Detský lekár alebo lekárka v Žiline

bobekova1
7. okt 2015

ahojte, mám velku prosbu budeme sa stahovať do žiliny, hliny II. viete mi poradiť v spanyolovej nemocnice dobru lekárku alebo lekára, dakujem

lusyke
7. okt 2015

@bobekova1 Ahoj. My chodíme ku mudr. Alene Nemcovej. Je zaroven aj pediatricka neurologicka. Vyzera trochu vystredne ale k detickam je velmi mila.

tomasko27
7. okt 2015

@bobekova1 Suhlasim s
@lusyke aj my mame Nemcovu a je fajn aj ked vystredna troska to hej.

erika26
7. okt 2015

Chvália si aj Mudr.Daubnerovú (na tej istej chodbe má ambulanciu), my sme pár krát u nej boli ked zastupovala ale zdala sa mi taká odmeraná. My máme Mudr.Zuzíka a je v pohode, no problem 😉

bobekova1
autor
7. okt 2015

jej baby dakujem tak asi sa obrátim na dr. Nemcovu lebo potrebujem aj neurologičku a kde ma prosím ambulanciu? dakujem

erika26
7. okt 2015

ked vyjdeš v detskej poliklinike /vchod vedľa lekárne/ po schodoch hore, tak naľavo len neviem presne ktoré dvere

bobekova1
autor
7. okt 2015

dakujem to nájdem moc dakujem prvý ťah vybavený och🙂

lusyke
7. okt 2015

@bobekova1 Su to posledne dvere.

bobekova1
autor
7. okt 2015

dakujem moc baby ste zlaté

lusyke
7. okt 2015

@bobekova1 Nemas za co...len sa priprav na vystredny vzhlad pani doktorky 😉

natalym
7. okt 2015

@lusyke čo je to výstredný vzhľad, prosím Ťa?

erika26
7. okt 2015

ano hlavne mňa udivili tie jej pery 😉 , ja ju stretávam ked chodím s dcérou zo školy, ona býva na ulici po ktorej chodievame, má takého malého synčeka 2,5 roka asi. A ked sa s ním zvíta, bože to sú kriky vresky na celú ulicu (teda ona vreští od radosti). Ale vždy sa ho pýta že ako sa mal a čo robil, a pritom je fakt zlatá, stíska ho taký akýsi kontrast oproti zovňajšku. Taká Barbie 😎

lusyke
7. okt 2015

@natalym No neviem ako to inak napisat.. podla mna vyzera pani doktorka ako babika. Malej sa paci. Kazdy sme nejaky a ja to v zlom nemyslim. Ci co ta trapi?

natalym
7. okt 2015

@lusyke Nič v pohode len som bola zvedavá. 🙂 Bábika ako detská lekárka je myslím celkom v pohode. Aj ja by som brala takú.

lusyke
7. okt 2015

@erika26 hej...presne..len som to nechcela pisat tak konkretne. Ked sme u nej boli ked mala dcerka asi 6 tyzdnov tak ked pani doktorku mala zbadala tak sa na nu zacala usmievat. Zapacila sa jej 🙂

lucusbielaruza
11. mar 2022

@bobekova1 ja viem o jednej na hlinách VI, čo isto berie nových pacientov, Dr. Filipová v zdravotnom stredisku.