Dobrá ortopédia v okolí Lučenca

janulienka83
24. júl 2016

Ahojte mamičky. Prosím vás o radu. Chodíme s dcérkou dva roky na ortopediu k doktorovi Školiakovi do Lučenca. Dcérka má 10 rokov a zistilo sa ze má skoliozu chrbtice, na vyšetrenia chodíme raz za pol roka, teraz nám doktor povedal ze stačí prísť o trištvrte roka. Jeho vyšetrovací proces sa mi nepáči. Takisto chodíme na kontrolu každý pol rok na rehabilitáciu, to chodíme v areály nemocnice v Lučenci je rehabilitačné stredisko, kde dcérku skontrolujú ako cvičí, prípadne jej pridajú nejaké cviky navyše. Keď som bola s ňou naposledy na kontrolu u tejto rehabilitacne doktorky, povedala mi ze dcérke sa už skolioza nenapraví, že cvikmi sa to dá len pozastaviť, teda aby sa chrbtica ďalej nekrivila. Ja však s týmto vyjadrením doktorky nesúhlasím, vôbec sa s ním nestotoznujem, žeby dieťaťu ktoré je vo vývine by sa nedala upraviť chrbtica tak aby sa ta skolioza upravila do prijateľnej polohy, aby sa dcerka nehrbila?
Mamičky ktoré tiež chodíte so svojimi detičkami na ortopediu a zároveň na rehabilitačné kontroly ako my, prosím vás o radu, akého iného lekára alebo lekárku by ste mi poradili, chcem s dcérkou prestúpiť k niekomu inému, kto nám dá šancu na vyliečenie.

janulienka83
autor
25. júl 2016

Nevie mi nikto poradiť?