Malinovo. Je tu niekto odtiaľto?

sharmana
24. júl 2011

Nájdu sa tu nejaké mamičky, budúce mamičky či snažilky z Malinova? 🙂

petulka124
26. jan 2016

@mata1988
To by bolo super keby na jar bolo hotove, este mi napadlo, je tu este taka kaviarnicka s mini detskym kutikom - Biorio, tam obcas zajdeme

mata1988
26. jan 2016

@12eva12 koncom februara zaciatkom marca by mal byt krpec uz na svete 🙂 cintorin to je snad na opacnej strane dediny?

mata1988
26. jan 2016

@petulka124 ja pevne verim ze bude 🙂. super napad,o tej kaviarni som pocula no este som tam nebola asi tam zajdem aj tento tyzden este 🙂

tatiana7777
26. jan 2016

Biorio je super ;)

erika2014
29. mar 2016

Dobrý deň, opatrujem deti v Moste pri Bratislave vo veľkom rodinnom dome so záhradou. Pracovala som ako učiteľka v materskej škôlke. Bližšie info zvila88@gmail.com alebo na 0948427110

auddrey
18. apr 2016

Ahojte mamicky.neviete nahodou kedy budu hody?o takomto case byvavaju ale nenasla som nikde info ci tento vikend.a potom buduci vikend je tusim uz aj stavanie maja a majales.

limited
11. máj 2016

Ahojte dievčatá. My plánujeme kúpiť nehnuteľnosť v Malinove. Ako citam, býva sa tam fajn. Dočítala som.sa ze stavaju novu školu. Viete o tom niečo? Bude az do 9. Rocnika? My tiež rozmýšľame kvôli tej doprave, aj keď sme z Dunajskej lužnej co je tiez katastrofa ale tam je aspon vlak (aj v miloslavove) Avsak spoliehame sa na to, ze ma byt obchvat D4 DO 4 rokov. 🙂

vianocnystromcek
18. júl 2016

mam 4 r syna a byvam ciastocne v malinove. je tu nejaka mamicka kt ma deti v podobnom veku? hladam si kamosku 🙂)))

muminka27
9. apr 2017

Ahojte, nasla som forum, byvam tiez v Malinove a v juli cakam babo, najde sa tu nejaka mamicka alebo buduca mamicka na kocikovanie? 🙂)

handbag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
handbag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatiana7777
10. jún 2020

@handbag my sme 🙂 Malinovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre