• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek jazva má také 4cm :confused: , ale štichy nemám...

nejak skoro nie? :confused:
4. júl 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ano, tak som too myslela, ci rozumeju, ked vidia napr. pod oblecenim :sweat_smile: @olifcek To vazne dvihne tricko? Dobre :grinning: Ja ked teraz sledujem Davida, ten asi tiez nebude mat problem. Ako taky dravec je niekedy :grinning:

Jeej, Mandarinku aj my spievame. Aj Hviezdicku, Ping Pong a este Male koniky. Obcas pustim aj z youtube a tancujeme si :dizzy_face:

Ideme sa chystat na tu grilovacku. Dufam, ze bejby nebude zle a aj zaspi pekne vecer :confused:
4. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu grilovacku :dizzy_face:
4. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha veru, nadvihne tricko a uz aj sa ide prisat...ved uz mam par cucflekov, co z nedockavosti tesne vedla bradavky zacala soskat :grinning:

juj, grilovacka....uzi si juuuu
4. júl 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z blavy do tatier je uz vsetko dialnica???
a aha....
http://www.youtube.com/watch?v=b8BMV-cSPPA
4. júl 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja bych si taky dala... :slight_smile:

@olifcek jojo... cucfleky tiez poznam... :grinning:

mna straaaaaaaasne boli hlava... a to sa snazim aj pit, ale celkovo som nachladena, pokaslievam, asi ma v noci ofuklo... :rolling_eyes: toto pocasie ma zabija... keby bolo tych 25, to by mi vyhovovalo... :unamused:
4. júl 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ee, nie... este za zilinou popod strecno nieco za ruzomberok nie je... ale inak myslim aj ano... :wink:
4. júl 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 tak sa vyliec....a 25 bych brala aj ja...
4. júl 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jeeeeeeeeej, takto i my ideme vpred...ze ideme, nejdeme x;o)))) a ked ju o nebavi zastane, dvihne hlavku a pretoci sa na chrbatik x;o) no stale sme sa nepretacali z chrbatika na brusko....teda nie bez malej pomoci...teraz necvicime, chirurg neodporucal...
4. júl 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana som myslela, ze Vikinka uz plaziiiii :slight_smile: resp. ide po 4 ale na ruckach....asi mi sibka, zrejme este skoro na to, ze? no ale ked je sikulacka a krasne sa uz pretaca....
4. júl 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mala sikovnica... :dizzy_face:
4. júl 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....mam moznost ist do noveho mesta nad vahom ku svokricke...no neviem...je to daleko...sli by ste? domov by sme ale sli same , a asi i tam, lebo mm na sluzobku paq leti z kosic...
4. júl 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek super ....ste sikovnucki...ja musim fakt uz davat bacha lebo toto je jedna gymnastka....
http://www.youtube.com/watch?v=iKqXQ08b298
my zasa este nepapame nozicky asi preto ze ma strasne silne nozicky....
a ja pozeram sam doma a dvaja lenosi spia :grinning:
4. júl 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek chod aspon si oddychnes a zmenis prostredie a isto ta tvoja nie je ako ta moja....
a plazit sa deti mozu az v 9tom mesiaci a kamoskin az v 12tom zacal....mala ma len 5 tak toto je uzasne podla mna ako sa pretaca ako chce a hadze sebou a posuva tu tazku ritku vpred :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja bych šla, aspoň zmeníte prostredie a bude vám fajn určite :slight_smile:
4. júl 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana preboha pozor dávaj....ja som sa až zľakla :confused: , sa vytáčala za tv :slight_smile:
4. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity toto mi robi stale....ale nie iba za TV ja sa normalne bojim ze si zlomi krk...je to normalne???
4. júl 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana takze i oliv je sikula? supeeeeeeeeeeer....sice sa neotacame ale nozicky obe naraz papame, chi, chi... uz i hracky si z hrazdicky vybera :sweat_smile:

uz super veci dokzu tie nase deticky :dizzy_face: :dizzy_face: zufala som bola, ze na brusku byt nechce a o mesiac na to uz nebol problem, par dni po mesiaci uz i hracky brala na brusku x;o)))

dufam, ze nam tych par dni moc neuberie, co nemozeme nic...x;o)

@zucana @laxity ale co ked oliv len na prse bude chciet byt? :sweat_smile:
4. júl 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ty brdo, zive striebro...nasa uz tiez len sediet, keby mohla beha, no ale nevie, tak smola, najnovsie si ubjavila plienku a dava ju dole :confused:

vytaca hlavku za tatom ked prichadza do miestnosti, ale taku rybycku dozadu nerobime..fuha...ale je super, ze je tak pohybliva :sweat_smile:
4. júl 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dieťa robí iba to čo môže neboj...ja som sa tiež vždy bála,že sa moc vytáča a svokra ma upokojovala :wink:

@olifcek možno bude iná...svokru možno dlho nevidela, bude to niečo nové pre ňu :slight_smile: ...bude zvedavá :slight_smile:
4. júl 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natália je neskutočne pohyblivá...ani na sekundu bez dozoru :confused:
4. júl 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana nas sa vykruca, ale neviem za cim... a teraz uz aj ten hrudnik tak dviha ako viki... :wink:
4. júl 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity @zucana inac som sa tiez zlakla... :pensive:
4. júl 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek za skusku nic nedas a jasne ze je sikulka
a podla mna vam zmena obom prospeje :wink:
4. júl 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek asi pojdete vlakom a to je podla mna ok s malym babom... neboj... len ty musis potrenovat mocak... :sweat_smile: ci... zoberies manducu... :grinning:
4. júl 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana, jaka viki fajnaaa..toto sa snazi uz aj Juli...o chvilu sa ti zacne plazit ako partizan :wink: Terezka sa plazila od pol roka alebo 7. mesiaca a v 9. zacala stvornozovat :wink:
4. júl 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, chod..nech si olivka postupne zvyka na inych ludi, nech vidi ze nielen doma sa da spinkat a hrat...tiez si myslim ze zmena vam prospeje :wink:
4. júl 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity necitala som velmi popis k tej cestovnej postielke, ale ak sa da dat matrac aj dolu aj hore, tak je fajn :wink: ja mam cestovnu od narodenia juli v obyvacke, aj teraz tam juli lezi a jaci na hracky, ked bude vacia dam matrac dolu, oblozim ju hrackami a bude sa tam hrat...a my aj vela cestujeme tak ju nosime so sebou :wink: je to super vec
4. júl 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka veru ta co sa da dat matrac hore lebo ten iba dole je nanic....vika tam nespala a este sa aj tazko vybera na kojenie v noci....
4. júl 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok