• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
vavenka ty si taký prípad ako ja, u nás v ZA je taký fajný sekáč a tam majú také perfiš vecičky a tie ceny 2-3€ a väčšinou značkové veci ešte nové, no nekup to :grinning: a ja som hrozne veľa pokupila v tescu pred vianocami na vypredajoch ale zas už mám aj také väčšie na 6-9mesiacov....
9. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi presne, tie tescovske vypredaje okolo sviatkov a po som si uzila :slight_smile: ako jasne, kupovala som aj na 3-6, 6-9, ale vacsina je 0-3 :sweat_smile:
9. mar 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som dakedy do sekača ani nevosla, ale teraz je unas taky perfektny tiez tam maju detske veci za babku značkovo a nove. ale pre dospelych nič moc a asi som nasla druhy taky .))
9. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
no ja do sekaca moc nekupim...ved vo vypredajoch niekedy aj lacnejsie este nakupim...ale nie som proti, okrem topanok, tie len znackove a uplne nove budem kupovat malej :slight_smile:
juj aka som nejaka unavena, sa mi ani nechce sprtat do diplomky...ale sa mozno prinutim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nechodim som chcela napisat, nie nekupim... :grinning:
9. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám veľa veci aj pre seba zo sekačov, sú to také origoš kúsky a viem, že ich nebude mať dalších 15 ľudí....my tu v ZA máme fakt také supiš sekáče
9. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsne ingu tak ako sme minule vraveli topanocky len nove a poriadne :slight_smile:
mi hovor by som sla spat, zase ma prefukalo musim sa dat dokopy bo sa mi nič nechce, sa nutim dnes a este ma vytočila klienkta medzitym tu boli svokrovic takze rusno
9. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si v sekaci na seba nic nekupila a ani malemu, proste je to proti mojmu gustu, ale samozrejme ludi ktori tam nakupuju nijako neodsudzujem, len proste ja som taka
9. mar 2010 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ja som taka bola tiez ale ked vidim tie veci, napr. zamatove pyzamko som kupila a na tom vidno či je nove alebo uz pozite
9. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz ani nepamatam ci mam daco zo sekaca...a uz sa to neoplati pri tych vypredajoch ake su v poslednej dobe...
ja asi popri panelaku poprekladam nejake veci do diplomky a pojdem spat...asi aj na mna daco lezie...
9. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a mm to nie je :grinning:
9. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som tiez moc do sekacov nechodila, ale ked som zistila, ze naozaj tam maju takmer nenosene veci, paradne znackove, a za babku, po jednom kuse, dovoz zvonka, ze take na slovensku ani clovek nekupi, tak veruze z casu na cas tam zavitam... Aj ked na take nakupovanie clovek musi mat nos, napriklad moja svagrova stale najde paradne skusky, a ja sa tam mozem hrabat a hrabat a malokedy mi nieco padne do oka :grinning: :grinning:

Ingu a je pravda ze vo vypredajoch su uz pekne zlavy, ale tak vidis, len tu v teme sme 3, ktorych dcery maju rovnaky overal :grinning: a neviem teda ako je to s detskymi vecami, lebo som este nemala tu cest, ale handry na dospelakov niesu bohvieako kvalitne :confounded:
9. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak dnes som bola snad po 2 mesiacoch ze normalne s kamoskami v bare na kafe, juj jak mi to dobre padlo :grinning: sice su to cerstve maminy a teda vacsinou sa prikrmovalo, plavalo a rozoberala sa motorika batoliat, ale aj tak to bolo super :grinning:
9. mar 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ranko dievcata, ako sa mame?
Sice kosa, ale pekne svieti slniecko, tak sa tesim (kym nemusim von :grinning: )

Fuj mne sa taky hnusny sen snival - Vanda sa narodila bez pisule aj bez pipika, len s gulkami - doktor povedal ze mala byt chlapec ale sme ho nedorobili!! Tak ze bude zapisana ako dievca a zobudila som sa na to ako som si brutalne kusla do jazyka! :grinning: :grinning:

Co mate dnes v plane? :wink:
10. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No toto :confused:
Fakt tu dnes nikto nebol?
To len ja tu smradim? :grinning:
10. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka čau, ja som sa dnes flákala, bola som u kaderníčky a kúpila som si kojeneckú podprdu a nočnú košieľku do pôrodnice :slight_smile:
a akú letnú foto si nahodila, pekne, pekne :slight_smile:
už asi aj ja tu zimnú odstránim :grinning:
10. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi hej, ja uz sa neviem dockat leta :slight_smile:

Noo pekne, takze skvely den za tebou :slight_smile:

Ja sa vyvalujem doma cely den, akurat co som taku gulasovo/kapustovu polievku navarila.....

A aku koselu si kupila? Ma zapinanie vpredu? U nas v nemocke su erarne, takze mam o starost menej... Jedien ze na doma nieco, ale tak to asi zvladnem aj v pyzame zapinacom :slight_smile:
10. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taku s tými otvormi na kojenie, neviem či to nie je sprostosť, ale tak čo spravila som si radosť :slight_smile:
10. mar 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ved jasne, uz co sme penazi vyhodili odkedy sme tehotne, tak par eur za koselu nas uz nespasi :wink:
10. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jej vavenka nam je na dovolenke :slight_smile: teda aspon na obrazku :grinning:

ja som dnes bola na internom na predoperacnom vysetreni. dr. bola zlata. prehmatavala mi brucho a ze citi pecen, tak ze to urcite bude skor, lebo babo je uz klesnute, ked mi dokazala nahmatat pecen. tak uvidime :sweat_smile:
a tiez ze sa jej zda, ze hlavicka je stale hore. aj ja ked si tak hladkam brusko, tak citim hore taku ovalnu hrcu, to je isto hlavicka.
10. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave to bol teda sen. tak sup sup skocit na draheho a dorabat :slight_smile:

ja mam nocne kosele so zapinanim vpredu po starkej. aspon som nemusela kupovat.
10. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

katka paaani ty to uz mas fakt za par....budes mat teda sekciu?
10. mar 2010 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati tak tak,

toho roku si dovolenku najskor neuzijem, tak aspon takto na fotke :slight_smile:

Takze predoperacne hotovo? Kokso 36tt, to uz o tyzden - dva mozte ist na to :wink:
10. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka, ved to. Uz sme vcera pre istoto s mm aj postielku poskladali :grinning:

joooj no dovolenka urcite nehrozi. aj ked dnes davali belohorcku, ze si idu oddychnut do miami, tak sa pytam mm, ze kam mi si v lete pojdeme oddychnut :grinning:
10. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka do Las Vegas :grinning:
10. mar 2010 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka, tak to si trafila. moj svagor vola (tak posmesne) mesto kde byvam Las Vegas. takze mas vlastne pravdu, celu matersku budem v las vegas :grinning:
10. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2010 o 20:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte ja zase nestiham len kuk
kati fakt to mas uz za par, nedavno ste to mne pisali :slight_smile:) tesim sa na vasich drobcov
10. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, no ja tiez nestiham...dnes bol pekny den este, ale zajtra ked mi treba behat po lekaroch bude pluha vonku :unamused:
zuzub nie je to blbost ta nocna kosela...ja mam aj koselu aj pyzamko take a v noci ked kojim tak len vystrcim didu cez dieru von a Nika moze pit :slight_smile:
10. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute! vavenka, to bol aky hrzony sen, brrrr. katka uz poskladala postielku, ty brdo... zuzub, ak mate moznost erarnych kosiel v nemocnici, tuto novu si setri. moja skusenost bola, ze som 2-3 krat za den potrebovala cistu, takze s jednou by som to urcite neporiesila...
10. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok