Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
26. máj 2009

Ahojte,
KAtka od 22. augusta uz budem mat znovu auticko( starki zase letia 😅 ) tak potom by sme sa mohli blizsie dohodnut. A inak v parku sme tiez kazdy den ( mame tadial cestu do skoly 😀 ) takze kedykolvek. 😀 Evicka uz len vykuka s kym by sa ponahanala, len nejako nemame stastie nikoho znameho stretnut. 🙂

valmra
27. máj 2009

ahojte, chcem dat info k tym fotkam: boli to 3 fotoalbumy so 4 fotkami, 5 oznameni o narodeni dietata - tam su 2 fotky, jeden stojaci albumik, kde su tiez dve fotky, dala nam CD so vsetkymi zabermi a to cele stalo 80€. dost, ale my by sme ju tak neodfotili
nemuseli sme si zobrat takuto celu sadu, mohli sme si vybrat napr. iba tie 3 fotoalbumy, ale uz sme objednali vsetko
v pondelok sa mala narodila, v utorok chodila ta fotografka po nemocnici, v stredu nas prisla odfotit, vo stvrtok to spracovala a v piatok pred nasim prepustenim nam to priniesla..
bolo fakt blbe, ze ona mohla chodit k miminkam a ocinovia nemohli, ale sak teraz si ju vychutnava dosyta 🙂 🙂

luculka
27. máj 2009

Kati,,bolo fajn,,, 🙂 🙂
o tom velkom mechce som uz aj ja uvazovla,,kludne aj u nás,,,nieco ugrilujeme,,,deturence sa pohraju,,len to treba dohodnut 🙂 😉

Laura je kráásna,,, 🙂 🙂

valmra
27. máj 2009

dakujeme 🙂

kattom
27. máj 2009

valmra -no az toolkooo??? panabeka! ale ozaj su krasne tie fotky. sa tesim, ze som ta vcera videla.ved ked budes uz chodit viac kocikovat sa ozvi a dofrcime na motorke a s kocikom 😉

valmra
28. máj 2009

ok, urcite sa ozveme

zuzitka
28. máj 2009

ooooóóó ... katka aj peťa nový účes ... pjeknééé 🙂 🙂 🙂

neka
31. máj 2009

Ahojte, tak uz sme od nasich doma a Adamko si priniesol teplotu. On ma chudacik take stastie, v utorok maju ist do ZOO. Aj tak ma prsat tak neviem ci vobec pojdu. 😖

ribizek
2. jún 2009

Ahojte.

Ani som sa ešte nepoďakovala kattom za tie tipy vtedy na ten bazár. Tak dodatočne. 🙂 Chodím sem teraz pomenej, tak zabúdam. 🙂

ribizek
2. jún 2009

A keby ste vedeli o niekom, kto chce kúpiť hlboký + športový kočík, tak mám jeden na predaj:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Boli sme nútení kúpiť trochu iný, tak tento je nám teraz zbytočný. Nie je problém prísť ho pozrieť a vyskúšať.

kattom
2. jún 2009

petinka - ak by si mala zajtra cestu a cas - tak medzi pol jedenastou a pol jednou budem s detmi na ihrisku pri maline (ako sa ide do billa tam) - este so mnou bude jedna kocka, co ma rovnako stareho syna ako je jakubko a mozno pride aj luculka.

petinka11
8. jún 2009

kattom............no bohuzial som si to neskoro precitala...............

petinka11
8. jún 2009

a kocky este som sa chcela opytat ci tu v malackach je nejake cvicenie ,plavanie alebo nieco s takymi malickymi babatkami moj maly ma 5 mesiacov..........diky

kattom
8. jún 2009

petinka nabuduce :D. v piatok budem s detmi v cvecku/pri vanku o stvrtej to zacina - vonku bude program k ukonceniu skolskeho roka, tak ked tak tam.. ja byvam kusok od vanku. sme troska prechladnuti -ja aj deti, tak dufam, ze do piatku v pohode. plavanie - len sama do maliny, ale take male babo by som tam nebrala. najblizsie sa da chodit na kurz do blavy alebo do pezinka.. cvicenie pre deticky na fitloptach tak od 8 mesiacoch sa da, ked uz troska sedia a nie su take krcovite, vo vanku. ja chcem s hankou od septembra chodit, ak to este budu robit.. s kubom sme chodili od 9 mesiacov do teraz.
luci sa ozvi potom za tie veci, co si chces pozicat. postielku musim zlozit, ked tak..

luculka
9. jún 2009

kati jasne,,len este neviem co vobec pojdeme,,,uz smokli okrem mna aj Natus,,a obe chrchleme,,, 😖 😖

petinka11
9. jún 2009

no nad tou fitloptou este pouvazujem ved mam na to cas............ale ked ze tu nic ine neni asi sa aj ja na to dam.......

kattom
9. jún 2009

luci ja som uplne grogy..nadcha a bez vreckovky ani na krok. hanka len kycha sem-tam, a kubko tiez len smrkame a rucne odsavame..vcera sme boli vonku, ze vyniest smeti.. a dnes len vo vecierke kupit vajicka na kolac, co som piekla, inak by sme nesli vobec.. ach jaj.. a namiesto toho, aby som si sla lahnut uploadujem fotky na fb 😉

luculka
9. jún 2009

☹ ☹ kati mne uz to ustava,,ale nati kaslikuje dost,,,no stále neviem co mám urobiť ci ist alebo nie,,, 😔

luculka
10. jún 2009

Kati zajtra okolo stvrtej si mozem dojst pre postielku?

kattom
10. jún 2009

luci, hej, tak ju nachystam. a chces aj ten vak a gumaky? su 21 cervene a uz bez obrazku. sme pozerali s kubom a na jednej uz skoro osuchany obrazok, tak som dala aj z druhej dole - daka vodolepka to bola, tak to slo
inak ziadne zlepsenie u mna, sa citim 😖 🙄 ..

luculka
10. jún 2009

jasne zoberiem vsetko 😀 ,,,
Ak by sa nieco zmenilo zavolám 😉 ,,,zatial dakujemeeeeeeee 🙂

petra2505
11. jún 2009

Baby prosim vas nemate tel cislo do ambulancie ku gynekologovi na Juhu? Bola by som velmi vdacna, dakujem 😉

ajka006
11. jún 2009

Ahojte, prepáčte, že som mimo tému, ale potrebujem súrne poradiť nejakú milú a dobrú pediatričku v MA a na tému, ktorú som zadala do tohto fóra mi ešte nikto neodpovedal. Privítala by som aj skúsenosti s tou Vašou/-ým detským lekárom. Vopred vďaka za všetky odpovede.

kattom
11. jún 2009

ajka ja chodim k slavikovej na juh. som s nou velmi spokojna. a potom vela ludi chodi ku gajdarovej - vedla hasicov to modre stredisko.tu volakde, ked si precitas v tejto teme, sa to rozoberalo. ale ktora strana netusim 😉

neka
11. jún 2009

Ahoj KAti, idete zajtra teda na ten zapis? Evka uz sa tesi a potom by sme chceli ist pozriet aj k CV-cku na ten program. Vezmem zo sebou aj tu knizku o foteni, ak by sme sa nahodou stretli. 🙂
Konecne som dnes dokoncila svadobnu fotoknihu, tak ju idem nahrat a som strasne zvedava ako to bude vyzerat vytlacene.

kattom
12. jún 2009

neka vdaka za telefonat.. ale neboli sme. sa necitim stale dobre a kubko tiez este sopli. sme dnes boli aspon na pol hodinu vonku konecne od pondelka a kubo, ze ideme domov.. tak dufam, ze zajtra si polezim aj cez den a dam sa do poriadku. sa citim, ako v 9 mesiaci - udychana, vycerpana a nic nevladzem ☹

luculka
15. jún 2009

ahojte tak hlásim ze nakoniec sme isli na tu Oravu,,,na megstretko decembrovciatiek 2007,,a bolo uplne supeeeeeer,,,,,foto tu:http://picasaweb.google.com/luculka82/OravskaLesna#

kattom
16. jún 2009

cafte, v sobotu je vo vanku burza oblecka od desiatej..
a za 1. sme uz zdravi, za 2. hanka od nedele robi tapusky rukami o nohy a ma velku srandu, ze si vie vyzliect ponozky, za 3. papa mrkvicku od vcera - 10ml, dnes 30ml spapala a za 4. ma prvy zuuuuuub 🙂

zuzitka
16. jún 2009

katka .... no všetky 4 body sú super 😵 😵 😀 😀
zub ako prebiehal? s plačom?

ja idem v utorok na UZV, tak možno sa krásavec alebo krásavica ukáže v plnej kráse 😵

zuzkaxx4
16. jún 2009

Ahoj baby, chcem savas opytat akou formou je vam vyplacane materske na ucet alebo poukazkou do schranky? lebo v rozhodnuti o priznani materskeho niej je pisane akou formou to bude vyplacane a ci treba zasielat este nejake tlacivo abymi to posielalina ucet. dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre