Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

kika22
autor
4. jún 2009

no nevedela som 😒 mrzí ma, ale myslím si, že na takomto malom dieťatku nieje ani tak veľmi čo retušovať....nie ako na nás 😀 ....akurát čo sa týka tej farby sépie a čb ....

pupi tak sa držte 😉

cimba
4. jún 2009

počúvajte o akej Gabike stále hovoríte? Viem že je fotografka ale neviem kto je to a kde sídli? 😅
Kika ináč pekné fotočky hlavne tá v koši 😉
no mi dovolenkujeme zrejme u môjho brata postavil dom v Šaštín - stráže tak ideme kolaudovať, ani do čiech odtiaľ nemáme ďaleko ževraj je tam nejaký aquapark tak som zvedavá. 🙂
anickaajanko topánočky dostať aj v zdravotníckych zariadeniach napr. za Múrami - Janapharm, alebo pod nemocnicou, viac neviem ešte sú jedni oproti polícii Orthivo ale to neviem či sú tam aj topánky.

kika22
autor
4. jún 2009

...veď my tu všetky v téme vieme, že Gabi je dobrá 😉 ...takže som jej hádam týmto neuškodila 😔
cimba kukni si www.fotofunn.sk...len stránku nemá dávno aktualizovanú ...

petullia
4. jún 2009

Kikus podla mna nie, len viem, ze to nema rada, ta ... 😉 nehnevkaj sa na mna za to 😔 😀
Joooj Cimbus, ta dobra kolaudacia ne je nikdy zlaaa si to uzite... zavist 😝 😀 😀 😀

ttina23
4. jún 2009

jeej kika krasne fotky

kika22
autor
5. jún 2009

baby chodíte daktorá teda plávať na ZV plaváreň? ak áno ako to tam vyzerá? som zvedavá....

petullia
5. jún 2009

ano... a co by si xcela vediet... je tam voda a vlhko 😀 srandicky... no mne sa tam paci a uz aj Dudi sa zacina aklimatizovat 😅 On totizto neznasal silne zvuky a tam sa to dost ozyva a aj tichy zvuk znie dvojnasobne, ale uz neplakal ani pri vykriku v bazene, ta som rada, ze uz nie je taky sragorka ako bol 😝 😀 ... len teraz v lete maju pauzu, bo je plavaren zatvorena a zacina sa znovu az v septembri... skoda... ale xceli by sme chodit aj potom 🙂

gabii83
5. jún 2009

ahojte baby, pomaly vas docitam

matka pekne fotocky....

aj my mame nove kuk

gabii83
5. jún 2009

jej kikus krásne fotocky

gabii83
5. jún 2009

ale ziadny usmev, maly sumo-..javascript:addEmoticon('😵','vBody')

ty ho len kojíš??
😉 😉 😵

kika22
autor
6. jún 2009

ďakujeme za chvály 😵 ...no Matejko je veru len kojený...už som mala obavy či mu to stačí keď sa mi začal často budiťv noci , ale poradila som sa s annoug a tá povedala, že je to v poriadku, a nemám ho ešte ani kašami prikrmovať...tak som spoko 😵
čo sa týka úsmevu malý kukal ako puk čo to s ním dorábame 😀 no držal sa....bude z neho dačo 😀

petulia to že je tam voda, vlhko a krik to my aj došlo 😀, no ja by som chcela od septembra začať...malý bude hádam taký akurát...už trochen väčší...chodia tam aj oteckovia kukes? totiž ak sa nám bude dariť vo vode určite by som chcela nech sa popýšime aj ocinovi 😵 pretože napr.v BA oteckovia chodia normálka aj namiesto mamičiek....
do ktorého bazéna sa chodí...nejaký je dole na prízemí?

kika22
autor
6. jún 2009

juj akú hrubku som spravila 😨

gabii83
6. jún 2009

a kolko vam toto fotenie vyslo???
za kolko fotiek??
ak sa smiem opytat, mozes IP
ale nemusis ak nechdces

dakujem kika

martina1305
6. jún 2009

gabii, dobre fotocky, malinka mala krasne satky. my ideme nasu len buducu nedelu krstit, tak tiez budeme take asi potrebovat.

gabii83
6. jún 2009

ze vraj sa daju vo Zv pozicat krassne satocky ale pouzite samozrejme za par eur....

ale zial neviem konkretne nic ak by ste baby vedeli nieco...

alebo ak by si chcela poziciam ti tieto len tak za nic....
modro biele??
kludne Ip ak mas zaujem....
rada ti ich poskytnem ....
hoci neviem na krst taketo ci sa hodia....
uvidis....

mi ideme prec potom ak sa vratime alebo vecer si vas precitam

pekny den vsetkymm 😉 🙂

kika22
autor
6. jún 2009

matka uz si sa na plavanie na september objednavala?...kolko nas moze byt v kurze?

kika22
autor
6. jún 2009

gabi napisala som ti IP 😉

rumka
7. jún 2009

Ahojte

kika krásne fotočky 🙂

boli ste včera niekto v rozprávkovom lese v Kremničke ? My sme boli a bolo celkom fajn.

kika22
autor
7. jún 2009

ďakujeme 😵

martina1305
8. jún 2009

gabii diky za ochotu, si zlata. ja nieco vymyslim.

kika, v jednom kurze môze byt max. 6 deticiek. este som sa na september zaväzne neobjednala, ale instruktorka nam ma poznacene. sme sa dohodli, ze si prvy septembrovy tyzden zavolame.

petullia, vy ako napredujete, moreplavci 😎 ?

martina1305
8. jún 2009

sorry za preklep - nas ma poznacene - malo byt 😀

petullia
8. jún 2009

caooo... no Juli sa tesi do vodicky... uz sa naucil cliapat, ta som ako po sprche z toho bazena 😀 a tak si este lejeme vodicku po xcichtiku a trenujeme, uz sa pekne nadychuje, ta sa tesim, ze co bude pod vodou 😅 ale hadam dobre. len ho nevladzem, dnes mi uz aj instruktorka pomahala... ma nejak lamalo po vikende 😝 😀 nevlaaadzem nist. 😖

martina1305
8. jún 2009

😀 😀 😀 takze svadba dobre dopadla 🙂

petullia
8. jún 2009

joooj, velmi dobre, sme sa bavili... nevesta krasna, zenich este krajsi 😀 😀 😀 srandicky... dufam, ze sa k nam sem Adulka coskoro prida. 🙂

martina1305
8. jún 2009

ostatne baby, kde ste? uz chytate bronz? 😎 😎 😎 😎 😎

kika22
autor
9. jún 2009

matka posles mi telefon na tu instruktorku ? ci mam kuknut na nete?

jaslickarka
9. jún 2009

Ahojte, maminky. Ak niektorá máte záujem o miesto v súkromných jasličkách, ozvite sa.

martina1305
9. jún 2009

kika - kuk IP 😉

kika22
autor
10. jún 2009

no my sme boli včera v poradni tak už máme 7260g 😵 ...zatiaľ nemusíme dokrmovať tak uvidíme do kedy....

pupi78
10. jún 2009

Kika, pekne rastiete. 🙂 a koľko meriate? či Vás nemerali? ja som to sestričke stále musela prízvukovať,že chcem vedieť aj výšku. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre