Januárovky 2017

zardia
10. máj 2016

Ahoj, vcera slm si nasla // na teste a rada by som tu nasla dalsie spriaznene duse 🙂 mam sice profil na ceskom konikovi, ale kedze som Slovenka rada by som mala takuto skupinku tu 🙂

lanci23
4. dec 2017

Ahojte namicky.jedna otazka.syn 10 mes. Nic mi nespi.v noci sa budi 10x .trva to 10 mes a kazdy den. Poslednu dobu ma kazdy den boli hlava.som vycerpana unavena nevyspata.nemozem byt kazdy den na tabletkach. Ma niekto podobnu skusenost. To je uz na nevydrzanie. Lekar samozrejme oddychnite si.ako kedy? Ved vsetko je normalne. Nespi ved to je normalne. Budi sa ved to je normalne. Atd..... vdaka

zuzuk22
4. dec 2017

❄😊❄😊❄ nas prvy sneh 🙂

aniko_h
5. dec 2017

@lanci23 ahoj.u nas to je podobne.mavame sice aj lepsie obdobia kedy sa zobudi v noci len 3-4 krat, ale vacsinou je to kazdu hodinu, niekedy aj menej. U nas sa to zmenilo po styroch mesiacoch. Dovtedy spinkala krasne. Hovorila som si, ze je to len nejake obdobie. Ale trva uz 7 mesiacov. 😪 Neviem ci ho kojis ale ja Adriku ano. A baby co uz maju deticky hovorili, ze je to normalne. Zevraj po odstaveni sa to zmeni.

aniko_h
5. dec 2017

@zuzuk22 ahoj.ako sa mate? Vidim, ze malinka si uziva sniezik. Krasna je 😍

fronili
5. dec 2017

Ahojteeee babi hlasim sa opät po dlhej dobe.Na fb som aktivna stale ale sem sa uz tak casto nedopracujem ako sa mate?
U nas sa bojuje opät z chorobou ale uz sa to lepsi -dufam.Adelka ma uz 3 ockovanie za sebou vazi 10.5 kg a ma 74 cm inak vam poviem ona je hrozna nervacka sice vyzera ako anjelik 😅
Snazim sa byt prisna presne ako pri Simonkovi no slovicko nie ju roznervaci hrozne alebo ked jej nieco zoberieme co nemoze mat.Do vianoc sa uz stahujeme konecneeeee presunulo sa nam to az o rok a to sme mali byvat Januar 2017 ale spolocnost Tvk robila neplechu.Cjvala bohu uz je to doriesene buduci tyzden mame stahovanie no uplne neviem ako to zvladneme po veceroch nakolko manzel nedostane volno a posledny tyzden pred vianocami bude pracovat od rana do vecera🙈caka nas bojove pole 😂🙈🙈🙈
Pochvalte sa z drobcekmi 🤗🤗🤗

elisebah91
8. dec 2017

Ahojte baby, ako sa máte? My dobre, už máme 3 očkovanie za sebou, malá má 8600 gr a 70 cm, zatiai sme zdravé _🙂

@fronili máš riadnu buchtičku doma, poznám to nerváčenie ....máme asi podobné deti, ja som z našej malej slečny niekedy na nervi :/ Gratulujemk ku stahovaniu, ako ste prezili tento rok, v tej prerobenej obyvacke ako si pisala? Krasne Vianoce budete mat 🙂

Inak riadne rychlo to ubehlo, uz rok mame drobcov medzi nami, ved nedavno sme si tu pisali o bruskach o vybavickach a teraz toto.. este pred rokom nic a teraz male stastia 🙂 som z toho paf 🙂

PRAJEM VAM KRASNE PREZITY ADVENT KOCKY 🙂

fronili
9. dec 2017

@elisebah91 ahoooj ďakujem krasne.No prezili sme v prerobenej obyvke ale uz fakt musime vypadnut😅🙈klaustrofobia ista maly mi tu ani nechce byt uteka na podchodie k babke stale tam ma viac miesta.Rok ubehol hrozne rychlo same nahanacky okolo domu deti skolka aj teraz ked sa mame zrovna stahovat tak musim utrkat na besiedku ale nevadi je to jeho prva tak sa moc tesim🤗inak aj my mame 3 ockovanie za sebou malinka ho zvladlz velmi dobre.Ale obe deti mi zacali zle spavat v noci.po vecerich ked spia som na novom a chodime neskoro domov a v noci vyvadzaju.
Malinka stvornozkuje stavia sa na nohy a je to o 100 krat väcsi huncut ako bol Simonko.

Prajem vam krasne sviatky babi ja uz sa tesim ked uz bude po vsetkych tychto stresoch 🤗🤗🤗🤗🎄💖❄

elisebah91
9. dec 2017

@fronili potom ukaz fotecky pri stromceku 😉 verim ze je mu tesno, aj nasej nestacime-je velmi spolocenska, raz starka, raz starky, raz babka.. ale inokedy iba mama, mama, mama..nic len na rukach, ale uzivam si to kym chce byt 🙂

misa1992
23. jan 2018

Ahojte zienky.velmi som sa tu nezapajala do diskusii ale sledovala som vsetky vase prispevky.foto nasej lasky na oslave 1 rocka.pridajte aj vy 🙂

adad23
24. jan 2018
adad23
24. jan 2018
majaon
24. jan 2018

Veru ubehol nám ten rok ako voda a z našich babatiek sú už hotoví miniľudia 😁 My sme tiež oslávili 1. rôčik ako sa patrí.Miška nám robí radosť a je veľmi šikovná 😉😘...

adad23
24. jan 2018

My sme mali naraz dve oslavy.

sally80
25. jan 2018

Ahojte maminky 😊 Ten rok tak rýchlo uplynul a my už nemáme doma babatinka, ale riadnych huncutov. Takto pred rokom som sa doma stresovala, kedy to už na mňa príde a dnes akoby to ani pravda nebola. Niekedy mi je za tým bruškom aj ľúto, lebo doma mi behajú dvaja sibali a tretie už neplánujeme. Ako sú na tom vaši drobci? Už robia prvé krôčiky, čo ľúbia papať, ešte máte dva spánky...? Náš Tomáško bude mať v pondelok rok, stvornozkuje rýchlosťou blesku, vie povedať mama, tata, havo, da-da(tak si pýta jesť), má osem zúbkov, miluje výživu v kapsicke, jogurty a piškóty, spinká dvakrát denne, ale v noci čistá katastrofa, každú hodinu hore... A čo vy?

adad23
25. jan 2018

@sally80 tak môj spí cez deň už len raz, v noci tiež spí, vie povedať mama a ham-ham. Je riadny riadny papkáč 🙂

misa1992
25. jan 2018

My tiez vsetko spapame.cez den spi Miska raz tak 1-2 hod.a vecer od 22:00-08:00

zuzuk22
26. jan 2018

Tak dnes uz mame aj my svoj prvy rôčik 😊😊😊 ale nam to ubehlo 😔 rastu ako z vody 🙂 sofi v noci krasne spinka do rana a cez den uz asi tyzden len okolo obbeda jeden x 🙂dnes sme mali aj ockovanie 😔 mame 78cm a 10kg 😃🙈 jaj ako ju lubim moje slniecko 💓💓💓 a zachvilku spapa aj nas 🙈🙈😃😃😃 jedla by od rana do vecera vsetko 😃😃🙈🙈🙈

gulocka7888
27. jan 2018

Hej mamule.Do krasy vam rastu tie deticky.Aj nas.Sme stale kojeny mame 74cm a vazime 9 kg.Spinkame 2x za den ale stane sa ze aj raz.V noci ako kedy.Niekedy je 2x hore to si poviem super noc ale inak aj kazde 2 hodiny.Podla toho ci nam idu zubky.Mame uz 8 a uz chodime ked sa chce.Inak taha za jednu ruku stale.Tak sa drzkajte maminky

veronikanellka171
21. mar 2018

Ahojte baby kamoska predava oyster zero kocikc 4mes pouzivany, s blokom, krabicou, drziakom na pitie a plastenkou. 240€

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre