• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

21. apríla 2017 
Ahojte! Dnes som nemala na nič čas, v noci som skoro nespala (spala som vedľa manžela a vadil mi každý jeho pohyb) a tak cez deň som chodila spať s malou aj ja... Teraz zase malá zaspáva tak ťažko, už som z toho unavená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Wighy veď práve kvôli tej chorobe sme najprv ani nechodili von a potom som sa ešte bála chodiť s ňou medzi ľudí a najmä medzi deti, preto som nevolala skôr. Snáď na budúce nám to vyjde... :wink: Mohli by sme to urobiť tak, že vy prídete do Bene a my vás odprevadíme naspäť na sedmičku - alebo my prídeme na sedmičku a vy nás odprevadíte domov... :wink: :grinning:
23. okt 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviem čo sa deje, lebo som nedostala v tomto mesiaci mrchu (prvú som dostala v septembri)... to teraz bude takto haprovať kým dojčím?
Cez víkend bude časový posun veru... neviem čo bude, asi na náš super denný režim môžem hneď zabudnúť... inak plánujem v sobou malú uložiť spať o hodinu neskôr... uvidíme čo to urobí...
23. okt 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiluska mne je to fuk hlavne nech sa stretneme a uvidim malinku juuuj tesiiiim

no jaj mam pravidelnu mrchu +- 3 dni

a haprovat ti to moze kvoli kojeniu alebo zeby si bola tehu??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som nové fotky! :wink:
Wighy nežartuj! :grinning:
24. okt 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kila mala je krasna.
24. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni, ďakujem! :slight_smile:
24. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra sa už asi neprihlásim, vraciame sa do KN... :wink:
24. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojteee

juuuj rekuska je podarena cmuuuuuuuk :dizzy_face:
25. okt 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky maminky...idem sa k vam pridat... :dizzy_face:
Doteraz sme byvali v Zamkoch no ale teraz sme kupili dom pri Kolarove...co tiez spada pod Komarno...tak dufam, ze ma medzi seba prijmete... :dizzy_face:
25. okt 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli vitaj medzi nami
26. okt 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky..krasne ranko...mna dnes brutalne boli hlava... :frowning2: ale na sekundu sem nakuknem...
....babulky nie je niektora z vas z Kolarova alebo blizkeho okolia...???Ja tam totiz nikoho nepoznam a zisla by sa mi nejaka spriaznena dusicka... :dizzy_face:
26. okt 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj eli vitaj medzi nami :dizzy_face:

mas krasny album,Mia je krasnucka
uz som sa tesila ze dalsia maminka z Komarna :frowning2: ale neva ece kolarovo je tu za rohom :wink:
26. okt 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy nechodis nahodou do MC-cka? Chystam sa tam dakedy k vam do KN zbehnut...
26. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj kila..v bene byva moja babka..noo,viem asi,kde byvate..a diky za gratulation :wink:
chodite k Zatkovej??mozno sme sa uz aj stretli :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighus,my chodime az ked sa mala vyspinka,t.j.okolo 3tej abo tak..a vy??a neboj,dam fotos,len este pockame na ocina a potom budeme zurovat :grinning: :grinning: skoda,ze dojde az o 2tyzdne..co uz..
26. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem do MC-cka :unamused: :slight_smile:
26. okt 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eli zatial som ece nebola v MC lebo teraz tu zuri ta dizenteria a bojim s aaby mala nieco nechytila ale uz sa v blizkej buducnosti chystam kedze chcem aby sa mala zoznamila aj s inymi detickami a ja by som si rada pokecala :wink:
ked pojdeme dam vediet :dizzy_face:

moni ahaaaaaaaaa ak preto sa asi netretavame,lebo mne mala ide spat o 15 takze vtedy sme uz doma, my chodime von okolo 1
26. okt 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni a chodite von kocikom alebo len pesi??lebo ja niekedy okolo 5 chodievam von ece s malou len tak pobehat si ale tera zkedze je uz o 5 tma tak to uz asi nebudeme praktizovat :frowning2:
26. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kecalky. Eli - vitaj medzi nami. Zial tu asi z Kolarova nie je ani jedna.
Moni- vidim ze tebe malicka spinka tak ako aj mne Damino. Teda - on teraz v poslednom case spi ako sa mu zachce. :rolling_eyes:
Kila- pekne fotos :dizzy_face:
27. okt 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nika cauky co nove, Dami vyvadza??? :grinning:

ja mam dnes migrenu jak kon umieraaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. okt 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Prave som ho prilahla v posteli a takto nezne prinutila spat :angry: . Reval ale 30minut a potom behom minuty zaspal :rolling_eyes: . Migrena- bleee. Bude zmena pocasia? Sa vytesujem, idem si vybrat nove okuliare. Myslela som, ze sa mi pokazil zrak a vyzera to tak ze nie, ale zato mam narok na nove briiiile :sweat_smile: . A este si idem kupit ko sprey lebo som prisla na to, ze je to super vecicka :confounded: . Podrobnosti nebudem uvadzat len odporucim aj vam ostatnym- kupte si to! Nikdy neviete aky uchylak vas kde prichyti :cry:
27. okt 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeezis nika nestras, napis mi ip alebo skype a kde si ho ides kupit v bicyklovom???aj ja chcem nove okuliare a podl coho mam na ne narok??ved ma furt stoja okolo 4 tis a to su tie najlacnejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink:
noo,v poslednom case aj Zoe spi tak ako sa jej zachce,ale vacsinou je to az po obede,niekedy mi zaspi uz okolo pol 12..dnes zaspala skoro o pol11,ale o hodinku uz bola hore,lebo mame fajn susedov,zacali vrtat a buchat..to pravidelne,ked mala spi.. :angry: :angry: :angry:
wighus,von chodievame kocikom a niekedy behneme len tak pri dome bezkat(bez kocika)
a uz je skoro tma,sakra a je aj zima,takze ani mi uz nebudeme tolko vonku :unamused:
nika:uz aj Damino bezka?? :wink:
27. okt 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni- nie, Damino je este len pasivny bezec ale zato vytrvaly :grinning: . Siju s nim vsetci certi. Akurat sa skerim ze ked budeme mat stretko tak bude jak kokaš- same kocky okolo seba :grinning:
Wigh- ked sa stretneme porozpravam teraz este spracuvam tieto nove ,,zazitky,,. A aby toho nebolo dost, manzel sa vyrubal dnes s autom.Ale nastastie je v poriadku len vyfasoval taky fesny golierik :confounded: :sunglasses:
28. okt 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeezis nika to mi je luto :frowning2: :frowning2: drzim palce nech sa z toho rychlo dostane :wink: ach jaaaaaj
28. okt 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky zajtra ideme do MC-cka v Komarne tak ak nahodou tam pridete budem sa tesit na vas... :dizzy_face:
29. okt 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eli zajtra su prazdniny tak zisti ci to vobec bude otvorene aby si nesla zbytocne :frowning2: :wink:
29. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Otvoreni budu...lenze mna fakt netuklo, ze budu prazdniny(a to mam doma dvoch skolopovinnych) a chalanov nemam kde nechat takze nikam sa nepojde...skoda...ale na buduci tyzden tam urcite zbehnem, len je blbe ze su otvoreny len vo stvrtok...
29. okt 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eli to fakt len vo stvrtok??to som nevedela???som myslela ze je to cely tyzden
a mozno ani nehovorime o tom istom MC hehe, ktore myslis ty???Ja vie mle no to mco je v skole na pohranicnej
29. okt 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem tiez len o jednom...a myslim ten isty co ty. Oni boli otvoreny kazdy den...ale teraz uz neviem z akeho dovodu su len raz do tyzdna...maaaaaaalo.....som z toho smutna, lebo napriklad v Kolarove je tiez mc-cko lenze oni su uz iba detske jaslicky. A ja malu este nechcem dat ani do skolky ani do jasiel. Len by som potrebovala snou niekde chodit medzi deti.
29. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok