• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
caveste
maly konecne zaspal. Planujete stretko?
26. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa pridaj :slight_smile:
26. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo stvrtok ideme na ockovanie rano, neviem aky bude maly potom...a kedy ide Zuzka?
26. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to netusim, este sme sa nedohodli ani ci to bude vo stvrtok :grinning:
26. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a periete plienky v slize a plachate v octe? bo ja hej, ale 1 sa mi omylom s vecami oprala v prasku a oplachala v avivazi a je ovela maksia?! v com robim chybu? sak octu tam lejem vela, bo mame dost vapenatu vodu
26. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja tiez periem plienky v slize a davam ocot a niektore plienky su tvrdsie, asi zalezi aj od materialu lebo bambusove nemam take tvrde ale babylucy organic su teda o dost tvrdsie
26. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj neviete kde by som nasla nejaky navod na pletenie vrchnych gatiek? Konecne mi dosla vlna :slight_smile:

amonis - zahlasovane :wink:
26. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara navody:
http://www.strihplinky.xf.cz/Alciny_vlnacky.html
http://www.latkovepleny.cz/node/111
http://www.strihplinky.xf.cz/navody.html (zroluj nizsie, je tam viacero navodov na vlnacky (jednoduche, cyklistaky, ottobre)
26. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je adi diky :wink: som to hladala, usetrila si mi cas :slight_smile:
26. máj 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nz...ja mam taketo linky poukladane - som planovala kedysi vlniaciky ustrikovat, ale nepouzivam vlniaky, tak neni o com...idem aj tie nepouzite disany predat
26. máj 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez doma dvoje disany a rozmyslam ze ich predam...moc som ich nevyuzila
26. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, tak potom zreferujes, ako ti to ide :wink: ja uz mam skoro tretie hotove, ale jedny asi vyparam, lebo nam nesadol strih :unamused: je to zrovna podla tych alcinych vlniackov. lepsi je tento http://majkatorka.blogspot.com/2009/02/vlniaciky-na-okruhlej-ihlici.html
my sme mali vcera premieru v noci v latke :dizzy_face: ale rano bola postel mokra, loviky mi prevlhli. idem ich este raz supnut do kury. teraz som dala tie homemade, tie som lanolinovala uz 2x. tak to hadam bude v pohode
26. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra, uz som taka dohryzena a to sopla stale nespi :cry:
26. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dohryzena?
26. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od dasien, ma super stisk :unamused:
26. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa
26. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa-ja jsem taky vycucnuta porad se mi budi a to strasijou ze kolem pulnoci ma dojit velka bourka tak doufam ze nas to mine ale asi jo protoze jsem schovala muskaty
26. máj 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou noc
27. máj 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko
tak noc bola naprd ako skoro vzdy, naco sa stazovat
mame novu vychytavku, skripeme zubami :sweat_smile:
prsky ja si pisem ten stvrtok do diara, uz sa len dohodneme kedy a kde.. zeby sme sa nasackovali k janke? :grinning:
27. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuchy... nestiham vas ani citat, snad to dnes kvoli blbemu pocasiu vonku napravim.
uz od nedele noci ma natalka teploty a v dolnom dasienku dieru. sprosty zub, tolko ju trapi, nie a nie vyjst von. cela je umrncana, 'vyspevuje', ale nastastie aj vela cez den prespi.

v pondelok sme boli u doktorky, dala nam odporucaci listok na detsku gastroenterologiu na vysetrenie, ci ma mala reflux, lebo byva casto zahlienena a zvracia, ked sa rozkasle alebo co len trocha viac naje, nez jej zaludok chce.

vysetrenie je vraj sono, ale musi pri nom pit. to som zvedava, ako to zvladneme, lebo ona z flasky ani pohara pit nechce. a odo mna uz vobec nie. este tak od muza vypije mlieko, ked ja nie som k dispozicii.

poznate niektora to oddelenie v pod. biskupiciach? musim sa tam objednat, ale zatial mi nik neberie telefon.
27. máj 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko prajeme so samkom :wink:

noc bol v poho,ja som teraz na ntb a maly vedla v postielke stoji a nacumuje co robim :grinning: :grinning: :grinning:

bez to je zlate,ze ninka skripe zubkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzz no nic moc, my nastastie okrem mrncania a slzaveho udolia nemame ine problemy so zubami
monci tsts sa niekto ma :grinning: a zlate to moc nie je, je to strasny zvuk brr :confused:
27. máj 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa, citam, ze planujete stretko. aj by som sa pridala, ale neviem, ci zajtra uz bude natalia bez teploty. mozno az v piatok. kde sa planujete zist?
27. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile:
sisa - dik za link, skusim nejake ustrikovat, len este ihlice musim kupit :slight_smile:

zuzi - kludne :wink: vo stvrtok sme sami doma tak mozte byt dokedy chcete :slight_smile: . Akurat rano idem na ockovanie

zuzz - ja som bola v Biskupiciach v nemocke ale na plucnom, ale asi aj to sono bude v D pavilone

monci - to je sila ze Samko uz stoji :confused: moja knedlicka este ani sama nesedi :sweat_smile:
27. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak my sme sa v noci natrapili :frowning2: ...mala celu noc preklaslala, v kuse jej tiekli sople, odsavali sme aj v noci, susedia si asi tiez uzili... 2x sa dogrcala z tych hlienov a rano bolo pyzamko aj vankus pod nou totalne mokry, co sa tak spotila...
teraz sa snazim do nej dostat stratene tekutiny, ale moc pit nechce, ani z pohara, ani z uciaceho hrnceka, uz sme na naspodnejsej hranici - lyzickou ju krmim caj :rolling_eyes:

bez , nic moc take skripanie, nici to sklovinu...ma to moj bracho a svagrina sa dost stazuje, ze sa nevyspi :slight_smile:
27. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez mne by o nevadilo bo ja si niekedy len tak skripem zubami :grinning: :grinning: :grinning:

tara no ja hovorim,ja som z maleho hotova,zacalo to tym,ze maly si pekne sam sadka a o par dni sa mi zacal stavat v postielke
27. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj muz obcas skripe zubami a nic moc teda...by som ho najradsej zabila vtedy :grinning: :grinning: :grinning:

monci maly je sikovny :wink:

deni - tak ju skus castejsie kojit...a co jej davas? Maly caj moc nechce tak mu davam prevarenu Lucku a tu zboznuje
27. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, a z coho maly pije? mam s nataliou problem, ze ju uplne napina na zvracanie, ked jej dam do pusy cumel z flasky alebo sosacik z poharika. z obycajneho pohara sa cela oleje.
27. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...dobra sauna dnes v noci...sme boli seci spoteni jak mysi

jani, zuzi...neviem, ci budem mat karu zajtra, takze ja navrhujem maj plejs :grinning:

no nic..dieta mrnci, idem sa venovat :wink:
27. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, skusala som Lucku, detsky caj, aj hipp feniklovy granulovany, jemne sladeny...vsetko na jedno kopyto... teraz ma cisty fenikel, teda caj z neho...
kojim kazde dve hodky, snad sa nedehydruje :-/
27. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok