Budúce mamky a miminky Zlaté Moravce

cimika222
18. nov 2008

ahojte všetky buduce mamky a miminky je tu niekto z okolie ZM?

07111980
1. aug 2010

cau joji mi sme zatial zdravi mala jeden den teploti ale nic vazne doktorka mi povedala ze ked sa visipala tak ti m to vivrcholilo ja som sa naplasila ci nema osipky alebo ovcie kiahne.a co starka su zdrava?jojina11

jojina11
5. aug 2010

kde ste všetky?

monikapd1
5. aug 2010

@jojina11 noo ja som tu, nik nepisal, tak som ani ja 🙂

dara2583
6. aug 2010

@jojina11 všetko najlepšie k meninám ti prajem, veľa zdravia, šťastia, lásky a nech sa ti splnia všetky sny 🙂

jojina11
6. aug 2010

@dara2583 ďakujem veľmi pekne

jojina11
6. aug 2010

@monikapd1 aj ty si len pozrieš, či niečo nepribudlo?

monikapd1
6. aug 2010

@jojina11 tak tak aj ty?? jojus vsetko najsamlepsie k meninkam a nech ta deturence posluchaju 🙂

07111980
6. aug 2010

jojina11 vsetko najlepsie k tvojim meninam vela lasky ,penazy,zdravie lebo to je najdolezitejsie bozie pozehnanie nech sa ti splnia najtajnejsie sny a nech ty mala roby radost a manzel nech ta poslucha .tvoja neter. 🙂

07111980
6. aug 2010

07111980-@dara2583 ahoj ale ste virastly pozerala som fotky.ste zlaty. 🙂

jojina11
7. aug 2010

Ďakujem za blahopriania dievčatá 🙂

nanulik
10. aug 2010

ahojte, nechodím sem často písať ale čítavam vás.
tak od dnes máme trvalý pobyt v ZM 😉 ale je nám to ešte na tri veci ked bývame u našich v slažanoch. dúfame že byt už čoskoro prerobíme a budeme sa môcť nasťahovať.
boli sme už aj vybaviť dr. zahlásili sme sa ku kováčovej. uvidíme aká bude, ale hádam to nebude zlé.
majte sa krásne a niekedy zase prídem pozrieť čo máte nové

jojina11
10. aug 2010

@nanulik ahoj a gratulujem k tehotenstvu , už sa ti to pomaly blíži, tak nech to 🙂 výjde

lucia375
10. aug 2010

Ahojte. Ja tiez sledujem co sa tu deje ale moc toho nie je. 😉

Zajtra tu máme v skôlke Hodinu detom tak by som chcela ist s Matejom ako buducim skôlkarom skontrolovat skôlku.
Hadam sa mu bude pacit. 🙂

@jojina11 Takže Vladka bude uz zajtra velká kočka s naušničkami. 🙂

jojina11
11. aug 2010

@lucia375 prežili sme, len ,aby sa nám to nezapálilo 🙂

lucia375
11. aug 2010

@jojina11 Držím palce nech sa ušká dobre zahoja. 🙂

jojina11
13. aug 2010

@lucia375 no už je to v pohode, chvalabohu sa to nezapálilo, ešte síce pretieram liehom , ale je to dobré. Dnes sme boli v jednote na nákup, malá mala zážitok,manžel ju niesol v klokanke otočenú dopredu, tak mala dobrý výhľad a len vypliešťala okále 😀 ani nevedela , kde sa má skôr pozrieť, bolo to milé. 🙂

lucia375
14. aug 2010

@jojina11 Aj sa som v klokanke nosila deti. Je to dobrá vec. 🙂

Mne co dnes Barborka vykonala. Chcela som skusit ci este nie je pripravena na nocnik, tak som ju nechala bez plienky. Kazdu chvilu som ju davala na nocnik, nech to neprepasnem. A ona sa mi medzitým naprv vycikala v obyvacke na podlahu a potom vykakala v kuchyni na dlazbu. 😀 Zistila som ze plienky to v kazdom pripade istia. 🙂

jojina11
15. aug 2010

dnes mi je Vladka nejaká umrnčaná, musím zmerať teplotu, neviem, či nás nebantujú zúbky

lucia375
15. aug 2010

Aj Barborka bola dnes celý den nejaka nervozna, neviem ci z pocasia, lebo dnes nemohla ist von alebo z toho ze sme cely den mali navstevy. Bola umrncana a nijako sa s nou nedalo. Hadam noc bude pokojna. 🙂

jojina11
15. aug 2010

NO našla som jej na ďasienku biele vyrážky, možno je to soor,

lucia375
16. aug 2010

Aj Barborka mala ten soor ked mala mozno mesiac, dala jej doktorka na to taku vodicku a s tym som jej to vytierala. Pomohlo jej to. 🙂

jojina11
17. aug 2010

@lucia375 ja som jej volala, povedala , že so sodou bikarbonou a potom sa uvidí, má to zapálené, dnes som jej to pri topm vytieraní strhla, tak neviem, a začala som jej tam dávať aj first , to je taký sprey protizápalový z Aloe, tak uvidím, čo to urobí

lucia375
17. aug 2010

Aj ja som mala sprej z Aloe, ale ten som davala na tvar Matejovi ked mal ekzem ale mu to nepomohlo. My sme u koznej stáli pacienti. Aj minuly tyzden sme zase boli s nohou, lebo mu stale ta infekcia ktoru chytil pred mesiacom nepresla. Kozna povedala ze ma mykozy a dala mu dalsiu mast, zda sa mi ze sa mu to zlepsuje, nechcem to zakriknut. 🙂

superstar
17. aug 2010

– Baby zo Slažian. Už som to sem dávala dávnejšie, ale nikto mi nereagoval .
Dozvedela som sa, že sa má v Slažanoch povoliť stavba v záhradách smerom na Velčice. Ako je odbočka za hornou zastávkou. Neviete o tom niečo ? Bývajú tam najmä starší ľudia a záhrady sú dlhé. Stavia tam už niekto ?

jojina11
18. aug 2010

@lucia375 no afta nám pomaličky ustupuje, ale asi ju to bolí a j v noci bola nejaká nekľudná, stále sa mrvila a mrnkala. o druhej sa zobudila, tak sme sa krmili o piatej bola zasa hore, nohy vyvlečené z dupačiek nasáčkované v jednej nohavici, a teraz som ju ledva uspala. ešte že som stihla ísť do obchodu a na poštu u vás

lucia375
18. aug 2010

@jojina11 Materská vsak? Aj mna dnes potesila. Chuda Vladka hadam jej to uz prejde a budete mat kludnu noc a zajtra bude dobre. 🙂

jojina11
19. aug 2010

@lucia375 no dnes je to lepšie., len ja to mám asi na bradavkách, neskutočne to štípe, pozerala so si tu na fóre, že čo si dať, a tak natieram Imazolom a uvidím,no ešte aká chronta sa ma nechytí do kelu

lucia375
19. aug 2010

@jojina11 Imazol je dobrá mast. Ked to mala Barborka tak ma doktorka upozornila ze to mozem dostat aj ja. 😅 Uzijeme si to s tymi detmi. 🙂

jojina11
20. aug 2010

@lucia375 no veru však ja ani neviem, do kedy mám malej vytierať pusu a aj seba, malá ma vždy okolo pusy prstenec ako klaun, je taká smiešna

cimika222
autor
22. aug 2010

Baby,Lucka od nás z Velčíc ma chlapčeka Tadeáška váha3,15 a 50 cm. Veľmi pekné meno dala páči sa mi 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre