Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
19. aug 2009

rius zehlenie ti neutecie, pocka ta. 😉

riusik
19. aug 2009

lu: ja tiez pocitam s pauzou 5-6 hodin, ale jeden nikdy nevie... alexandru niekedy prebudi kakanie, resp. ju ani nie, ale mna - ona sa zacne hybat a potom pocut ako kaka 😎, ona je schopna zaspinkat, no ale necham ju v pokakanej plienke???

aspine
19. aug 2009

luci ja vzdycky kojim kolem pulnoci a predtim mela v pul sedme...takze vlastne mame taky vzdycky takhle dlouhou pauzu 😉 a ma to takhle uz od narozeni a nevadi ji to 😀 😉

riusik
19. aug 2009

lu: presne to som si povedala... i ked nerada zehlim preschnute kosele, ale co uz 😎

lucim
19. aug 2009

no nenechas 😝
rius my sme mali 5 hodinovky len prvy a mozno druhy tyzden, odvtedy 3,4. cez den docucy od smedu. no vcera ma to prekvapilo, a za tym este ten usmev. 😅

alexarisko
19. aug 2009

tu som lucimecka, len kukame s mangelom na pro 7 posledny diel Pohotovost, heh a mangel mi zakazal do toho tukat na pc 😀 teraz je reklama, xixi

lucim
19. aug 2009

aspi my este nemame presne denne casy ... aj to snad pride .... 🙂

alexarisko
19. aug 2009

ozaj vieme nieco nove o Zrniku ?

lucim
19. aug 2009

alex co mas na pc klavesy od klavira? 🙂

alexarisko
19. aug 2009

baby nestresujte, ja nemam vobec ziadne casy, mala aj cez noc spi ako sa jej zachce, niekedy nie, niekedy ano, voooobec s nicim nemozem pocitat, kazdy den je iny, len secky su narocne 😀

lucim
19. aug 2009

nevieme

alexarisko
19. aug 2009

hehe, nee proste ked to tuka tak ho to rusi 😀 pana velkomozneho hehehe

lucim
19. aug 2009

alex a ake mas pokroky so satkou?

alexarisko
19. aug 2009

hm skoda, boze viem ze neni velka nadej ale tak strasne by som pre nu chcela aby to dopadlo dobre ☹ 😔 😔 😔

aspine
19. aug 2009

lucim vcera jste tu probiraly klouby ze?
ja jsem hledala tu nasi zpravu co ze to mame za cislo 😅 ale doktorka si ji na posledni kontrole nechala u sebe a ted si nepamatuju co jsme tam meli 😠 abych si to mohla najit v tom vestniku co jsi davala link ☹
ale mozna jsme tam meli 2a 😕 no nevim to jiste to acko tam bylo urcite ale s tim cislem si nejsem jista 😅 a kdyby jo je to blby nebo cot o vlastne znamena?

alexarisko
19. aug 2009

no neska sme nesatkovali, nebolo kedy, tak zase zajtra, ale cera vecer som ju mala, pohodka a volali sme samozrejme svokre ako kazdy vecer, jezis a ta ked to uvidelaaaa, ze paneboze, to co je???? ze sak sa jej nieco stane s pateří , skoro ma jeblo a mnga tiez hehehe, hovorim, neboj erzika toto pouzivali indiani ked o nas nebolo este ani chyru ani slychu, urcite to neni zle ... 😀 jebne maaaaa, boze este ze tu nie je

babyzuzana
19. aug 2009

hellou, hellou, hellou

aspine
19. aug 2009

alex 😀 😀

lucim
19. aug 2009

aspi nie som ortoped, cim vyssia kategoria, tym viac s tym treba nieco teraz robit, aby potom nemali problemy. skus sa popytat lekarky.

aspine
19. aug 2009

halllo baby 😉

lucim
19. aug 2009

alex kuuuuurnik sopa, to jej stale denne volate? ach jo. 😠 uz ti nechce kupovat vecicky tam?

babyzuzana
19. aug 2009

ja by som chcela tu satko/nosic ci co to je co tu dnes hodila fibi do placu...

http://tulikowo.fotolog.pl/13739,kategoria.html

krasne...

len som sa nikde nedocitala, ze co stoja, ale asi si to hodim z hlavu, to bude rucna praca a sakra drahe 😒

dziakujem bardzo pjekne

lucim
19. aug 2009

cau babyzuz , odkedy mas novu fotecku v passe? pekna 🙂 mas ine vlasy.

babyzuzana
19. aug 2009

teraz som si ju tam hodila

vlasy tam mam vyzehlene, svoje nemam rada, vlnia sa mi 😠 😠 😠

lucim
19. aug 2009

babyzuz to je mei tai ? tie som tusim videla na www.liliputi.sk

babyzuzana
19. aug 2009

ked sa konecne prinutim a pozmensujem fotky tak hodim aj new foto Davida

lucim
19. aug 2009

jo, je tam, 49,90

aspine
19. aug 2009

holcinky jdu se osprsit pak naducnout prdolku a hura do postylky 😀 teda doufam ze to pujde takhle hladce 😎
mamky mini a deti meni.... 😀

paaaaaa

babyzuzana
19. aug 2009

hej, je to on Luci a pozeram ze na tom liliputi su celkom pekne, myslim ze pre mna to je ten kompromis co som chcela a hlavne to ani nie je brutal drahe ako ine satky co som pozerala za 2, 3 tisic alebo manduca tiez za tolko. bojim sa ze to za tie peniaze nevyuzijem

babyzuzana
19. aug 2009

ja chodim pravidelne hura do postielky a David v tej sekunde hura z postielky, nejak nam to spolu nevychadza 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre