Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

petinka11
14. júl 2015

su v malackach este nejake tehulky? Mamicky?

marjuk
27. aug 2015

@petinka11 ahoj Peta, no ja som momentalne v 22.tyzdni a ty? Ak sa smiem spytat k akemu gynekologovi chodis tu v malackach?

pawli712
30. aug 2015

@petinka11 Ja som z Jakubova 🙂

lucyn77
2. sep 2015

ja chcodím k dr. Mesarošovi a som v 18tt

monchichi22
23. okt 2015

🙂tehulka🙂

olivi
21. nov 2015

ahojte.. my sa stahujeme do Kostolišťa.. su tu nejaké maminky?? 😉

lucyn77
24. nov 2015

Baby poradte pediatra v Malackach. Garajova je uplne plna

azarijka
30. mar 2016

Neviete o niekom kto predava pozemok v Lozorne? dakujem 🙂

zuzkaxx4
9. apr 2016

Ahojte maminy. Poznate niekoho koho dietko by navstevovala ZS na Mokrohajskej? Mala je buduca prvacka no po teste sk.zrelosti nam bola doporucena integracia zo specialnym asistentom len nikde v Ma som s tym nepochodila nie su financie. Ma operovany hydrocefalus a je epilepticka. Na pohlad uplne normalne dieta len tazsie chape urcite veci a ma problem s jemonou motorikou. V posudku ma pisane ze je zrela na vyuku citania a pisania na dolnej hranici normy. V skolke si s nej deti utahuju a my ju nechceme v normalnej skole trapit. Poznate niekoho nejaky kontakt. Dakujem

lauricka
29. apr 2016

ahojte, je nejaky pediater v Malackach, ktory ma dobre ohlasy a dokonca prijima aj nove deti? Dakujem za akekolvek informacie!

dominika911
10. máj 2016

@olivi vitaj🙂 my byvame v kostolisti. Ma dve deticky, Maximka a Elku, byvame blizko detskeho ihriska🙂

dominika911
10. máj 2016

@lucyn77
@lauricka. chodime k dr. marsalkovej, je na malom namesti. Je super, nepredpisuje atb lpre nic za nic.

pauli_l
4. aug 2016

ahojte, taka otazočka su v malackach, alebo v blizkom okolí do tych 10 km jasle ?

myzma
4. aug 2016

@pauli_l v Ma je centrum/jasle certik, najdes na webe

Inak posielam pozvánku do skupiny Malacky, tam je to aktívnejšie než tu vo fóre 😉

pauli_l
4. aug 2016

Dakujem za info, pozriem sa na to, a do tej skupinky nemam ziadne tlacitko, to nie je len pre PLUS PRO clenov... ?

denisa909
11. máj 2017

Caute baby chcem sa spytat rodila niektora zvas v Malackach?a ako ste boli spokojne mam este 10tyzdnov do porodu a tak neviem ci mam ist do Skalice☹ lebo som z Holica a nepocula som nic dobre na porodnicu v Skalici

mylittlebiglife
11. máj 2017

@denisa909 v malackach sa predsa nerodí. Nemajú vobec gynekológiu. Chodí sa na Kramáre , breclav alebo Rakúsko.

jafnka
29. jún 2017

Ahojte. Za necelý mesiac sa sťahujeme do Malaciek. Máme 4,5 ročnú slečnu, ktorú by sme radi dali do škôlky. Volali sme pani riaditeľke čo má pod palcom 6pobočiek a tá povedala, že už majú plno, že máme skúsiť nejakú inú. Viete mi poradiť ešte nejakú škôlku v okolí?

misulatko
31. okt 2017

Ahojte, hľadám mamičku, ktorá by si od nás pravidelne brala vecičky po našej dcérke, najlepšie takú ktorá má tiež dievčatko narodené približne o rok po nás , (január-február 2017 ) aby tie vecičky približne sedeli. Sú to veci ktoré nie sú veľmi zničené (možno malý fliačik či dierka), niektoré skoro nenosené iné úplne nové. Tie čo už sú veľmi obnosené neponúkam. Chcem darovať nejakej maminke čo nie je fajnová že jej dieťa má nielen nové veci. Za vecičky nič nepýtam, ale ak maminka dá dáku drobnosť neurazím sa. Ozvite sa mi prosím do pošty. Veci darujem len serióznej maminke. 😉

araula
1. jan 2018

Nejaka mamicka co by sa stala mojou motivaciou, ze by sme na sebe troska zamakali...na postavickach myslim😉

nyteshade
1. jan 2018

@araula ja som síce zo Stupavy, ale rada by som popracovala na sebe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre