Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

taty
14. jan 2012

@henikav Heni vsak ja inak pohoda to len v Bruseli stresujem ale tak zas tolko aut ze fakt aj moj chlap ma obcas problem zaparkovat 😀 No ale tak nejak casto tam zas nechodim ze ano takze raz za cas sa mozem aj zapotit potom som aspon cela hrda na seba ako som to zvladla.Zatial moje auticko este ziadny skrabanec nema. 😎
@aninka30 joj tu toho najdes len ci ti ucet bude stacit 😀
Inac dnes sme boli plavat a nasli sme celkom super plavaren kde nie je na hodinu ale mozes plavat do odpadnutia a cenik tot 1.70 na osobu.Sa tesim ze aj ked je to 30 minut autom ale oplatilo sa.Aj ked drobca nam to neunavilo vobec.Zato muz je ko.

shinelove
15. jan 2012

ale ste ukecane vsetky 😎
diki Heni, idem ja na SR, tak som myslela, ze to vybavim tam, ale fakt je asi lepsie ist na ambasadu...ked to poviem drahemu, tak ho slak trafi 😀 neznasa papierovacky
@ Taty, flamstina mi nejako nejde ucha- nepaci sa foneticky , tak ako aj holanstina, ale nehovorim ze nie je lahsia ako FR a okrem toho som pracovala vo flamskej firme ; kde som prisla o 100 rokov zivota 🙄 vdaka kolegom- nafukanym a arogantnym . tak sa mi to nejo potom sprotivilo 😖
@ aninka 30: ak mas rada guess, tak si checkni na www.mimibazar.sk predavajucu menom Popelka (Maria K), ona preda vsetko originaly z USA, za smiesne ceny- je to moja dobra znama, tak preto 😉
peknu nedelu kocky 😵

henikav
15. jan 2012

@shinelove nuz ked ides na sk, tam to vybavis na pockanie a neviem ako u Vas, ale u nas tam vacsinou ani nie je vela ludi

taty
15. jan 2012

@shinelove joj tak ja mam potom asi stastie,na mna su strasne zlaty.A holandstinu tiez ja nemozem pocut pre to ich chrochtanie oproti tomu flamstina je v pohode.

taty
16. jan 2012

@henikav Zajtra na mna mozes mysliet idem parkovat do Bruselu 😀

henikav
16. jan 2012

@taty prepac, musim ti oponovat, bezne nazyvaju nasi flamstinu chrochtalstinou 😀 😀 😀
zajtra teda drzim palce, kde to budes parkovat??? Nepovedz mi ze na ambasade, tam je to takmer nemozne zaparkovat. Najlepsie ist s niekym kto zostane za volantom a zastane niekde pred garazou

taty
16. jan 2012

@henikav no a teraz uz ani spat nebudem 😀 Jasne ze pred ambasadou a co tak parking pre vozickara???Je tam miesto ci sakra mozem len snivat???No a potom sup sup na autosalon-len mi prosim nepovedz ze som sa zblaznila ze aj tam chcem zaparkovat.Ja sa snad opijem ci co. 😎 😀

henikav
16. jan 2012

@taty pred ambasadou len velmi tazko najdes miesto, je ich tam malo a strasne vela garazi, ale ak najdes, tak lahko zaparkujes, su tam miesta vodorovne, nie pozdlzne, takze v pohode vbehnes, otazne je ci bude nejake volne, inac len vo vedlajsich ulickach
No a na autosalone najdes miesto urcite, su tam obrovske parkoviska, aj ulicky a okrem salonu a tych turistickych atrakcii, ako atomium... tam nic ine nie je, turisti vacsinou nechodia autami, myslim ze najvacsi natresk uz pominul v piatok a cez vikend, takze kvoli salonu stresovat nemusis

henikav
16. jan 2012

@aninka30 kedy asi pridete do BE???

aninka30
16. jan 2012

vyzera to tak ze koncom jula...este mi napadlo ako je to tam so psami?maju tam vobec nejaky vybeh?co som si pozerala fotky bruselu tak nic moc :( dufam ze tam su nejake parky...detske ihriska...
@henikav

aninka30
16. jan 2012

@henikav kolko tam trva cesta autom z ba?mne to vychadza na nejakych 12 hod....a je pravda ze tam je rychlovlak do londyna (2hodky?)

aninka30
16. jan 2012

@shinelove diiik, z mmb nakupujem ale od inej.ale pozriem si aj popelku-na odporucanie nakupujem radsej 🙂

henikav
16. jan 2012

@aninka30 parkov je tu vela, fakt zalezi v ktorej stvrti budete byvat a je pravda ze je tu rychlovlak do Londyna, ide popod more, neviem uz presne ci 2 hodiny, ale priblizne tak nejako a z ba zalezi od toho ako jazdite a ci su zapchy od 10-13hodin, lebo ak idete s detmi, asi budete castejsie stat. Ja to zvladam za 10, v nemecku na mnohych usekoch nie je limitovana rychlost, ale len sama, akonahle idem s niekym inym, alebo so synom, tak to trva dlhsie

taty
16. jan 2012

@henikav No tak uz sa tesim na zajtra 😎 -no bolo mi to treba sakra.Nemohli sa zbadat skor ked som bola na Sk .Nuz ale no tak aj do Bruselu treba ist pozriet krajanov nie? 😎 😀

henikav
16. jan 2012

@taty no to ano, odkedy dokedy asi budes v brusseli?? Skoda ze mam zajtra strasne natrieskany den, bola by som rada keby sme skocili aspon na kavu
Ozaj a minule ste sa stretli s Erikou??

famfrla
autor
16. jan 2012

Dobry vecer 🙂 ale ste sa roozpisali 🙂🙂

henikav
16. jan 2012

@famfrla ja neverim a ty si sem ako trafila? Co je s tebou tak dlho, kam si zmizla??? 😀 😀 😀

famfrla
autor
16. jan 2012

heni ahoj ja tu sem tam kuknem ale akosi nemam cas 🙂 a nie je ani s kym pisat 🙂

famfrla
autor
16. jan 2012

@henikav heni a co vy ako sa mate v domceku? Tatino sa uz k vam prestahoval?

taty
16. jan 2012

@henikav nie bohuzial moj prdluch ochorel takze som to musela zrusit ,no vsak snad v lete dame vsetky kavu-kludne aj v Bruseli.Do leta sa aj parkovat tam naucim 😀 .Neviem do kedy budeme ideme na tu ambasadu a potom autosalon takze fakt neviem.To muzeum komixu som nechala na inokedy pretoze sa mi neche takze este mame co robit v Bruseli a mlada otravuje aj prirodovedne muzeum takze nebojte dame vsetky kavu. 😎

henikav
17. jan 2012

@famfrla veru uz sme vsetci spolu, lenze teraz Mirko sedi doma, nema pracu, tak stale nieco nahaname. A vy co nove??

@taty fuha do leta je este dost daleko, no co uz, ak nahodou nejako dokoncime domcek do leta, mozme dat rovno u nas opekacku, alebo gulas a to nebudes mat ani stres s parkovanim, u nas v pohode zaparkujes aj 20 aut 😀

taty
17. jan 2012

@henikav No tak ten gulas teda beriem slubujem ze aj ked kolona bude az po more tak pridem 😀 Inac dnes tazka pohoda na ambasade som bola hotova za desta minut.Parkovanie ziadny problem no az sok som dostala. 😀 Nikde nikoho len co som prisla uz sa mi madam venovala -fakt dnes bol super den v Bruseli.A aj parkovanie pri Expo v pohode hned ako som prisla hned prve volne miesto.Takze krasne slnecne pocasie,super na ambasade a super autosalon -no tomu sa hovori super den.
My stale po starom-deti posluchaju len obcas ale tak to uz by som sa asi zblaznila od rozkose ako sa mam dobre.muz poslucha ako ma a ja sa tesim ze nebola hnusne uprsana zima. 😎

famfrla
autor
18. jan 2012

@henikav heni no my mame vela veci novych kupili sme dom a uz 3 mesiace pracujem 🙂🙂 a co skola heni este chodis do skoly?

shinelove
18. jan 2012

@aninka30: www.mimibazar.sk/popolka, pokial som ci chekla konkurenciu, tak ona ma najlepsie ceny a aj vyber 😉
famfrla ajoj 🙂 tak gratulejem k praci aj domcuriku, a v akej oblasti pacujes, si happy? 😎

aninka30
18. jan 2012

@shinelove veru ma 🙂 len zial akurat kabelku co som chcela v ten den predala (chyba mi tu placuci smajlik) ale snad nabuduce 😀

aninka30
18. jan 2012

@henikav ahoj stale neviem ako sa vola stvrt kde by sme mali byvat ale vraj je to asi 15m.od centra,10m od letiska..tak snad to bude dobre 😅

henikav
19. jan 2012

@famfrla ano tento rok koncim, teda rada by som skoncila, lebo nejako nic nestiham a vsetky skusky len presuvam. Blahozelam k domceku a kde ste kupili domcek??? Novy, ci prerabate???

@aninka30 15m od centra predpokladam mimo dopravnej spicky 😀 😀 😀 a 10 od letiska, tak to bude predpokladam Evere alebo niektore Woluwe, asi St. Lambert, to je dobra strana Brusselu

aninka30
19. jan 2012

@henikav hej presne ako hovoris ked nie je spicka tak tych 15m, vraj je to dobra stvrt dufam ze mi uz konecne manzel zisti ako sa presne vola nech mozem googlit 😀 normalne sa uz zacinam tesit..ty si robis aj skolu?lebo od septembra musim aj j a uz nastupit ale neviem si predstavit technicky tu dochadzku do BA..alebo ty si robis tam?

henikav
19. jan 2012

@aninka30 ja si robim skolu v Prahe, ked som zacala mala som dobre nizkonakladovky, teraz uz nelietaju, tak chodim autom, ale do ba mas velmi dobry spoj z letiska v Gosselies. A ak budete byvat vo Woluwe, tak sa fakt mas na co tesit, tam je ozaj fajn, donedavna sme tam byvali, doteraz tam maly chodi na futbal, ja tam chodim nakupovat, ale uz byvame na dedine
Daj si do googla Woluwe Saint Lambert, myslim ze to bude tam, alebo niektora prilahla stvrt

famfrla
autor
19. jan 2012

@henikav heni kupili sme si starsi domcek ale trosku sme sa posunuli k FR hraniciam lebo tu v okoli su domy velmi drahe. a co vy prerabate sami ci mate nejaku firmu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre