nov 2007

evercila skusala si lenagold??? tam by sa urcite naslo aj ihlicie

evercila
30. nov 2007

tam skusam, ale musim to vsetko prejst, lebo neviem, ako sa to povie po rusky 🙂

droby
30. nov 2007

tiez neviem sla som cez vianocne. na tej strane som si stiahla ten latkovy stromcek a dole su aj njake vetvicky

droby
30. nov 2007
matar
30. nov 2007

hawra, dakujem za slovenský kalendár- chcela som ti podakovať na stránke, ale nejako mi to zblblo, tak díííík 🙂

kornelia
30. nov 2007

Dakujem vam vsetkym, ja som bola tiez rozhodnuta pre ten bez tej modrej, takze vyhrava,siky moc, ste ma len potvrdili, tak som rada.
Niekto sa tu pytal na kalendar, tak uz vidim ze padla odpoved. ;
Neka dakujem, urcite si si vsimla, ze som pouzila tvoje ramiky s cenculikmi,hrozne sa mi pacia. Dakujem.
Ateraz ako tu citam to vyrezavanie s tymi noznickami, ja som to mala preto take nepekne, lebo som si to nezvecsila 😀 tak uz konecne viem ako na to.Idem vyskusat. 🙂
Martina dakujem!!

neka
30. nov 2007

Ano Nelka vsimla som si a potesilo ma to 😀

evercila
30. nov 2007

droby, dik, usetrila si mi kopec casu 😀 😀 😀

droby
30. nov 2007

rado sa stalo 🙂 som popritom zas zaplbnila pocitac kadecim moznym 😀

evercila
30. nov 2007

to droby: ako si to stahovala? mne to ihlicie nejde... ☹ ☹ ☹

droby
30. nov 2007

klikni pod obrazkom dole na ten text kde je png, to ti otvori vo vedlajsom okne a len to das ulozit, zutomaticky uklada v png a mozes to pouzit 😉

kornelia
30. nov 2007

Dobre teda, takze zostavam pri bielom januari, ok, druhy ide prec. Dik este raz za nazory. 😉

evercila
30. nov 2007

to droby:presne tak som to robila a neslo mi to...neviem,v com je problem, z tejto stranky som uz viackrat stahovala. skusim zajtra ☹

droby
30. nov 2007

to neviem mne to stale slape presne tak 😕

deninka13
30. nov 2007

haloo, kto mi poradí, ako písať text??? nijakovsky mi to nefunguje.. 😢

evercila
30. nov 2007

deninka, a s akym programom pracujes?

neka
30. nov 2007

A teraz si uz budem robit scrapiky len pre radost. 😀

Dievcata, nemali ste ku koncu ked ste dorabali kalendare pocit, ze uz scrapovania mate tak akurat ? 🙄
Ja som pri tej druhej knihe uz musela niekedy aj nasilu sediet a nieco porobit, aby som to stihla do terminu a teraz ideme na tyzden na dovolenku k starkym a PC nebudem ani vidiet, hrozne sa tesim. Dufam, ze potom naberiem dostatok dusevnej sily a scrapovanie budem znovu robit s radostou. 😉

deninka13
30. nov 2007

evercila, mám gimp...

erika153
30. nov 2007

neka poznam... ja nemam dorobeny kalendar a vobec som neotvorila ps aby som ho uz zacala robit.a casu som mala ked maly spinkal a tak 😅

evercila
30. nov 2007

deninka, mrkni do tohoto navodu v gimpe, je tam aj o texte... http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/
/inak ja mam PS, takze asi ti neporadim 😒 /

to neka: no, ja uz mam tiez tvorivu krizu, a to som zdaleka nerobila tolko, co vy 🙂

vandaa
30. nov 2007

prave citam diskusiu na baby - cafe ... a mrknite ale skusenosti maju oni s 24print
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

droby
30. nov 2007

v gimpe neviem pradit 😒

prave drzim v rukach novy disk, specialne na kity a konecne mozem robit, juchu, idem si nan hned nahadzat vsetko potrebne a uprata v pc nech mam miesto na tvorenie 😵

droby
30. nov 2007

ja sa len taak tesim ze som sa musela prist pochvalit 😀

deninka13
30. nov 2007

evercila, aj tak vdaka... sice som si poradila sama, ale aj tá stránka mi v niecom inom pomohla...
vdaka 😉

mimusiacik
1. dec 2007

🙂 huraaaa...konecne soboticka!
Ahojte bambulky!
kuk na antikvar.ramiky
http://www.christinareneedesigns.com/authentica...

rabi - mila nova vizitka,ste rozkosneeee...

hawra - everciluska /vdaka a cmuk za spomienku na mna),droby,kornelia,vandaa - vdaka za pomoc inym a ustretovost,za linky,ste skvele!

zdravime mmem na dovci,i adusuusa - dufam,ze si sniezik na sk uziju veselo,
mamacat - kde si????,ladybird,neku,mimku,luculku,bihan,bubaczika,pavlitku,mirku,nguyen,...a vsetky miluckeee z temy....ahooojteeee!!!!

Majte sa fajn!Zaujimavy vikend plny zabavy!