• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Žiar nad Hronom

15. januára 2016 
@vefi89 veru tak, dobre citas, podviedli mna a mnohých dalsich a teraz uz neostal po nich ani len smrad!!!!
26. jan 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papuka v ZH ziadna jazykova skola pre najmensie deti nie je, najblizsie vo ZV.
a s detmi sa da ist do MsKC - tam je detsky kutik Hopa Hopa, stoji 1,20 eur/1hod. potom je detsky kutik aj v hoteli Luna na namesti, ale ten je drahsi, tusim vyse 3 eur/hod.
30. jan 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baklik detsky kutik kde si odlozis dieta alebo kde sa deticky spolu hraju? Ja by som chcela take niecokde bude v kolektive s detickami rovesnikmi, hrat sa moze aj doma sam :wink:
30. jan 2014 o 17:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papuka to je aj aj, mozes aj odlozit, ale iba dieta nad 3 roky.
30. jan 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monkasponka a po com alebo komsa tu patra?
4. feb 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahoj ja som kusok zo zarnovice a mam osem rocneho druhaka :slight_smile: aaaaa ak by niekto dajte vediet inak :slight_smile: a keby aj nieco mozte kludne napisat ja mam 29 papaaa
8. feb 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka86 ahooj ja mam taky isty problem tiez byvam tu v ziari 3 roky,pochadzam z prievidze.... ja mam gyn. Voldanovu bola som tam vzdy len na preventivke co bolo za 10min po vsetkom a vcera som zistila ze som tehulka:grinning: a zacinam mat vredy z toho ci je dobra ale mam zriesit nejaku zmenu:frowning2: a dokonca citam ze odchadza tak.ako neviem kde je sever a vet
Ru to jw najhorsie ze doktorov vobec nepoznam:frowning2:
20. mar 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paulinkapp ahoj. ja mam doktora Zeliznaka. mozem len odporucit. zvykne odridnovat aj u voldanovej vo stvrtok, tak sa mozes informovat u sestricky
25. mar 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte poradíte mi dáky dobrý a lacný detský obchod v žiari, zvolene alebo bystrici, kde nakupim výbavičku? Ďakujem
31. mar 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky zo ZH..prosím Vás pekne, potrebovala by som súrne poradiť..hladam kontakt na jedneho pána- neviem či je to presne liečiteľ, ale niečo také...vraj trosicku cudák s okuliarmi...potrebovala by som ist za nim s dcérou...neviete mi prosím poradiť? DAKUJEM!
18. máj 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexi8 prosím Vás, je to dement tmavšej pleti čo vyšiel z piatej Bé, nechápem ľudí čo k nemu idú. ženy sa u neho musia vyzliecť do spodného prádla, on sa vraj tiež vyzlečie do trenírok, niečím Vás ponatiera a odbaví sa pri tom. To viem zo skúseností viacerých známych, jedna pani na neho vraj aj trestné oznámenie podala.
30. máj 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. máj 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussinka23 ozaaaaj? fuuu, tak to som trochu sklamaná a aj v šoku...dkaujem za inf... :wink:
21. jún 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexi8 Skúste sa ešte popytat viacerých ľudí, prípadne dajte vedieť ak sa tam vyberiete :slight_smile:
21. jún 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradit kurz anglictiny pre malicke deticky uz od jedneho roka v zh alebo blizkom okoli?
2. nov 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozývam mamičky, ktoré si chcú kúpiť alebo predať detské vecičky :wink:
16. feb 2015 o 14:47  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (45. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. mar 2015 o 14:15  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (45. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@duda7 @baklik @papuka @dvojicky23 @ivus85 @paulinkapp @lubka-cmuk @l_lucia @doduska77 @alexi8 @lussinka23 @nelfi89 @scales @patka6 @cvikla969 @jarus21 @anelka5 @ivka86 @sjusiquatro @ela2710 Ahojte mamičky, rada by som Vám predstavila novú webovú stránku. Je zameraná pre ľudí hlavne z okresu Žiar nad Hronoma okolia, ktorí potrebujú informácie ako sa výhodne poistiť a ako ušetriť pri poistení a neplatiť zbytočne veľa za niečo čo možno nepotrebujete. Budem rada keď sa stanete odberateľmi noviniek, tým že si stiahnete knihu zadarmo. Rada Vám odpoviem na otázky, na ktoré sa pýtate. takže :
http://www.akepoistenie.sk/
15. jan 2016 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok