• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
su v malackach este nejake tehulky? Mamicky?
14. júl 2015 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petinka11 ahoj Peta, no ja som momentalne v 22.tyzdni a ty? Ak sa smiem spytat k akemu gynekologovi chodis tu v malackach?
27. aug 2015 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petinka11 Ja som z Jakubova emoticon
30. aug 2015 o 20:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja chcodím k dr. Mesarošovi a som v 18tt
2. sep 2015 o 15:02  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticontehulkaemoticon
23. okt 2015 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.. my sa stahujeme do Kostolišťa.. su tu nejaké maminky?? emoticon
21. nov 2015 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby poradte pediatra v Malackach. Garajova je uplne plna
24. nov 2015 o 07:20  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviete o niekom kto predava pozemok v Lozorne? dakujem emoticon
30. mar o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminy. Poznate niekoho koho dietko by navstevovala ZS na Mokrohajskej? Mala je buduca prvacka no po teste sk.zrelosti nam bola doporucena integracia zo specialnym asistentom len nikde v Ma som s tym nepochodila nie su financie. Ma operovany hydrocefalus a je epilepticka. Na pohlad uplne normalne dieta len tazsie chape urcite veci a ma problem s jemonou motorikou. V posudku ma pisane ze je zrela na vyuku citania a pisania na dolnej hranici normy. V skolke si s nej deti utahuju a my ju nechceme v normalnej skole trapit. Poznate niekoho nejaky kontakt. Dakujem
9. apr o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, je nejaky pediater v Malackach, ktory ma dobre ohlasy a dokonca prijima aj nove deti? Dakujem za akekolvek informacie!
29. apr o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olivi vitajemoticon my byvame v kostolisti. Ma dve deticky, Maximka a Elku, byvame blizko detskeho ihriskaemoticon
10. máj o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucyn77
@lauricka. chodime k dr. marsalkovej, je na malom namesti. Je super, nepredpisuje atb lpre nic za nic.
10. máj o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, taka otazočka su v malackach, alebo v blizkom okolí do tych 10 km jasle ?
4. aug o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pauli_l v Ma je centrum/jasle certik, najdes na webe

Inak posielam pozvánku do skupiny Malacky, tam je to aktívnejšie než tu vo fóre 😉
4. aug o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem za info, pozriem sa na to, a do tej skupinky nemam ziadne tlacitko, to nie je len pre PLUS PRO clenov... ?
4. aug o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš