• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

11. februára 2016 
no my ju máme v posteli a vôbec mi to nevadí, lebo keď potrebujem ju upokojiť, tak ju mám poruke. Vôbec to pre to neriešim ani sa nebojím, že si zvykne a nedostanem ju z postele.
12. máj 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:

no tak dnes bolo neskutočne teplo. Čo ste porábali? S Ivkou som musela aj tak von, inak by sa s ňou nedalo dnu vydržať. Doobeda sme boli v meste, boli sme jej dať urobiť pas. Aspoň naobed dobre spinkala. Poobede sme teda boli vonku, ale bolo ešte hrozné horko. Ale na ďalšie dni hlásia trošíčku ochladenie, 25 stupňov. Ale aj pršať, tak neviem čo je lepšie.
14. máj 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj boli sme aj vonku aj na zahrade a zajtra sa chystame na sutrovku :grinning: ,kam cestujete ked potrebujes pas?
14. máj 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nekúpete sa ešte že :slight_smile: ? Cestujeme v auguste do Bulharska na dovolenku.
14. máj 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa budem urcite,marek sa uvidi-ked sa vcera smial pod rozprasovacom v zahrade tak mozno aj hej.No teraz fuka a ilko slubuje dazd tak uvidim :angry:
15. máj 2007 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ak sa smiem spýtať, kedy ráno zvyknete vstávať? lebo vidím, že sem zvykneš písať dosť skoro. My sme napríklad dnes vstávali o trištvrte na šesť. Snáď to počasie nebude až také hrozné neviem si predstaviť byť s Ivkou zavretá vnútri. Tak sa zatiaľ majte a pekný deň.
15. máj 2007 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marek este spi,no ja vstavam so starsimi,robim im ranajky,skocom do obchodu,dam si varit a do toho okolo pol deviatej vstava Marek.Marek sa zobudi oklo 6 na kojenie a ponom este spi. :slight_smile:
15. máj 2007 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidim ze dnes mi pismenka poriadne preskakuju,prisli sme z poradne s vahou 8500g a 75cm.
15. máj 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, takže dnes ste mali poradňu... no tak to máš doma poriadneho chlapa :slight_smile: ... Počasie nás dnes zradilo, takže sme nemohli von... Ivka sa vetrala na balkóne, boli sme u mojej mamy v Ivanke.
A to s tým spinkaním ti v dobrom závidím :wink: ... nech mu to len vydrží... my máme problémy s tým, že je vonku už tak skoro svetlo a milá slečna už buntoší...
15. máj 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si usila do izby zaves,lebo marek tiez reagoval na ranajsie slniecko a mame pokoj :wink:
15. máj 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, tak mi prosím Ťa poraď aký, lebo my máme záves ale cez ten je aj tak vidieť... máme aj vnútorné žalúzie ale aj tak slnko preniká.
15. máj 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som ho sila z osusky ,mame velux okna tak ju stacilo len skratit.Je cela hneda a su tam postavicky z Harryho pottera.je dost husta tak nam staci urobit tmu. :wink:
16. máj 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,

tak to si budem musieť aj ja také nejaké kúpiť, lebo som už z toho unavená vstávať o piatej, pol šiestej. Ďakujem za radu :slight_smile: .
Takže nejaké závesy v tmavých farbách?
16. máj 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
take su najlepsie,starsie decka mali koly estetike svetle no musela som ich vymenit za tmavsie ako hovoria je to lepsia tma. :wink:
16. máj 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to... dík skúsim... dúfam, že nejaké také budú mať aj v obchode...
16. máj 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na sutrovke je suprovo,chodi tam cez tyzden malo ludi a vcera sme tam boli len mi s kamoskou a s detmi a obdalec par rybarov,boli sme tak zozadu ,abz mali deti dlho plytcinu :grinning:
23. máj 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, takže dá sa už kúpať? Je taká dobrá voda? Tak to by bolo super, aspoň by sme mali v týchto horúcich dňoch nejaký program.
23. máj 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte beriete do partie aj Malinovo? :grinning:
23. máj 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne,kazdeho kto sa prida.Dnes bola voda supeeer a ta kofolaaa :grinning:
23. máj 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kavicka33, som veľmi rada, že sa pridal aj niekto iný... len tak ďalej nech sa to tu len pekne rozbehne :slight_smile: ...
Takže vodička je už OK... no tak aj my pôjdeme skúsiť
23. máj 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlavne ze je tam malo ludi,dnes uz upratovali bufet dufam,ze tam budu robit dobre mnamky. :slight_smile:
23. máj 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy je najlepšie ísť? či je to jedno? a aj malý ti išiel do vody?
23. máj 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zatial vodu moc nemusi namoci si prsteky potom zadok a uz ma dost a radsej sa hra na deke a nieco papa a spi.Boli sme aj od 10 do 17 no bolo to dlho a nic sme nestihli spravit doma.Chodime tak okolo druhej do tej 17-18,ako sa nam chce.kamoskina bude mat v okt. dva a ta je stale vo vode. :grinning:
23. máj 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by bolo dobré asi ísť s tou mojou asi poobede aby sa unavila, lebo máme s ňou problémy aby večer zaspala, ale to som ti už asi spomínala. a kvalita vody sa ti ako pozdáva??
23. máj 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este je dobra,rybky plavaju ako maju,dokanca mi chlalani nazbierali kamene s lasturami a mam ich v jazierku.
Nikdy sme s tej vody nic nemali tak dufam ze ani marek.Inak upravovali breh z tej plazovej strany niesu vobec rastliny.marek spi a spi a spi,ja ho cez den ustvavam a to este spi kopec hodin aj cez den.
23. máj 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka mi dnes zaspala skoro, o pol osmej, ale to preto, že cez deň spala len hodinku. Inak ona môže behať bez prestávky aj neviem ako dlho, aj tak budeme mať problémy večer zaspať a bude vymýšlať. Už som manželovi nasadila chrobáka do hlavy, tak uvidím, či niečo bude z kúpania. Zatiaľ pa a dobrú noc.
23. máj 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru noc :wink:
23. máj 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko tak ako ste sa vyspinkali? ako som pozerala počasie, tak nás dnes zase čaká krásny deň... pôjdete sa kúpať?
24. máj 2007 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne aj ked by ma prsanie potesilo viac.
24. máj 2007 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verím, ja som nebola schopná ísť skoro ani do obchodu, čo tak dusilo. S Ivkou sme sa vetrali aspoň na balkóne. Najlepšie je vonku cca. od šiestej, lenže to sa my už pomaličky chystáme na papanie a kúpanie. Ale na koniec týždňa hlásili búrky, tak snáď niečo aj poprší.
24. máj 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok