• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
fu ha fakt trošku drahé to je ajka
21. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, evicka: lebo v Ke plavaju s detmi az od 6 mes. v bazene. v Presove plavaju aj s mensimi detmi a plave sa vo vani (babatko je vo vani a cvicitelka s nim cvici a potom mamka s nim cvici), takze to potom mozes vyuzit aj doma + sa ucime zadrzat dych aby mohol byt pod vodou :grinning: v maji potom uz budeme chodit plavat v Ke v bazene.
teda dost je drahe to vystupenie, ajka. ale ked hovoris, ze sa oplati...chcela by som ist so Saskou :slight_smile:
janka; liecte sa. zapal mocovych ciest je hruza. Saska to mala ako rocna a presiel do zapalu obliciek a skoncili sme v nemocnici :unamused: a potom sa to s nou vlieklo az kym sme prestali plienkovat..stale e-coli, kvasinky a td. jeden horor.
21. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá dnes idem do galerky cez obeda a poobede nemáme nič ak by ste sa niektorá chceli stretnuť dajte vedieť
22. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zenusky
tak v piatok ako?
vcera rano mi pise moja super kamoska ze je tehotna.o prve babo sa snazili jedenast rokov az na umelom im to vyslo a teraz boli na druhom a ej hla budu mat dvojcatka :wink: normalne som stastna aj za nu
no vecer mi volala uplne zhorzena, ze je v nemocnici v saci ze velmi spini je v 6tt... o je je. ja len dufam, ze to bude ok
aji ja dnes nemozem :frowning2:
dala som pred mesiacom reklamovat strechu na kociar no dnes mi konecne prisla . ja mam modry kocik a strechu mi zaslali ciernu lebo uz sa modra nevyraba a na sklade nemaju a hlavne je to strecha z noveho modelu tak mam radost. :grinning:
by som chcela ze radu... myslite ze mozem reklamovat aj madlo? normalne je vidno ako nam vytahalo farbu slniecko :cry:
kraaasny den
22. apr 2010 o 12:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evicka skús ua skúšku nič nedáš ale to by ma drblo keby mi poslali inú farbu striešky to už akože čo je
22. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani: mna tiez skoro porazilo no co uz... potom poslem madlo
no kocky vidim ze tu nikoho tak dnesne rande sa nekona .skoda ho :frowning2:
23. apr 2010 o 12:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá mali ste nejaké stretko mne to dnes akosi nevychádzalo čakala som na výsledky z krvi ktoré boli na obed všetko maju dievčatá v poriadku a potom som išla s mamou do galerky lebo chcela si pozrieť topánky
23. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hádam nabuduce to už vyjde a mohla by vyjsť ta anička
23. apr 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte včera sme mali stretko s Andrejkou a Nikolkou -zabka z dvojičkova v Prešove ktoré su narodene v rovnaký deň ako naše babuľky len oni su ráno a my poobede a oni su z Bardejova a my s Ke pripájam nejaké fotečky
25. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotky ajka....no zienky ja nejak nic nestiham :slight_smile: ale zajtra idem na 100% do mesta (teda pokial nebude prsat). do 13:00 cvicime,potom budeme asi kojit, takze tak okolo 13:45-14:00 by som mala byt v meste...niekto sa prida? :slight_smile:
25. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny ja mám zajtra stretko o 16.00h s kámoškou v meste pred Tescom keby sa mi podarilo skor dostať do mesta dám ti vedieť :wink:
25. apr 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co flakacky
ako sa mate? myslim, ze Vas uz neuvidim ked to pojde takymto tempom. no navrhujem rande na buduci tyzden pondelok utorok. co vy na to?
27. apr 2010 o 22:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evicka: moze byt pondelok, ale az okolo 13:45-14:00 (cvicime). utorok moze byt aj skor. :slight_smile:
27. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
Ja to tu dost flakam, ale maly mi neda vydychnut :rolling_eyes:
Ja idem zajtra doobedu na nakupy do tesca a dm

Kocky, neviete mi poradit nejakeho endokrinologa (stitna zlaza) pre dospeleho? Ide o prvu navstevu, hlavne, aby neobjednaval az o 3 mesiace :rolling_eyes: :rolling_eyes: ak ano, tak mi poslite IP, vdakaaaaa

Ajka: videla som vas v pondelok v tescu :wink: kocky boli nejake vazne
27. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodim v pondelok na babytelocvik o 11:15 :wink:
27. apr 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mystery sranda ja ťa nepoznám a ty ano tak potom sa aj ohlás nech ťa spoznáme, neviem prečo boli vážne skor v tescu vymýšlali, ja momentálne idem pomocť mame lebo jej dávaju plastové okná takže z mojej strany vyzerá že budem voľnejšia až buduci týždeň keby sa niečo organizovalo dajte vedieť hoc aj cez IP
28. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, ja ta poznam hlavne podla kociek:slight_smile: uz minule som sa chcela ozvat, ale som nevedela ako :sweat_smile:
28. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kľudne sa ozvi že si z MK a je to :wink:
28. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, nabuduce sa ozvem. Hlavne sa nezlakni, ked sa na teba vrhnem :grinning:
Vcera poobede som sa bola s malym prejst v meste a tam oslavy titulu. Sa nikam nedalo dostat s kocikom :rolling_eyes: v aide take sory :rolling_eyes:

Kocky toho endokrinologa nepoznate ziadneho??
29. apr 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky tak po sto rokoch som tu :slight_smile: idem si vás prečítať asi budem mať čo robiť :grinning: :grinning:

mame po kiahniach tak sa tešíme dufam že už repete nebude stačilo mesiac doma.
29. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu nejaka tehulka??? :astonished: :astonished:
29. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mystery 7 na krivej , mudr. bauer :slight_smile: objedna ťa hned ak je to prvý krát
29. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka 1874 nič iné ti neostáva len byť tehulka, aby ti nebolo za nimi smutno :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane dík ale mne stačilo a nájdem si Vás aj na FB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš jani ešte dobre že existuje FB :grinning: :grinning: :grinning:ale občas aj tu treba zavítať :wink:
30. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute baby,ako? zajtra stretko? co na to hovorite? :grinning:
3. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za o koľkej?
3. máj 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sa pridala keby bol reálny čas :wink:
3. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aký je ten reálny čas u teba jeane
3. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok