• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
traky...a ty si kolko dala dole?? a čo je to ten kalap???

a vdaka za pochvaly, musela som sa :grinning:
10. mar 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn spravna dieta, taka funguje najlepsie. :slight_smile:

kalap je klobuk.
sak som pisala.

aj ja som si povedala, ze ked vynecham tie najazdy na chladnicku a prestanem vyzierat sladkosti a pridam zeleninku, a pohyb, ked uz zase budem moct, pojde cosi dole ... vsak pri kojo sa neda nic drasticke a ani toho nie som schopna.
10. mar 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka...ty dane musíš od mm pýtať :grinning:

lu...je toho dosť, čo aj tu v okolí počúvam :rolling_eyes: ja som dávala papať uvarenú mrkvičku s banánom..a papal to..a vela mliečka pil..čaj, ryžový vývar, mrk.šťavu odmietal...prešlo po 2 dňoch :slight_smile: a hylak a probiotika som dávala...
10. mar 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobuuuuuuuuuuuuuuuk :grinning: :grinning: :grinning: ..in mala som 72 mam 67....ale snazim sa no je to tazko, hlavneked daco upeciem a tu to tak vonia...kuknem na telku a tam varia...kuknem tu a recepty..... :grinning:
10. mar 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj luci, som myslela, že klobúk ako že klobúk smekáš nad tými mojimi kilami :grinning: :grinning:

ivka..dobrú nocku :wink:
10. mar 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tyma uz posielas spat? :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn - caj ee, mrkva,vyvar ee, banan + ryza - raz, potom ee, kulisek ee, mineralka raz, smecta lyzickou ano. probiotika ano.
10. mar 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobúk máme u krstného :wink: tiež slušný úbytok :dizzy_face: ja tiež velakrát odolávam, aby som sa neprežrala a nešlo všetko úsilie do hája zeleného :grinning:
10. mar 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky supeeeer , gratulko aj tebe :slight_smile:
10. mar 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj in sa popisam z tej tvojej vety....jáj luci, som myslela, že klobúk ako že klobúk smekáš nad tými mojimi kilami :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..skús aj mrkva+banán...chutilo to aj mne :slight_smile:

dnes som takú dobrú polievočku erikovi spravila, som mu ju vyjedala :grinning: mrkva,karfiol,žltko a cestovinka..mňáám..musím ísť pohladať tie receptoš na pomázanky, čo tu dávala ani :slight_smile: fú..a kto to nájde, že?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si to neuložila hned, tak mi treba :rolling_eyes:
10. mar 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale smekam , jasne, ze aj klobuk smekam, ked chcete. :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, pošlite ma už spať..na hovno čítam :grinning: lu, ked máš taký nik...no lucim co s vami..a ja čítam, no lúčim sa s vami :grinning: ivka, tak nechod ešte spaať... :grinning:
10. mar 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn uloz to aj mne, tiez som to chcela a neulozila. :wink:
inn myslis, ze ked matko v podstate neoblubuje ani mrkvu ,ani banan, tak dokopy bude? :grinning:
vmrkvova natierka- zmiesame jednu uvarenu cerstvo postruhanu mrkvu s maslom a pazitka

Vajickova- jedno natvrdo uvarene rozpucene vajce - zltok zmiesame s maslom

Letna natierka- postruhany kalerab, 2 lyzice bieleho jogurtu a maslo

Natierka z hydinove masa- varene maso, nadrobno pokrajanu cibulku, majoranku a maslo vyslahame do jemna

Brokolicova natierka- uvarenu brokolicu,maslo, 2CL jogurtu, bazalku vyslahame do jemna
in :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz uz fakt pišam :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se omlouvám, dávala jsem lázeň a uspávala malou

jé, tady se furt utrácí :sweat_smile: . Mě už za daně vraceli, ale už je to fuč :sweat_smile: :pensive:

inn; ty jsi teda dobrá, smekám před tvou vůlí :dizzy_face: .
A přitom bych taky měla konečně začít...jsem teď tááák rozežraná a hlavně to sladký furt musím mít :angry: . A co je nehorší, tak nějak nestíhám pravidelně jíst...místo snídaně mám už skoro oběd. A pak se divím, že zas začínám kynout :angry: . Jj, musím začít zas nějaký aerobic jinak to nepůjde. A večer už jenom saláty a nebo maso se zeleninou...jsem na sebe zvědavá :grinning:
10. mar 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn mala by som sa premenovat na luciK - ten nick je od "zaslobodna" , ale ked ja som tu uz taky inventar, to by asi neslo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
traky nechces mi to poslat do mailu? nechce sa mim to ukladat do nicoho ... :grinning: lenivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som.
10. mar 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm prisiel kukana mna a ze...co sa rehnis o 12tej do tej bedne :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim poslem, mail to myslis IP? :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri, alebo moju dietu, crevnu chripku :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri aj ja som furt jedla neskor....teda hlavne vecer :confused: ..ale uz som to zatrhla a po 5tej uz nejem...vsak ide teplo tak co so mnou...hanba by bola
11. mar 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mail myslim mail :wink:
11. mar 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, čo už som mnou :grinning: a som to rýchlo našla, ale ty si ma rýchlejšie obehla :grinning:

piri..vieš, ja už som sa začala aj zle cítiť s tolkými kilami :rolling_eyes: hlavne, ked som šla s kočíkom do mierneho kopčeka a fučala som ako fuxo...a stále som sa potila...teraz je to o dosť lepšie :slight_smile:ešte aspoň 10 by som chcela, ale či sa zadarí :sweat_smile:

lu..možno prekvapí a spapá :wink: u nás ryža + mrkva tiež nešla..
11. mar 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky po 5 nejes a si hore do jednej? to tiez nie je uplne zdrave.
11. mar 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa najem max. o 19...neskôr mám povolené len jablko, ale po ňom vyhladnem ešte viac, tak ani to si už väčšinou nedám :grinning:

inak, mne to chudnutie naštartovalo, ked ma tak žalúdok bolieval..som toho moc nepojedla a trvalo mi to 4 dni..tak ked som už mala taký dobrý začiatok, tak som v tom pokračovala :slight_smile:
11. mar 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim u mn nic nie je zdrave :grinning: ...ale fakt ja malo pijem ...ale snazim sa
11. mar 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik..poslala som na mail, vrátilo mi ako nedoručený :unamused: :confused:
11. mar 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj inn, poslem ti ten novy, co som menila par mesiacov dozadu ... uz ma so stareho odpojili? :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delivery to the following recipient failed permanently:

......@.......sk

Technical details of permanent failure:
DNS Error: Domain name not found :confused:
11. mar 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok