Nájdu sa v Bratislave mladé maminy?

kdezee
18. dec 2009

..porod sa mi blizi a vpodstate ma zaujima ci tu v ba su aj nejake mlade maminy alebo tehotne..mam 23 a rada by som kecla s niekym v mojom pribliznom veku :D

romaroma
18. dec 2009

presunuli veru tuto temu, ja ked som odoslala predposledny prispevok, vsimla som si, ze ma to odoslalo sem. uz som si myslela, ze nikto neodpise

claudinka
19. dec 2009

ahojte mamule.. ja mam 15-mesacneho synceka a rodila som 5 dni pred mojou 21-kou 😀 sice tp bol na moje narodky, drobec sa ponahlal na svet.. origos som zo stareho mesta, potom som dva roky byvala vo vrakuni a teraz sme na chvilu v Moste pri Bratislave 🙂 ale v Ba sme furt 😀

claudinka
19. dec 2009

my sme byvali v jednoizbovom byte doteraz, v novembri sme sa prestahovali do 3-izboveho a neda sa to porovnat.. nedalo sa to vydrzat, muz sa potreboval vyspat do prace 🙂

claudinka
19. dec 2009

inak tema s mladymi maminkami je tu - https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a su tam aj mladsie maminky, ako my stare 22-rocne korcule 😀 😀

claudinka
19. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a tu je stretko, ktore este nebolo 😀

romaroma
19. dec 2009

🙂 už som tu asi iba ja

botis
19. dec 2009

neboj, aj ja som tu, nechce sa mi liezt do novej temy

claudinka
19. dec 2009

vsak aj ja sem kuknem 😉 odkial babule ste?

romaroma
20. dec 2009

ja byvam v starom meste, ale som z piestan povodne.

botis
20. dec 2009

ja z karlovky, chodim tam stale (aj ked uz byvame v Budmericiach)

romaroma
20. dec 2009

dnes som sa brodila tym snehom celym mestom, v centre sa to uplne smykalo, cinkali na mna elektricky, prva jazda snehom s mojim kocikom bola slavna-neslavna.... kam sa chodite prechadzat? chodite aj do mesta?

botis
20. dec 2009

no ja momentalne nechodim nikam, uz moc nevladzem...
ale chodievala som do medickej, do sadu, na Kuchajdu a do prezidentskeho...tie su celkom upravene a da sa tam vyhrat, aj ked v zime je to horsie...

romaroma
21. dec 2009

ach celkom som zabudla, ze ved ty uz skoro rodis, ja som v 39tom porodila, drzim vam obom palce!
ja mam prezidentsky strasne blizko, tak chodim tam, je to tam aspon rovne, ale cesta tam je trnista. ale tak snehu tu nebude tolko navzdy, takze z toho nie som nejaka zufala. kam planujes ist porodit?

weronyca
21. dec 2009

Nooo ja ked budem u nasich tak to budem asi riesit v lete strkoveckym jazerom. Aj medicku mam teoreticky kusok, kedze od domu mam kusok do centra a ked uz budem byvat v karlovke tak jedine liscak.

claudinka
21. dec 2009

ja som to riesila u nas vrakunskym lesikom, strkovcom a obcas medickou, kuchajdou, sadom.. da sa ist vsade, len najlepsie je to s niekym, tak som vzdy obete hladala 😀

romaroma
21. dec 2009

ja som ešte na takom začiatku, že ešte sa obete na prechadzky najdu. ktovie, čo bude neskor. 🤐

claudinka
21. dec 2009

romaroma teraz uz bohuzial u nas velmi prechadzky neficia, aj mi chybaju.. najma v tomto pocasi je to o nicom, maly vonku neviem preco nechce chodit a ked ano, vzdy iba tam, kde nesmie a skonci to tym, ze sa s revom hodi styrikrat o zem a ideme domov.. 😖

botis
21. dec 2009

ja ked som bola v BA tak som chodila stale von, mala mi doma neobsedi a je to fajn stretnut sa so spoluziakmi z VS pripadne s minulymi z gympla...to je pre nich zazitok take male babo 😀
idem rodit opat do Ruzinova, dufam, ze co najskor

romaroma
22. dec 2009

tak to ti drzim palce, botis, nech to mas sup-sup....ja som bola riadne netrpezliva, ale aj tak to prislo skor, nez som cakala, nech aj tebe sa to takto! bábo vie, kedy uz ma dost.
ja som dako ochorela, tak doobeda kocikoval moj muz, popoludni pride moj svagor, aspon stihnem trochu upratat alebo tak. u nas to vyzera kludne ako v novembri, po vianociach nemame v byte ziadnu stopu (okrem schovanych darcekov).

misss
22. dec 2009

tak už som tu..mali sme nejake technicke problemy s PC, ale už je to vyriešené..

romaroma: byvame samy už asi 2 roky..najprv sme boli v podnájme v 1-izbáku a teraz mame svoj 3-izbovy..a je nám krásne..8o))

..nám už stojí stromček 3 dni..nevedela som sa dočkat toho ako sa drobcek bude tvarit, ked uvidí tie svetielka..tak vyvaloval očka..taky bol krásny..8o))

misss
26. dec 2009

už koniec??nikto sa už viac neozýva????

weronyca
29. dec 2009

no aj ja som si vsimla ze je to tu nejake mrtve, skoda ☹ ☹

misss
29. dec 2009

no, nejako sa to tu už vyludnilo..a tak sa to pekne rozbiehalo..8o((..už sa ti to pomaly blíži, čo ??nebojíš sa??

romaroma
30. dec 2009

ahojte, veru, nikto nikde, tiež som k tomu prispela, no boli sme v piestanoch u mojich rodicov bez pocitaca. weronyca a aj botis, ved to uz pomaly budete mat za sebou! drzim palce!
ako ste vianocovali?
my stale dajako slabo spime, kazdy buch nas zobudi...

misss
31. dec 2009

Ježiško bol dobrý..Tomáško asi stihol posluchat..8o))dostal hraciu deku, kolotoč na postielku a vseliake oblečko..8o))...
a vy ste mali ake vianoce??
náš sa zase nejako začína jedovat pri papani..este som nezistila, že preco..8o((

romaroma
2. jan 2010

aj u nas sa fedor mal fajn, tiez oblecko a dake hracky. na silvestra som sa bala, ze nebude spat, avsak ani si to nevsimol! zato nasho psa sme nadopovali liekmi, vyzeral ako opity a asi aj zbytocne, lebo tu to velmi malo buchalo.
ako ze sa jeduje? kojis?

romaroma
2. jan 2010

jáj a vlastne krasny, zdravy a spokojny rok 2010 zelam! nech nam deti tucneju....

misss
2. jan 2010

aj vám prajeme štastný nový rok..a nech ste všetci zdraví..8o))
ano, kojím..potom sa zacal jedovat az tak, že len čo sa priblížil k prsu, tak začal strasne revat..nezostalo mi nic ine len odsat a dat mu z flase..ale asi viem preco to bolo..dostala som od svokri nové telové mydlo..to mu asi smrdí..8o))..použila som iné mydlo a uz je to zase v pohode..vdaka bohu..8o))

weronyca
2. jan 2010

ahoj kocky, co tak obnovit tuto temu..ved jej je skoda 😉
roma- noooo botis to uz ma stastne za sebou-tak jej zavidim..ja este nedockavo cakam, a nic ☹ najdlhsie 2tyzdne asi..

Trosken aj bojiiiiiiim,ale za toho maleho chrustika mi to stoji.. tak si ho vystiskam

romaroma
3. jan 2010

ale ved tato tema funguje na dvoch ludoch 🙂 ked ale do inej nepisem, tak pisem sem...
wero, tak ja ti drzim palce, presne, dlhsie ako 2 tyzdne to uz trvat nebude... kam planujes rodit? chces epi?
moj fedor ma na hlave uz asi tri dni take tie chrasty, neviem, co s tym mam robit, uplne je to skarede.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre