• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
ahojte babule, ako pozeram, som tu prva... mna toto prelozenie casu zakazdym tak rozhodi, ze 3 tyzdne vstavam a chodim spat v uplne sialenych casoch.. mozno mi to pomoze - kedze by som surne mala zacat pisat diplomovku, tak snad tie hodiny rannej samoty a vecernej kukania cosi kreativne vydaju :wink: .. kupovali ste niekto quinny buzz 4? kamoska ho ma a tolko ho ospevuje, ze zacinam vahat..
26. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

wanduska aj ja rozmyslam nad Quinny Buzz :wink: alebo Concord Neo .. no uvidim, a este sa mi paci ten Joolz len nic o nom neviem, len ze ho vyrabaju Holandania .. tusim aj BGB je z Holandska nie?

mne posun casu nevadi vobec, ja jak prestavim hodiny, hned sa podla nich riadim :slight_smile:

ja by som si mala socialku vybavit a pozistovat a pomenit prac.zmluvu nech "zarobim" na materskej :grinning: ale tak sa mi nechce nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit, ze vsetky vyrabaju holandania. bgb, mutsy... bgb je aj u mna vo vybere...
26. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobre ranko..bruska.. :wink:
Tak ja sa opat hlasim s prace , ale pozitivne na tom je , ze je to moj posledyn pracovny tyzden... :slight_smile: ..viacmenej ani neviem ci sa mam tesit , alebo niee.. :sweat_smile: ..Bude mi to cybat to pracovne nasadenie :sweat_smile: ...Uvidime , ked uz budem doma :slight_smile:

Mne posun casu taktiez vobec nevadi...ja som z radostou privitala, ze si mozerm dlhsie pospat a polenost v posteli :sweat_smile:
26. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tehulky...
...som spät v Kosiciach...vylet v BA bol uspesny...mame postielku, kociarik (Teutonia) aj autosedacku (Romer)...tesiiim...
Chcela som Concord, ale ked som ho videla, ostala som zhrozena...teraz uz len dufam, ze som si vybrala dobre...
26. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko Evka, tak ja sa neskutocne tesim, ze dnes je to posledny pondelok, zajtra posledny utorok :grinning: ...

Zuzka hned prve som pozrela tvoj albumcek, pekne pekne, blahozelam k nakupom postielka je nadherna :wink:
26. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, brušká.. :wink: Dalsi pracovny tyzden pred nami.. V sobotu som bola s MM pozriet moj favoritny kocik. Zatial je to Hoco Master L. Poznate niekto ten kocik??
Pozerala som vase albumy... Juuj, vy uz mate toho tolko pokupeneho.. :slight_smile: Ja sa musim priznat ze az na postielku, nemame este nic.. Nejako si davame na cas.. Ale tak ja si hovorim, ze na materskej bude este kooopec casu.. :wink: Ci nie?? :slight_smile:
26. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAhoj Zuzka...tak gratulujem k uspenym nakupom...som rada, ze si konecne spokojna :sweat_smile: ..Postielka je naozaj velmi pekna .inak ta suprava do postielky ti uz prisla?

Lenka aj ja sa tesim , ze je to posledny pondelok..atd...lenze vies..akosi ma to zacina chytat... :confused: ...take zmiesane pocity mam z toho...keby bol aspon moj muzicek doma... :cry: ..tak budem stale sama...a to bude pardon za vyraz na "PRD" :cry: :pensive:
26. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi jo chapam, ale uvidis, ze to zbehne ako voda, este dorobite spalnu, tak sa budes chystat na vianoce, prat zehlit a hups januar... posledny mesiac bude tazky, ale zvladas neboj si silna. :wink:
26. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, evka...dakujem :slight_smile:
evka...dnes si to mam ist vyzdivhnut na postu, lebo som si to nedala poslat kurierom :frowning2:
26. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka bola si sa fotit? Ako vysli fotocky?
26. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, hej, fotila ma aj sesterka (akoze fotografka) a vcera v BA aj sestra...len som zabudla zobrat USB s fotkami :frowning2: niektore su pekne, niektore menej :frowning2: ale tak, keby som tam nemala hlavu, boli by pekne vsetky :dizzy_face:
26. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:)))) ty si cislo hehe
ja sa tesiim na stretko uz iba tyzden a 2dni :slight_smile:)

inak buduci tyden merame ze?
26. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahćhh jaaaj :pensive: ...no neviem ci som taka silna ako si myslis lenka , kiezby... :frowning2: ..Ale budem sa snazit hlavne kvoly malej...no uvidime ako to vsetko bude prebiehat to som naozaj zvedava... :unamused:

Tak to som rada Zuzka, ze si uz po nu ides ..ja som si je tiez nedala poslat kurierom, ale to mi nevydi...tolko zajst na postu je uz najmenej :wink: ...

Takze si sa fotila heeej Zuzi, tak som velmi zvedava na tie fotecky :slight_smile: ..

inak zienky nezabudnite na stretko 4.11.09 v PO v Maxe, len nam este treba dohodnut cas..hmmm, Mate neake navrhy?
26. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz do cista pisem ako tatar :pensive:
26. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano na buduci tyzden merame..no som velmi zvedava , lebo 3.11 idem do poradne , ze co to bude...mam pocit, ze mi brusko vobec nerastie... :unamused: ...neviem uz mi asi sibe :sweat_smile:
26. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano zeny :slight_smile:

nedockava moc hezky jste nakoupili,moc se mi libi ta postylka,ja mam zatim pro maleho kosik,bude tam spat do pul roku a pak bude postylka,ten kosik je obrovsky,myslela jsem ze byvaji mensi,mrkni mam jej v albicku.... :slight_smile:
no a jsem zvedava na fotecky z foceni,tak pak se s nima pochlub

oli to to utika pristi tyden uz budeme zase merit :slight_smile: jsem zvedava :slight_smile:

evi sama vidis jak ten cas hrozne rychle utika a ani se nenadejes a budete rodit :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi rastie, som ta nevidela dlho a v stvrtok si mala brusko ovela vacsie :wink:
26. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko tehulky :grinning:

no mne posun casu dnes zabezpecil prebudenie o hodinu skor :confounded: .....MM si neprestavil cas na mobile - budiku ......tak namiesto o pol osmej mu zvonil o pol siedmej .....myslela som, ze ho zabijem :grinning: ....lebo potom som sa uz prebrala a zaspat sa mi neoplatilo :angry: :grinning: ....lebo mne zvykne zvonit pre siedmou :sweat_smile:

oli, fakt krasne fotky :grinning:

no idem ja zase pracovat, pre krasu a velke brusko ma tu neplatia :grinning: :sweat_smile: :wink:
ahojte a pekny den prajem :grinning:
26. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy...wow, krasny kosik...aj ja by som taky ihned brala :slight_smile:
ihned ako budu fotecku u mna, tak ich sem pridam...
k tomu brusku...ja ho mam uz veeelmi velke...ale nevadi, aspon viem, ze v nom niekto byva... :dizzy_face:
26. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka dakujem :wink:
26. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka co by som si bez teba pocala? :sweat_smile: Ked rastie tak rastie....nooo nehadam sa :grinning:

Roxy...viem , ze to ubehnee...ale to si uvedomim az potom...teraz mi to je dlho.. :frowning2:

Lopezkaa :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu stretku....mne vyhovuje akykolvek cas...
26. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka co tak o 4:45 rano :slight_smile:))))))
ale nie aj mne vyhovuje uz hocijaky cas, kedze od pondelka som domaaaaaaaaaaaa jupiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni....v podstate aj ten cas, co si napisala...kedze spim 3 hodinky, tak v pohode :grinning:
nasa mala cez den spi a vnoci ee...hm, dufam, ze ked sa narodi, tak to zmeni :wink:
26. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte k ankete:
1. 60% Trstená - 40% Dolný Kubín
2. MM áno, ak to bude možné kvôli cisárskemu
3. Pracujem, MD 8 tt pred pôrodom
4. cisársky
5. Ak by to bolo možné, tak určite klasický pôrod
6. nie

Inak v sobotu ma kamoška "donútila" ísť s ňou na nákupy do PL. My to máme približne 20 km, boli sme v takej väčšej obci..... ceny sú tam omnoho lacnejšie ako u nás a omnoho kvalitnejšie........... Takže základné veci pre mimino a mňa do pôrodnice už mám............. ešte chýba perinka (ale tu kupujú starí rodičia na SR) - ale vydupkala som si, že si ju vyberiem sama :wink:
Nakúpila som si aj pampers plienky (1,2) vyšli 90 ks za cca 10,50 €. Aj keď nemám ani predstavu aké ceny sú u nás.
Dúfam, že počasie v novembri bude ešte dobré (hlavne cesty) a určite pôjdeme na nákupy do PL.
26. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze okolo 11-tej?
myslim stretko vychodniarok :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanus tak to si nakupila velmi dobre... :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva...OK
26. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo tie plienocky velmi dobra cena :grinning:

o 11 pohodicka
26. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš