• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
rius zehlenie ti neutecie, pocka ta. :wink:
19. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu: ja tiez pocitam s pauzou 5-6 hodin, ale jeden nikdy nevie... alexandru niekedy prebudi kakanie, resp. ju ani nie, ale mna - ona sa zacne hybat a potom pocut ako kaka :sunglasses:, ona je schopna zaspinkat, no ale necham ju v pokakanej plienke???
19. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja vzdycky kojim kolem pulnoci a predtim mela v pul sedme...takze vlastne mame taky vzdycky takhle dlouhou pauzu :wink: a ma to takhle uz od narozeni a nevadi ji to :grinning: :wink:
19. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu: presne to som si povedala... i ked nerada zehlim preschnute kosele, ale co uz :sunglasses:
19. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nenechas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rius my sme mali 5 hodinovky len prvy a mozno druhy tyzden, odvtedy 3,4. cez den docucy od smedu. no vcera ma to prekvapilo, a za tym este ten usmev. :sweat_smile:
19. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som lucimecka, len kukame s mangelom na pro 7 posledny diel Pohotovost, heh a mangel mi zakazal do toho tukat na pc :grinning: teraz je reklama, xixi
19. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi my este nemame presne denne casy ... aj to snad pride .... :slight_smile:
19. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj vieme nieco nove o Zrniku ?
19. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex co mas na pc klavesy od klavira? :slight_smile:
19. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestresujte, ja nemam vobec ziadne casy, mala aj cez noc spi ako sa jej zachce, niekedy nie, niekedy ano, voooobec s nicim nemozem pocitat, kazdy den je iny, len secky su narocne :grinning:
nevieme
hehe, nee proste ked to tuka tak ho to rusi :grinning: pana velkomozneho hehehe
19. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex a ake mas pokroky so satkou?
19. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm skoda, boze viem ze neni velka nadej ale tak strasne by som pre nu chcela aby to dopadlo dobre :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive:
19. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim vcera jste tu probiraly klouby ze?
ja jsem hledala tu nasi zpravu co ze to mame za cislo :sweat_smile: ale doktorka si ji na posledni kontrole nechala u sebe a ted si nepamatuju co jsme tam meli :angry: abych si to mohla najit v tom vestniku co jsi davala link :frowning2:
ale mozna jsme tam meli 2a :confused: no nevim to jiste to acko tam bylo urcite ale s tim cislem si nejsem jista :sweat_smile: a kdyby jo je to blby nebo cot o vlastne znamena?
19. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neska sme nesatkovali, nebolo kedy, tak zase zajtra, ale cera vecer som ju mala, pohodka a volali sme samozrejme svokre ako kazdy vecer, jezis a ta ked to uvidelaaaa, ze paneboze, to co je???? ze sak sa jej nieco stane s pateří , skoro ma jeblo a mnga tiez hehehe, hovorim, neboj erzika toto pouzivali indiani ked o nas nebolo este ani chyru ani slychu, urcite to neni zle ... :grinning: jebne maaaaa, boze este ze tu nie je
19. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou, hellou, hellou
19. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi nie som ortoped, cim vyssia kategoria, tym viac s tym treba nieco teraz robit, aby potom nemali problemy. skus sa popytat lekarky.
19. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halllo baby :wink:
19. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex kuuuuurnik sopa, to jej stale denne volate? ach jo. :angry: uz ti nechce kupovat vecicky tam?
19. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela tu satko/nosic ci co to je co tu dnes hodila fibi do placu...

http://tulikowo.fotolog.pl/13739,kategoria.html

krasne...

len som sa nikde nedocitala, ze co stoja, ale asi si to hodim z hlavu, to bude rucna praca a sakra drahe :unamused:

dziakujem bardzo pjekne
19. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau babyzuz , odkedy mas novu fotecku v passe? pekna :slight_smile: mas ine vlasy.
19. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si ju tam hodila

vlasy tam mam vyzehlene, svoje nemam rada, vlnia sa mi :angry: :angry: :angry:
19. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyzuz to je mei tai ? tie som tusim videla na www.liliputi.sk
19. aug 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa konecne prinutim a pozmensujem fotky tak hodim aj new foto Davida
19. aug 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, je tam, 49,90
19. aug 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holcinky jdu se osprsit pak naducnout prdolku a hura do postylky :grinning: teda doufam ze to pujde takhle hladce :sunglasses:
mamky mini a deti meni.... :grinning:

paaaaaa
19. aug 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je to on Luci a pozeram ze na tom liliputi su celkom pekne, myslim ze pre mna to je ten kompromis co som chcela a hlavne to ani nie je brutal drahe ako ine satky co som pozerala za 2, 3 tisic alebo manduca tiez za tolko. bojim sa ze to za tie peniaze nevyuzijem
19. aug 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim pravidelne hura do postielky a David v tej sekunde hura z postielky, nejak nam to spolu nevychadza :confounded:
19. aug 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok