• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
ok ozvem sa ešte do vtedy.. malý ma trochu soplíky a neviem, či je nachladnutý, alebo zo zubov :confused:
25. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-ok,tesime sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte...
no neviem co je to s tymi detmi. brian jaci dennodenne a velakrat za nic. taky vie byt zly.uz dostal par krat aj po zadku :fearful: strasne sa zhorsil! :unamused:
moni dojdem poobede, ked pride mama z rob. lebo maleho asi nedonesiem. ja ti napisem alebo zavolam zajtra ze kedy mozem :wink:
25. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-ok,ale ozvy sa mi na mob.neviem ci sa dostanem sem na konika...vsak dones aj brianka...sa zahraju s rolim....
25. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, na mobil ti pisem... uvidim aky bude, a hlavne kedy pojde spat :wink:
25. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooojte ,to je mi luto ze danielko nespal ale ani tato moja opica vcera v noci hysacila od tretej az do pol siedmej :angry: a predstavte si dnes ked som jej umyvala zuby som zistila ze mame vonku poslednu stvorku :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto si chudinka pchalaruku stale do pusy :grinning: takze uz mame 10 zubov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
catrin rebi je tiez taka zla a hysaci pre nic za nic :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz mam z nej niekedy take nervy ze az :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt ze maju take obdobie?? alebo to zo zubov?? a ked sme boli v mc tak len ceckosil pri mne skoro cely cas, ze aky je on dobrucky a doma no hroza
:unamused:
25. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to aj moja v MC bola ako vymenena a doma ju chytaju poriadne raple mali by ste ju vidiet ani ju nespoznavam a hlavne ked neni po jej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: hodi sa o zem a vresti ako pavian
ale uz som prisla na to ze ked si ju nevsimam tak po case ju to prejde a pride za mnou akoby nic :sweat_smile:
cat ja sa uz normalne tesim na rano :grinning: som asi zavisla na tom seriali ,inac potom telku cely den nekukam aby uz bol koniec :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, práve robím koláže z fotiek a kukala som fotky kde bol riško malinký.. normálne mi prišlo do plaču, že aký bol nádherný!!! Úplne dokonalý! A riadne tučný :grinning:
Bože normáliš mi to chýba :pensive:
cat Riško býva zlý väčšinou zo zubov.. keď mu nejdú, nehysáči
a hlavne keď mu šiel prvý očák bol taký zlý až som sa rozplakala, čo za decko to mám :pensive:
ale v den ked sa prerezal už bol zas dobrunký :slight_smile:
no ale veci akože 300krát mu niečo zakážem a on to potajomky aj tak spraví nerátam medzi zuby :sweat_smile:
minule som na neho húkala a vravím, že Pojdeš do kúta? A malý, že ANO! :rolling_eyes: a odtial sa otáčal a robil vykrikoval "kukuč" :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no hnevaj sa potom na neho :sweat_smile:
25. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pockaj, potom zas zacne druha telenovela, a mozme zase sediet 200casti pri telke :slight_smile:)) :grinning: :grinning: ale ty si dobry zavislak :slight_smile:) ja niekedy aj ranajkujem v posteli s malym ze to pozeram, ale konec uz nikdy nevdim, lebo brian vymysla
25. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes zavrela brianka do zachoda :grinning: tak hysacil ze sa uz nedalo. a trosku sa ukludnil... ale tiez zakazem, ale ako by som do vzduchu vravela :rolling_eyes:
25. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, asi sa prihlasim do akademie vzdelavania, anglicky jazyk, zameranie cestovny ruch a hotelierstvo. zajtra tam idem volat, tak hadam ma este zoberu. kto sa chce pridat??? :wink:
25. jan 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
parí sa mi už z hlavy od učenia, na dnes asi končím, už nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veď tie telenovely čo chodia ráno opakujú, nie? Čo ste robili, keď išli v premiére? :grinning:

kati, ja chcem vidieť koláááááž! Chcem vidieť Riška, veľmi! Tak dávno som ho nevidela :frowning2: Keď túto skúšku urobím, tak sme u vás ako na koni, dobre? Keď som mnou nevykopneš dvere, že sme skôr neprišli :sweat_smile: :pensive: A Riško bol nádherný, je a aj bude! A som pozerela tvoj album a ty tam nemáš ani jednu fotku, kde je Riško bábo, daaaaaaj, prosím :dizzy_face:
25. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, prečo predávaš nočník?
25. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat a to je čo? to nie je výška?
ja to študujem, ale inak sa to volá :grinning: a strednú máme obe to :slight_smile:
reni rada by som pridala.. ale nemáme tu 3G - preto ideme meniť internet- a tento je taký slabý, že sa nedá pridať žiadna fotka
hned mi padne net
ale ak budeš na skype - pošlem všetky koláže
25. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni dojdite, budeme radi
25. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som na skype aj teraz
za aký idete meniť?
25. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, tato telenovela tusim este nebola :grinning:
predavam, lebo maly na nom vobec nesedi, sem tam si sadne aj to obleceny :confounded: tak chcem kupit obycajny a uvidime ci aspon tma bude pisat :sweat_smile:

kati nie je to vyska, to je tu v nz, su to kurzy. hned ti hodim link
25. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak tam neni predmet matika tak uz aj idem :slight_smile: ja som z matiky totalny pako....
hej zavisla som vsak aj ten serial paloma ked som jeden den nemohla pozerat uz som bola z toho chora :grinning:
kati si mi neodpisala ci si dostala to cd??????????????uz som to malej slubila :slight_smile:
25. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni neviem za aký
aaa cat táto už išla veru - ja som ju kukala vtedy.. aj ked nie pravidelne :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna to nebaví :sweat_smile:
25. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju nevidela este.... ja som bola zavisla, ked som bola tehu a lezala v nemocke, tak so spolubyvajucou sme pozerali kazdu jednu sekundu a ked nahodou bola vizita a museli sme vypnut, tak sme nadavali :slight_smile: to bola vtedy ta kde boli 3sestry a 3bratia, neviem ako sa to volalo :sweat_smile:
25. jan 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac zajtra idem zas do Zamkov,zajtra mam termin k Stankovi a uz teraz mam z toho depku.so tam objednana na 15:45 a ako to tam poznam dostanem sa dnu len po tretej :confused: :confused: :confused: nebudete zajtra niektora v meste???????
25. jan 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri, matika tam nie je, vsetko je to v anglictine :slight_smile:
25. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj, nechcela by som k stankovi :fearful:
ja sa chystam k moni zajtra, tak asi nebudem
25. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to super ....lenze problem je ze ja som mala 7 rokov nemcinu a z angliny toho vela neviem :grinning:
25. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tka to budes eri v predstihu ked si objednana na 15.45 a ty tam uz budes vnutri o tretej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :slight_smile: :wink:
25. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je aj kurz v nemcine.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som sa tiez ucila asi 10rokov nemcinu a teraz sa viem asi len pozdravit :sweat_smile:
25. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
14:45 ja som uz hotova
25. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat bola som sa v kalendari pozriet ze kedy to mam presne ist lebo uz sama seba popletiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako vidim zase budeme mat krušnu noc mala bola zas hore s placom asi ju trapi to zubisko :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nemam rada zuby :angry: :angry: :angry:
ja som s nemcinou kamaratka rozumiet rozumiem,ale ked sa mam vyjadrit ,tak to asi vyzera :grinning: bud miesam minuly cas s pritomnym alebo naopak :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok