Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
11. apr 2008

mna to strasne stve, ze poriadne nepijem.. lenze mne to nechyba a ked si dam hoci len za pohar, o chvilu musim ist pis - pis 😝
a ked sa niekam chystam, tak nemozem pit, ved kde by som nahanala WC?? 😠
.. no nemaju to ti chlapi este aj v tomto jednoduchsie??? vytiahnu a je to 😀

kamajka
autor
11. apr 2008

inak, vy sa mate s tym športom, čo to vlatne kukate, hokej či čo? či futbal?
akože, aby ste si nemysleli, že vas nečitam, ja čitam a velmi pozorne ale ked je reč o športe tak to mne veru absolutne nič nehovorí....

kamajka
autor
11. apr 2008

Lili a to prečo chodiš tak často?

Taketo niečo ma moja mama, lenže ona ma už 40 rokov.. teda.. ešte len 😕 😅
a ma 5 detí... čiže maternica je už dosť spadnuta po tych piatich porodoch... a to neratam ešte UPT asi nejakych 8.....

liliandax
11. apr 2008

kecali sme o hokeji 🙂 bolo finale KE - BA, KE prehrali, tak sme s nikou smutne 😔

kamajka
autor
11. apr 2008

ahaaa.. mne je to jedno... kto vyhral alebo prehral..

ja mam aj tak taky hlupy nazor, že je to banda k.....ov ktori sa nahanaju za loptou (v tomto pripade za pukom) 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅 . Inak toto je jedina vec na ktorej sa s mužom zhodneme.

liliandax
11. apr 2008

ja mam nieco s oblickami.. asi 😖
mala som (mam?? 😕 ) oblickove kamene, mala by som velmi velmi vela pit, aby sa vyplavili, ci co?!! .. lenze ja to nerobim 😝

a asi mam slaby mechur?? ak take nieco je mozne? 😅

nika_ke
11. apr 2008

podla mna, treba mechur vytrenovat, najlepsie od detstva. Viem, ze nie je dobre moc zadrziavat, ale dospely clovek by mal nejaku tu hodinku vydrzat. Moj muz ked sa napije pred cestou do KE, tak uz na soroske pokukuje po jedlicke, pri ktorej by to pustil. Ja to taaak neznasam. 😖 A ked sa napije v krcme piva, tak z neho tecie ako z vodopadu, pollku noci stravi na wecku 😀

kamajka ☹

kamajka
autor
11. apr 2008

😅 😀 Lili tak to potom neviem... a ak mas problemy s obličkami, daj si z času na čas pivo. Naozaj pomaha, od piva sa chodi často cikať. 🙂 🙂 🙂

kamajka
autor
11. apr 2008

Nika čo? kvoli tomu hokeju ten ☹ ?

liliandax
11. apr 2008

moj manzel hral aktivne futbal, teraz chodi 2 x tyzdenne len tak si zabehat za tou loptou, takze u nas sa zije sportom.. ale len z jeho strany 😀
ja som strasny lenivec 😖

nika_ke
11. apr 2008

Lili, ale iba origos Plzen. Mojej mame zistili minuly rok oblickove kamene, take nejake malinke, tak si cez vikend da poobede 1 pivo a po nom si zdriemne 😉

kamajka
autor
11. apr 2008

aj ja som lenivy Lili, preto nešportujem 😝
ale sem-tam zvyknem aj ja robit brušaky... skušam, či padne ten knédeľ aspon kus... 😖

nika_ke
11. apr 2008

kamajka, nie, kvoli UPT ... nestiham za vami
teraz som ratala, ze urobim 3 zbytocne kliknutia, kym sa opat vratim na tuto stranu. Nejaky slaby programator robil tuto stranku 😒 😀

kamajka
autor
11. apr 2008

lenivy 😀

liliandax
11. apr 2008

jaaaaaaaaaj, ani mi to pivo nespominaj 😠 Vypijem ho nasilu, mne to strasne smrdi 😝 a hned idem cikat ☹

ale moj manzel moze vypit aj litre, cikat nejde 😠

nika - asi mas pravdu, je od malicka vytrenovany 😀

kamajka
autor
11. apr 2008

kuuurnik lenivaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

kamajka
autor
11. apr 2008

aha tak už chapem Nika. 🙂

inak aj mne pivo smrdí... ako grcky.. bleeeeeee 😖 😖 😖 😖

nika_ke
11. apr 2008

my doma sportujeme v rychlosti klepania do PC. Aj to sa rata? 😀 Najrychlejsia je moja mala, vzdy mi tu prepne na velke pismo na monitore, alebo mi klikne na inu stranku ...

liliandax
11. apr 2008

nika - skusim toho plzna 😉 Aj ked neviem, neviem.. ja pivo nemusim.. hoci na strednej som mohla 😀
aj ja mam len take male tie kamene, preto by som mala pit, aby sli von 😒

liliandax
11. apr 2008

kamajka - 😀 😀 ide ti.. 😉

a k tym brusakom.. ja to flaaaaaaaaaaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!! som fakt hrozna... neviem sa premoct 😝

kamajka
autor
11. apr 2008

jaaaaj tak ja tiež športujem v rychlosti klepania do PC 😀
moj muž ani to 😠 a potom že ma 150kilo... 😠 😠 😠 😖

kamajka
autor
11. apr 2008

Lili čo mi ide? akože s tymi grckami? a no nie je to pravda? a najhnusnejšie smrdi topvar... akokeby sa už raz niekto z toho ožral. fuuuuuj

aj ja flakam brušaky.... 😀 😀 😀

liliandax
11. apr 2008

k tomu klepaniu 😠
ked som chodila na nadstavbu, skoro som zo strojopisu prepadla!!! no chapete to?? 😀 😀

to boli ine soky 😠

nika_ke
11. apr 2008

Lili, ak ti nechuti, tak nepi pivo, robi sa z neho brusisko 😒 mne sa zacalo robit od kedy som jazdila na bicykli a cielom cesty bol bufet pri vode 😀
Ked ma uvidis v hnusti, zase sa ku mne neozves, k takemu vypasenemu prasiatku 😝 😀

kamajka
autor
11. apr 2008

aaaaaaaale Nikaaaaa !!!!!

ja som v klepani celkom dobrá, a to nemam ani strednu školu....

liliandax
11. apr 2008

tak tak.. aj mne pivo smrdi ako tie grcky.. ja to nechapem, ako to vie niekto tak slopat 😖 ako ten moj stary 😝 a potom ked na mna dychne 😝 😝 fuuuuuuuuuuj! ja mu to potom vraciam cibulou 😀 😀 😀

nika_ke
11. apr 2008

Lili, co??? to sa da? mne na gympli vysla na pol roka 1 a na konci dvojka. Stracam cas na malickoch ☹

kamajka
autor
11. apr 2008

ja maličky nepouživam 😀 😀 😀 😀

liliandax
11. apr 2008

nika - no nie som si ista, ci sa robi fakt brucho z piva, moj manzel ho ma ploche 😠 a pritom slope 😲

ale vravi sa to, tak mozno... 😅

kamajka
autor
11. apr 2008

baby všimli ste si ako sa tu rychlo zbieraju prispevky ? iba nedavno som mala vo fore 200 prispevkov a teraz už mam vyše tisic :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre