• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
no ja neviem, reni. Ak mám byť úprimná ani som ju v živote nevidela na vlastné oči, len na foto. Ich manželstvo trvalo totižto veľmi krátko. Neviem. Môžem sa opýtať zajtra segry, ak chceš.
23. okt 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, on je námesačný? :astonished: Zlatko malé, ešteže zaspinkal naspäť :dizzy_face:
23. okt 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedže strácam prehlad o čom točíte idem do ríše snov za juniorom :dizzy_face: čaute :sunglasses:
23. okt 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusíš jaja, len som ju nevidela veľmi dlho.. Ale nejakú extra kariéru zase od nej neočakávam :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. okt 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším áno, reni. Ale mám taký dojem, že tam bol nejaký problém. Neviem, či je ešte stále u nej.
23. okt 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale, šak nechod ešte, Katkaaaa...noc je ešte mladá :slight_smile:
23. okt 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ty ju poznáš?
aj ja som sa už chcela rozlúčiť..
jaja, ak ťa napadne heslo na skype, tak sa ozvi, pridám si ťa :wink:

čaute, dobrúúúúúúúúúúúú
koho či poznám? Terezu alebo jej sestru?
23. okt 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak dobrú noc vám prajem. Budem dumať nad tým heslom, ale už som v koncoch. čavte
terezu
áno poznám, chodili sme spolu na základnú školu...ale len asi tri triedy, potom už nie.

teraz už fakt dobrú noc :slight_smile:
23. okt 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuu
23. okt 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. No dnes bola skvela noc, maly spal v jednom kuse, ani dudlik nepotreboval, ani vodu, spal, uuuuzasne. :hearts: :hearts: :hearts: Taaak som ho vybozkavala. :dizzy_face:
24. okt 2008 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, ked uz ste pisali o svadbe dvoch bratov a dvoch sestier, ja takych poznam... dve sestry-dvojicky (dvojvajecne) si vzali dvoch bratov a mali aj naraz svadbu... :wink:
24. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina, to potesi...matkovi sa to tiez raz stalo... :grinning: :rolling_eyes:
24. okt 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute
Deina, takú skvelú noc by som aj ja prijala :wink:
24. okt 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renika, vyskúšala som tie traky, no je to vynikajúca vecička, celý deň vodíme Viki na tom vodítku ako psíka :grinning: a už ovela lepšie udrží rovnováhu. Dokonca už spravila aj pár krokov bez držania :dizzy_face: Ešte raz ďakujem za tip :wink:
24. okt 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ahoj. To si tak rýchlo objednala a už ti to aj prišlo? Super, že som pomohla :slight_smile: Áno, aj mne to pripadá ako vodítko :grinning:
24. okt 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi to mala doma, nie? :confused:
Inak, Klaudi, Zolko je uz taky fesak, pamatam si ho ako si ho odstavovala alebo ako si sa obavala, co bude, ked odides do porodnice... :dizzy_face:
A ta fotka, kde Viktorka spi na Simonke je krasna... mas v nej asi velku pomoc, vsak. A este sa mi velmi paci ta, kde Viki stoji v choditku - taka ze naco mi to davate? :grinning:
24. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi, Maťko je zlatý s ponožkami :dizzy_face:
24. okt 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty v ňom máš asi veľkú pomoc, čo? :grinning:
Ty si rychla, teraz som to tam pridala...
viem, teraz som klikla na koňa a vy ste boli ako prvý, hneď mi to udrelo do očí :slight_smile:
24. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*prví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, mam :grinning: najma ked mi hodi na koberec taku fajnu hustu grcku ako dnes. Zatvorila som dvere za susedou a vtom:"Grrg." Kvac,,, a nieco biele s primesou mrkvicky sa rozplestilo na zemi... posledne dva dni grga a grcka ako divy...
24. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! Mám otázku: Kde konkrétne v NZ sa dajú kúpiť tie zázračné škrabky na keramický sporák s ktorými sme u Katky drhli okná??? Ja také súrne potrebujem...vopred vďaka.
24. okt 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru potesi, dnes spal rovnako dobre, tak dufam, dufam, ze sa vraciame do starych kolaji (on totizto takto spaval asi od piatich mesiacov a potom sa pohorsil - asi pred troma tyzdnami). :dizzy_face:
25. okt 2008 o 13:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mas fain, matko sa na papanie budi stale... dnes v noci mal dokonca hodinu bdenia... proste hodinu bol taky culy, akoby bol den... skoro ma trafilo
26. okt 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto vymyslel toto blbe posuvanie casu??? :angry: Teraz mi maly vstava o siestej, hoci sme ho posuvali - ale jemu je jedno, ze ide o hodinu neskor vecer spat, rano je hore uz o siestej.
27. okt 2008 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok