• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
aha, ty myslíš len taký sosáčik? ako pre veľké deti? to som nepátrala :sweat_smile:
19. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej taky sosak... :wink:
19. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu je aukcia, myslím, žeby ten sosák pasoval aj na normál fľašu...čo myslíš? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1539728
19. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pohariky...a sosaky...
mam pocit, ze mi to nedesi na flasu...
ze tam asi nejake ine zariadenie
ale skusim...ze co a ako este raz
19. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesedi...sa asi desi :grinning: :grinning: :grinning:
nasa vybava su avent flasea zabalene cumle...a 2pohariky...sport s drzadlami a k nim nam prisli sosaky...a som to chcela vykombinovat, zeby sa zosuchali aspon aj kojenecke flase...Pisem zrozumitelne?
19. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu ešte...http://www.mojalekaren.sk/avent-naustok-makky-biely-2ks/
a ty chceš na pohárik a použiť sosák? Tak asi ten adaptér by na to bol, čo som ti picla v prvom linku, alebo napíš nejakej mamine, čo to predáva vo veľkom, či by nebola láskykotná a nevyskúšala či pasuje adaptér na pohárik a na to šrubeľ s náustkom :slight_smile:
19. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakovala..posrobujem vsetko dohromady...a ak nepojde...tak jedine nejaky zazracny iny multifunkcny srobovaci srob...a pichnem naustok na flasu..
19. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme doma, aj ked je vonku ešte stále krásne :slight_smile:

no mala som sa ja kam vybrať...v tescu som nechala 35 €...pre erika oblečko(2xtričko, body, podbradníčky, ponožky a tigríkové oblečko) a ten hrací bubon čo som chcela(som tu dávala aj link) a skoro ma ošudili o 4€, nablokovali 2x to isté body...všimla som si, tak som hned šla na infošky :slight_smile:
erik ešte spinká, tak idem spraviť rybkovú pomazánku :slight_smile:

brin...si ma celú došrobovala s tým šrobovaním :grinning: :grinning: kým som pochopila :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super...ze si sa dosrobovala :grinning:
19. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn..heh, tak dobre vie môj M, prečo ja musím preletieť okolo oblečka v tescu :grinning:
19. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj to neznasa...do tesca len s papierom, co nakupit a domov...
19. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin :grinning: :grinning:

a ešte čo sa stalo tesne pred odchodom von...sme odsali sople, tak som šla umyť odsávačku, nech to nezaschne...prídem z kúpelky a erik na posteli nebol...pozrem a on na zemi pod stolíkom...na skoro vykotilo...on sa skotúlal z gauča(je široký asi 90cm a bol úplne pri zadnom operadle), našťastie sa zgúlal na perinu, ktorú som tam pre takýto prípad dala a z nej na zem, tam je rozložené to penové puzzle a ťahal foťák za šnurku spod stola...som mala dosť...ale ani nepípol, bol vysmiaty :sweat_smile:
19. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj s papierom a hlavne SAM... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: erik je uz teda ina sikulka, uz chce fotit, no nebudes ho iba ty :wink: a aj ty si sikulka, ze si myslela na taketo nieco a preventivne opatrenia urobila...
19. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin, tak je to aj u nás, len to čo treba(tiež napísané na papiery) a ta het domov :angry:

no a ešteže sme sa vliezli do tej maxim. hranice váhy :grinning: (z toho linku)
Ahojky - ahojky ... link je super... idem pozrieť čo ste písali.... ani nepredpokladám, že bude niektorá pripojená - pri mojom šťastí.....
brin...my sme priemerní :grinning:
Inn...Erik cestovateľ :grinning:
Som našla na nete 2 Avent lyžice za 4,30 €...a v DM sú k tomu aj 2 poháriky s vrchnáčikmi za 5,15 € tak to nakoniec nie je až také drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako som si myslela :grinning: Som hľadala, že keľo koštuju lyžičky či sa oplatí :confused:
19. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur...máš ty ale šťastie, ja som napojená :grinning:
19. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá - zase nakupujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No ja som mala sosáky na klasikuš fľašu od bebe you .... som malému ani inak nedávala...
Innn :sweat_smile: :sweat_smile: - supiš že je Erik v poriadku - to je teda riadny zvedavec .... že by z neho chcel byť fotograf? :wink:
rius - aj môj s papierom a sám :grinning: :grinning: -ale aj tak mu to je nič platné :grinning: :grinning:
Link - my sme asi presný stred :wink:
19. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka - ja som dostala takú lyžičku v tom kufríčku v nemocke - je od Hipp -u je je supiš....
19. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius...čaviki, som ťa prehliadla, prepáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmuryyy...sme tuuuuu :grinning: :grinning:

riuš...tú perinu tam dávam, odkedy sa začal pretáčať, človek nikdy nevie...keby tam nebola, tak sedím teraz na pohotovsti :rolling_eyes: takže intuícia nesklamala :sweat_smile:

lu..ja mám lyžičky tiež DMkové babylove..bolo tam 5 ks :slight_smile: ale cenu neviem...

a zase sa erik skotúlal ako na obed..sedím vedla neho a pozorujem, ako sa po kúskoch posúval a pomaly zošuchol až na zem...a kým toto píšem, už je zase na kraji gauča...čo tu mám dať nejakú ohrádku či čo?? :sweat_smile:
19. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám tú hipp lyžičku a ešte nejakú, čo mi prišla poštou so vzorkami :slight_smile:
19. nov 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.eskrina.sk/681-taska-flip-tumble-ekologicka-zelena.html
http://www.eskrina.sk/1601-hippsy-zelena.html
http://www.eskrina.sk/1513-chlapcenske-rukavice-potlac.html
mi priniesol pan postar...ale nemal tu ochotu ist dole...tak som so zobudenym velkym deckom na rukach a druhym v kociku prisla k schrankam...ze som tu :angry:
19. nov 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmur aj ja ju mám, takže som to v DM nechcela kupovať, že 2 lyžice+2 poháriky s vrchnákmi za 5,15, na nete sa dá 1 pohárik s vrchnákom za 1,20...takže 2 poháre 2,40 + poštovné a ak si k tomu primyslíš tie lyžice tak by som veľmi neušetrila...ale vzala by som viac pohárov aj väčších a ak majú aj cumle za dobrú cenu, tak možno nejaké euro ušetrím...no neviem či sa mi to veľmi oplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte u nás v jednej drogérke predávajú Avent, tak pôjdem mrki či tam nemajú lacnejšie :slight_smile:
19. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: inak-sme lyz+via v DM kupili a zlav.knizka na babo nam dala zlavu
19. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok