Materská škola Turnianska. Názor mamičiek

aska
28. jan 2010

ahojte mamicky, mate niektora v tejto skolke svoje dietatko? zaujimalo by ma ake su tu ucitelky aky maju pristup ku detom ake maju deti aktiviti a podobne rada by som sem totiz dala svojho drobca 🙂 maju peknu webovu stranku ale predsa ma zaujima nazor mamiciek ktore tam svoje deticky uz maju 😉 dakujem

leteku
28. jan 2010

Ahoj aska. Moja malá tam chodí do škôlky a spolu s ňou aj ja, som učiteľka v špeciálnej triede, takže môj názor je asi jednostranný ale podľa mňa je to super škôlka. Pani riaditeľka je veľmi ústretová, rodičia sú o všetkom informovaní aj čo sa týka využívania financii. Učiteľky sú super, majú svoju prax a deti ich majú veľmi radi. Majú plno krúžkov od korčulovania, cez prírodovedecký, tanečnú, angličtinu a pod. Krúžky sú však určené pre trošku väčšie deti, aj keď na tanečnú chodia aj drobci. Ale keď pozerám tak tvoj malý ma len rok a tri mesiace tak myslím, že na škôlku má ešte čas. Podľa minuloročných kritérii by nemal šancu tento šk. rok. Ak chceš ešte nejaké info. tak sa kľudne pýtaj, rada odpoviem.
A ďakujeme za pochvalu stránky, robí ju môj muž a moja maličkosť.

mimi32
28. jan 2010

Ahojky leteku,
prave dnes sa bol moj manzel pozriet u vas v skolke, na spec. triedu. Chceli by sme dat k vam synceka, mohli by sme trosku hodit rec o tom ako to u vas chodi? My sme trosku specialny pripad, tak by som velmi ocenila tvoj nazor na to ci sme uz "zreli" k vam do triedy alebo nie. Ale radsej by som uprednostnila mejla, pripadne nejaky chat. Mozes sa mi prosim ta ozvat na mirka.van@gmail.com?
Diky moc

aska
autor
1. feb 2010

ahoj leteku dikes za info 🙂 ja som chcela dat maleho do skolky od januara to bude mat 2r a 2mes...bohuzial musim nastupit do prace a radsej by som ho dala do skolky ako do jasli...ale v kazdom pripade mam turniansku rovno pod oknami 🙂 takze by som ho tam chcela prihlasit ak nie tento tak ten buduci rok , avsak kedze su momentalne take natresky uvidime ako to vsetko vlastne dopadne 😒

leteku
1. feb 2010

aska - nemáš za čo, držím palce aby sa vám to podarilo

strawberry17
13. feb 2013

@leteku ahoj mozes mi dat prosim link na tu web stranku, dakujem 😉

tessie
17. mar 2013

Ahojte, znova otváram túto tému? Prosím Vás aká je táto škôlka? Kamoška o nej počula, že je dobrá, ale tu som čítala rôznorodé názory... prosím mamičky, ktorých deťúrence tam chodia, ide mi hlavne o predškolskú triedu. Ideme sa sťahovať do Rusoviec, a tam mi škôlku veľmi neodporúčajú... chcela by som pre malú dobrú škôlku, kde sú výborné pani učiteľky a aj niečo deti naučia, hlavne teda tých predškolákov... dakujem veľmi pekne za akékoľvek info 🙂

roxana280
16. feb 2015

@tessie zdravím, nemáte prosím aktuálne info o školke Turnianska, chcem dať predškoláka do nej, tiež sa sťahujeme smer Rusovce, ďakujem

tessie
17. feb 2015

@roxana280 ahoj, nie nemám, ani sme sa tam nedostali, museli by sme mať tam trvalý pobyt, minimálne jeden z rodičov... vtedy som to riešila pre dcéru, čo mala ísť do predškolskej, nakoniec sme ju nechali v pôvodnej škôlke na Dlhých Dieloch a rok som pre ňu dochádzala, dala som si tam syna do súkromnej škôlky, ked som nastúpila do práce. Dcéra už je školáčka a malý nastúpil do škôlky do Rusoviec a z vlastnej skúsenosti som zatiaľ spokojná, takže netreba dávať hned na reči druhých 🙂 malý je v škôlke spokojný, čo je pre mňa dôležité...

sixinka
6. mar 2015

Mamičky, do ktorej mš by ste dali svoje dieta? na bzovicku, ci na turniansku?

roxana280
6. mar 2015

akurat tuto otazku som nedavno polozila jednej znamej, dieta chodi na Bzovicku, je tam super plavaren, sauna..ale vraj turnianska skolka je lepsia..nuz asi vec nazoru...

sixinka
7. mar 2015

Nam lekarka odporucila Bzovicku.. asi kvoli tomu bazenu a saune... ale nie su na nu nejake dobre ohlasy tak sa bojim, zase Turnianska mi je menej sympaticka :D taka zatienena tymi panelakmi mi pride ... ale je to 50:50. kam? aby som sa chytro rozhodla....

roxana280
7. mar 2015

@sixinka ja chcem dat syna na Turniansku ZS, tak som predpokladala, ze Turnianska skolka bude lepsia prave kvoli spoluziakom , aby deti isli spolu dalej do skoly, my mame predskolaka, na plavaren chodime na Sustekovu zatial... na Turniansku ZS sa vraj daju prihlasit aj skolkari

kajoma
13. apr 2016

Prosim mate niekto aktualne info ohladom kvality skolky na Turnianskej,najma co sa tyka tej specialnej triedy pre deticky so zdr.hendikepom? Ci sa tam detom dostava specialna starostlivost,aku.potrebuju,aky je proste.pristup,pocet deti v triede a.pod.Dakujem velmi pekne za kazdu info,pekny.vecer

lenkamartinkova
15. mar 2017

Prosím rodičov, ktorych deti mali/ maju odloženu povinnu školsku dochádzku; učiteľov MŠ a ZŠ 1. stupňa o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci. ďakujem
učiteľ MŠ
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…
učiteľ ZŠ
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…
Rodičia
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre